Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

amerika dil okulları kings colleges logosu

Kings Amerika Dil Okulları

Kings Colleges


1957 yılında İngiltere’de faaliyete geçen okul şuan Amerika ve İngiltere lokasyonlarıyla uluslararası çapta eğitim veren bir kolejdir. Oldukça kaliteli bir dil eğitiminin kapılarını öğrencileri için aralayan King’s Colleges’ın tüm eğitmenleri üniversite mezunu profesyonel eğitmenlerdir. Tamamı yükseklisans veya doktora yapmış olan eğitmenler, aynı zamanda öğrencilerle iyi iletişim kurabilmeleri için de pedagoji eğitimi görmektedirler.
Üniversite hazırlık programlarından günlük İngilizce eğitimine kadar geniş bir yelpazede eğitim veren King’s Colleges, yaz okulu programlarını da seçenek olarak sunmaktadır. Ayrıca ders dışı etkinlikleri açısından da öğrencilerine birçok seçenek sunan okul, yaptığı gezi organizasyonlarıyla da birçok lokasyonu öğrencilerine yakından tanıtmakta ve eğlenceyle eğitimi bir arada sunmaktadır.
İngiltere’de başlayan eğitim serüvenine Amerika’daki lokasyonlarıyla da devam eden King’s Colleges, Boston ve Los Angeles merkezleriyle öğrencilerine Amereika’nın iki önemli şehrinde eğitim sunmaktadır. New York ve New Jersey lokasyonlarıyla da merkezi ve kozmopolit şehirlerde muhteşem bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır.

  • King’s Colleges Los Angeles

Amerika'nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Los Angeles, Pasifik Okyanusu'nun doğusunda kalan, altın kumsalları, her köşe başında karşılaşılabilecek dünya starları ile yeryüzünün cennet köşelerinden biridir. Bu turizm cennetinde yer alan Kings College Los Angeles, 2010 yılında Hollywood'un merkez noktası Sunset Bulvarında kurulmuş bir okuldur.
Okul gösterişli ve modern binası ve yemyeşil bahçesiyle oldukça ferah bir mekana sahiptir. Öğrencilerine genel ve yoğun İngilizceden, TOEFL sınavına hazırlık eğitimine kadar oldukça geniş bir çerçevede eğitim imkanı sunan okulda, aynı zamanda İngilizce film çalışmları da yapılmaktadır.
Öğrenciler Kings College Los Angeles'ı tercih ettikleri takdirde öğrenci yurtlarında kalabilecekleri gibi, aile yanı konaklamayı ve öğrenci evi konaklamasını da tercih edebilmektedirler. Okul tarafından seçilen aileler, okul lokasyonuna da yakın merkezlerde yaşayan ailelerden seçilmektedir. Öğrencilerine üç çeşit konaklama imkanı sunan okul, Los Angeles'ın merkezinde olması itibariyle konaklama açısından öğrencilerin hiçbir sıkıntı çekmeyecekleri bir yerde bulunmaktadır.

  • King’s Colleges Boston

Amerika'nın en tarihi ve en fazla öğrenciyi barındıran şehirlerinden biri olan Boston, Massachusetts eyaletinin de başkenti olarak karşımıza çıkmaktadır.
50'yi aşkın üniversitesiyle öğrenciler için oldukça avantajlı bir ortam sunan Boston'da, King's Colleges merkezi olarak Pine Manor College Kampüsü kullanılmaktadır. Toplu taşıma araçlarına 1 saat 20 dakikalık bir mesafede bulunan bu büyük kampüste, öğrenciler için oldukça geniş imkanlar sağlanmış, ayrıca hoşça vakit geçirmeleri adına birçok da etkinlik programı hazırlanmıştır.
Genel, yoğun İngilizce eğitimi dışında, üniversite hazırlık eğitimi de veren okul, genel ve yoğun İngilizce için begginer seviyesindeki öğrencileri de kabul ederken, üniversite hazırlığı için en az elementary seviyesi İngilizce istemektedir. Kampüs kapsamında, drama ve bilgisayar atölyeleri imkanları gibi müzik şenlikleri, tiyatro gösterileri ve konserler de düzenlenmektedir. Profesyonel bir ekip eşliğinde işlenen dersler, King's Colleges'ı gündelik İngilizce eğitimi kadar akademik İngilizce eğitimi için de ideal bir eğitim merkezi haline getirmektedir.
King's Boston'u seçen öğrenciler kampüs içindeki tek kişilik ve iki kişilik odalı yurtlarda konaklayabilecekleri gibi, okul tarafından seçilmiş ve sürekli denetlenen bir aile yanında da konaklama imkanına sahiptirler. Öğrencilerin hem dil pratiklerini daha rahat geliştirmeleri, hem de yerel hayata daha kolay adapte olmaları için aile yanında konaklama seçeneği oldukça avantajlı olacaktır.Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
Amerika'daki yeni ELS Okulları

Gözde Sınırgeçti
Gözde Sınırgeçti

ABD DEKI ELS DIL OKULLARI ABD deki  ELS okulları ABD nin bir çok şehrinde ve eyaletinde bulunmaktadır. 55 tane merkezi bulunmaktadır. Çoğu şubesi de kampüs içerisindedir. ELS dil okulunun fam tribinde daha Once edinmediğim tecrubeleri edindim. Heyecan verici bir çok sehir gOrdüm. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Amerikada Dil Kursu Fiyatları

İlknur Bulat
İlknur Bulat

ülkenin her bOlgesinde eşitlik gOstermektedir.  Yaşam maaliyetleri ve konaklama seçenekleri bOlgelere gOre farklılaşır. Amerika nın en popüler şehirleri dışında küçük şehirlerinde de eğitimler verilmektedir. Universite kampuslerinde dil eğitimi almak oldukça populerdir. ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın