Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


uc berkeley sertifika programıKaplan Londra Sertifika Programı


Kaplan International Colleges, Amerika merkezli  Kaplan Grubunun bir parçası olup The Washington Post şirketi'nin sahip olduğu dünyanın önde gelen eğitim kuruluşlarından biridir.  KIC  Londra'nın sunmuş olduğu üniversite hazırlık programlarını tamamlayan öğrenciler City University London,Cranfield University ve University of Westminster'da lisans ve yüksek lisans eğitimlerine devam edebilrler.
London  International College Programları
Program Adı Alan Süresi Başlangıç Tarihleri
Foundation Certificate Business ,Law Social Sciences
Science and Engineering
2 dönem Ocak ve Eylül 2012
3 dönem Ocak,Mayıs Ve Ekim
Graduate Diploma Business ,Law Social Sciences
Science and Engineering
2-3 dönem Ocak,Mayıs ve Eylül
2012
  • 3 dönemlik programlar İngilizce eğitimi ile birleştirilmiştir.

 

  • Foundation Certificate in Business,Law,Social Sciences,Science and Engineering: İşletme,Hukuk,Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Üniversite Hazırlık Programı

Birleşik Krallık'ta  İşletme, Hukuk, Sosyal Bilimler,Mühendislik ve Fen alanlarında lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için dizayn edilmiş olan bu programlar toplam 3 dönemlik bir eğitim süresinden oluşur.  Foundation programını  başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerin City University London, Cranfield University ve University of Westminster lisans bölümlerine kabulü gerçekleşir. Program akademik ve bölüm derslerinin olduğu alan modülünden oluşur.

Programa başvuru yapabilmek için;

  •  En az lise mezunu olmak
  • İngilizce seviyesinin IELTS minimum 5.5 olma şartı vardır. IELTS 5.0 seviyesinde olanlar programı 3 dönem halinde alırlar. İngilizce seviyesi program için yetersiz olan öğrenciler KIC bünyesindeki İngilizce kurslarına katılabilirler.

 

  • Graduate Diploma

Bu programlar Lisans eğitimini bitirmiş ve Birleşik Krallık'taki üniversitelerde  yüksek lisans eğitimine devam etmeyi düşünen kişiler için uygundur.  Eğer İngiltere'de yüksek lisans yapmak için gerekli İngilizce yeterliliğini, not ortalaması yeterliliğini sağlayamıyorsanız, yüksek lisansı, lisan mezuniyet bölümünüzünden farklı bir bölümde yapmak istiyorsanız kesinlikle Graduate Diploma  kursunu almanızı tavsiye ederiz. Program süresi İngilizce seviyenize göre 2-3 dönemden oluşmaktadır. İngilizce seviyesi program için yeterli olmayan kişiler KIC bünyesinde Pre Sessional İngilizce kurslarına katılabilirler.Programı tamamlayan öğrencilerin  City University London, Cranfield University ve University of Westminster yüksek lisans bölümlerine kabulü gerçekleşir.

 

Program Ücretleri:

Program Türü Süresi Toplam
Foundation Certificate 2 dönem 10,500 GBP
3 + dönem 14,620 GBP
Graduate Diploma 2 -3 dönem 11,500 GBP

Konaklama Opsiyonları:
BIC bünyesinde öğrencilere yurt konaklama opsiyonu sunulmaktadır. Yurtlar Koleje 5-10 dakika yürüyüş mesafesinde veya 15 dakika otobüs mesafesinde paylaşımlı apart daire veya tek kişilik özel banyolu odalar şeklindedir. Yurt fiyatları ve yer durumu için KARYA size kayıt aşamasında yardımcı olacaktır.
Diğer Masraflar:
Vize Masrafı: 765 TL
Uçak Bileti Tek Yön: 180-250 Euro aralığı

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın