Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

EC Kanada Dil Okulları KGIC

Kanada Dil Okulları

The Language Gallery


King George College Kanada
1996 yılında Surrey’de kurulan King George International College (KGIC), 1997’de merkezini Vancouver’a taşımış bir okuldur. Günümüzde Kanada’nın en köklü okulları arasında gösterilen KGIC, her yıl binlerce öğrenciye verdiği eğitimle dikkat çekmektedir.
Profesyonel bir ekibe sahip olan KGIC, Kanada’nın en merkezi noktalarında yer alan okullarıyla öğrencilerine eğitim vermekte ve İngilizce serüveniyle başlayan dil okulu, günümüzde ayrıca King George International Business College (KGIBC) ismiyle de bir işletme enstitüsü açmıştır.
Kanada gibi dünyanın en güvenli ülkelerinden birinde eğitim almak isteyen tüm dil öğrencilerinin ilk tercihleri arasında olan okul, öğrenciler için birçok branşta ve farklı seviyelerde dil eğitimi vermektedir.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/b4/Toronto_ON_Toronto_Skyline2_modified.jpg

  • King George International College Toronto

Okul kapasitesi: 300-320
Sınıf sayısı: 20
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar odası, her derslikte TV, kablosuz internet erişimi, kütüphane, mutfak, TV odası, öğrenci dinlenme odası.
Dünya üzerinde yaşanabilecek en güvenli yerlerden birisi olarak değerlendirilen Toronto, Kanada'nın en büyük şehridir. Dünyanın en büyük hayvanat bahçesini, Niagara Şelaleleri'ni de bünyesinde barındıran Toronto, suç oranının düşüklüğü açısından da eğitim için ideal bir şehirdir. Dünyanın en işlek ticaret merkezlerinden biri olan şehir, her yıl binlerce ziyaretçiyi de ağırlamaktadır.
Eğitim faaliyetlerini Toronto'nun en işlek iki caddesi olan Younge ve Eglington Caddeleri'nin kesişim noktasında yer alan bir binada sürdüren Kings George International College (KGIC) Dil Okulu, otobüs durağına ve diğer ulaşım imkanlarına yakınlığı sayesinde öğrenciler için oldukça rahat bir konum sağlamaktadır. Bulunduğu lokasyon sayesinde tüm sosyal imkanlara da yürüme mesafesinde bulunan KGIC Toronto, modern imkanlarıyla da öğrencileri destekleyen bir yapıya sahiptir. Profesyonel bir eğitim kadrosuna sahip olan okul öğrencilerine, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programlarının yanı sıra, mesleki İngilizce, üniversiteye hazırlık ve TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi önemli dil sınavlarına hazırlık kursları da vermektedir. Farklı branşlarda kaliteli bir eğitimi öğrencilerine sunma amacındaki KGIC Dil Okulu, ders dışında öğrencileri için düzenlediği aktiviteler ve gezi programlarıyla da kültürel bir doyum sağlamaktadır.
Merkezi lokasyonuyla dikkat çeken dil okulu öğrencileri için farklı konaklama imkanları da sunmaktadır. Kings George International College öğrencileri istedikleri takdirde öğrenci evlerinde konaklayabildikileri gibi, aynı zamanda okulun kendileri için anlaştığı ve denetlediği ailelerle birlikte kalarak Kanada kültürünü ve günlük hayatı yaşayarak öğrenebilirler. Ayrıca bu yöntem sayesinde öğrenciler aldıkları dil eğitimini çok daha rahat gündelik hayatla harmanlayabilir ve daha kalıcı bir eğitim almış olurlar.

  • King George International College Vancouver

Okul kapasitesi: 500-510
Sınıf sayısı: 34
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 18
Okul olanakları: Bilgisayar laboratuvarı, bilgisayarlı derslikler, kablosuz internet erişimi, öğrenci dinlenme salonu, mutfak, kütüphane, atıştırmalık makinaları.
Dünyanın en büyük yolcu gemisi limanlarından biri olan Vancouver, Kuzey Amerika'nın da en büyük 2. limanı konumundadır. Kanada'nın en çok rağbet gören şehirlerinden biri olan Vancouver aynı zamanda Kuzey Hollywood olarak da adlandırılır. Her yıl pek çok filmin setine ev sahipliği yapan şehir, ayrıca uzun zamandır da dünyanın en yaşanılabilir şehirleri arasında başta gelmektedir.
Kozmopolit yapısıyla yaşamak için kendisini seçen insanlara birçok farklı kültürü tanıma imkanı da tanıyan şehrin merkezinde yer alan King George International College Dil Okulu, toplu taşıma araçlarına ve sosyal alanlara olan yakınlığı sayesinde öğrencilerine faal bir eğitim imkanını da sağlamaktadır. Okul modern imkanları çerçevesinde öğrencilere her konuda destek olmakta ve uzman eğitimcileriyle birlikte oldukça kaliteli bir dil eğitimi imkanını öğrencilerine sunmaktadır.
Genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce dersleri ile birlikte, mesleki dalda İngilizce, IELTS sınavı hazırlık programı, güçlü konuşma ve modern kitle iletişim eğitimi gibi pek çok branşta eğitim veren KGIC Vancouver Dil Okulu, 18 yaş sınırı ile öğrenci kabulü yapmaktadır.
Merkezi lokasyonu ile öğrencilerine her yere kolay ulaşma olanağı tanıyan okul, farklı konaklama seçenekleriyle de öğrencilerin isteklerine cevap vermektedir. Öğrenciler KGIC Dil Okulu yetkilileri tarafından seçilen ve zaman zaman denetlenen ailelerin yanında konaklayarak yörenin yaşayışını daha yakından tanıyabilecekleri gibi, öğrenci yurtlarında kalarak farklı kültürleri öğrenme imkanına da sahiptirler. İki konaklama seçeneğini de istemeyen öğrenciler, kiraladıkları kişisel dairelerinde kalabilecekleri gibi paylaşımlı öğrenci evlerinde kalmayı da tercih edebilirler.
http://www.geo.de/reisen/community/bild/regular/318345/Victoria.jpg

  • King George International College Victoria

Okul kapasitesi: 200-255
Sınıf sayısı: 17
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet erişimi, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya, modern sınıflar, kütüphane.
Asya ve Avrupa kültürünü harmanlayan Victoria, dünyaca ünlü mimarisi ve bahçeleriyle dünyanın en görülmeye değer yerlerinden biri olarak adlandırılmaktadır. Batı Kanada'da bulunan şehir aynı zamanda Kanada'nın en eski şehirlerinden biri olma özelliğine de sahip olan kozmopolit bir kasabadır.
Bahçeler şehri olarak da adlandırılan Victoria'nın Bastion Meydanı King George International College binasının bulunduğu lokasyondur. Bina bu tarihi şehir içinde yer alan modern yapılardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır ve 2 kattan oluşan taş bina, etrafını saran sarmaşıklarla da oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Okul bulunduğu merkezi lokasyonun ve Victoria'nın tarihi, doğal güzelliklerinin sayesinde öğrencilerine kaliteli bir dil eğitiminin yanı sıra, kültürel bir doyuma ulaşmalarını da sağlamaktadır. Öğrencilerine ders dışı vakitlerde pek çok aktivite ve kültürel gezi imkanı sunan okul en fazla 15 kişiden oluşan sınıfları sayesinde de öğrencilerine çok daha fazla ilgi gösterebilmektedir.
Uzman bir eğitimci kadrosuna sahip olan King George International College (KGIC) Dil Okulu öğrencilerine, genel ve yoğun İngilizce eğitiminin dışında, mesleki İngilizce eğitiminden TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlık eğitimine kadar, akademik İngilizce'den üniversiteye hazırlık kurslarına kadar oldukça geniş bir branş yelpazesinde eğitim vermektedir.
Dil eğitimi için KGIC Dil Okulu'nu tercih eden öğrencilere pek çok modern imkan sunan okul, konaklama adına da öğrencilerinin istekleri doğrultusunda birçok seçenek sunmaktadır. Kanada kültürünü, Victoria bölgesindeki insanların hayat tarzını daha yakından tanımak isteyen öğrenciler okulun belirlediği ailelerle kalabilecekleri gibi, aile yanında konaklamak istemeyen öğrenciler yurtlarda ve kişisel dairelerde de kalabilmektedirler.
Kanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
EC'den yeni dil okulu şubesi

Aslı Eren
Aslı Eren

                Language Travel Magazine tarafından her sene düzenlenen Star Eğitim Odüllerindeki en Onemli kategori olan Yılın En iyi Zincir Okulu' Odülünün 2011 yılı sahibi zincirlerine bir yenisini ekledi. EC okulları 50 seneyi aşkın bir ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Kanada Montreal Dil Okulu Hakkında

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Montreal eski bir Fransız sOmürge bOlgesi olan Quebec eyaletinde İngiliz ve Fransız kültürünün birleştiği doğal güzellikleri On planda olan Kanadanın en güzel şehirlerinden birisidir. Montreal St Lawrence GOlü üzerinde kurulmuş dünyanın en büyük iki dilli şehirlerinden birisi ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Video Tanıtım
ILAC Kanada Video Tanıtım

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın