Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu
ingiltere dil okulları kings college logo

İngiltere Dil Okulları

King's College


King’s College İngiltere
1957 yılından bu yana dünyanın farklı lokasyonlarında eğitim faaliyetlerini sürdüren King’s College, öncelikli olarak kaliteli dil eğitimi ilkesini benimsemiş ve üniversiteye giden yolda öğrencilerine oldukça yararlı hazırlık programları da sunarak, üniversiteye geçişlerini kolaylaştırmıştır.
Üüniversite eğitim danışmanlığı da yapan King’s College, İngiltere’de Londra, Oxford ve Bournemouth’da faaliyet göstermektedir ve Oxford ve Bournemouth merkezlerinde ikişer adet okulu bulunmaktadır.
Dünyanın en iyi dil okullarından biri olarak nitelendirilen King’s College, British Council ve English UK başta olmak üzere pekçok kurum tarafından da akredite edilmektedir.

kings

King’s College Londra Dil Okulları

Okul kapasitesi: 320
Sınıf sayısı: 20
Sınıf mevcudu: 16
Minimum katılım yaşı: 18
Okul olanakları: Bireysel çalışma odaları, restoran, kafeterya, basketbol, voleybol sahaları, üniversite danışmanlığı, bilgisayarlı eğitimi, kablosuz internet.


King's College Londra dil okulu, güvenli, yemyeşil alanlarla kaplı varlıklı Londra mahallelerinden biri olan Beckenham'da iki adet müstakil binada eğitim vermektedir. Londra merkezine oldukça yakın olan okul trenle 17 dakikalık bir mesafede yer almaktadır.
1957 yılında faaliyete geçen okulda modern ve donanımlı sınıflar haricinde yeşil büyük bir bahçe ve birçok aktivite salonu da yer almaktadır. Öğrencilerine tam bir üniversite ortamı sunan King's College Londra, İngilizceyi "yaşayarak öğretme" sloganıyla hareket ederek çalışır. Birbirinden profesyonel öğretmenleri ve samimi personeliyle de dikkat çeken okulda genel ve yoğun İngilizce dersleri dışında öğrencilere üniversiteye hazırlık İngilizcesi, IELTS sınavı hazırlık kursları ve iş İngilizcesi de okutulmaktadır. Bu geniş öğretim yelpazesine sahip okul, Londra merkezine yakınlığı ve boş vakitlerde yapılabilecek çok çeşitli aktivite seçenekleriyle de öğrencilerine oldukça iyi vakit geçirterek , aynı zamanda dinlenmelerine de olanak sağlamış olur.
Öğrenciler genellikle aile yanında konaklayarak hem yerel hayatı tanıma fırsatı bulabilmekte, hem de İngilizce pratiklerini İngiliz aileler sayesinde çok daha akıcı bir şekilde geliştirebilmektedirler. Bunun dışında apartlarda ve yurtlarda da konaklayabilen öğrenciler, çoğunlukla iki veya üç kişilik paylaşımlı odalarda konaklamaktadırlar.
http://www.kingseducation.com/assets/components/phpthumbof/cache/KingsBournemouth_high-res1.7fcccea9e9521e0f882e21cfb9e8f66e.jpg

King’s College Bournemouth Dil Okulları

Okul kapasitesi: 320-350
Sınıf sayısı: 25
Sınıf mevcudu: 16
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Restoran, kafeterya, havaalanı transferi, bilgisayar odaları, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma alanı, üniversite danışmanlığı.


Bournemouth şehir merkezine 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alan King's College Bournemouth, büyük ve yeşil bir bahçe içinde yer alan iki adet şık ve tarihi binadan oluşmaktadır. Braidley Road üzerinde yer alan okul, şehir merkezine de oldukça yakındır. Öğrenciler ders sonrasındaki zamanlarını kampüste geçirebilecekleri gibi merkezde de değerlendirebilirler.
Okuldaki eğitimler kapsamında genel İngilizce eğitiminin yanı sıra üniversiteye hazırlık ve işe giriş İngilizcesi de öğrencilere sunulan dersler arasında yer alır. Aynı şekilde öğrencilere IELTS sınavına hazırlık kursları da verilmektedir.
Kozmopolit bir yapıda olan Bournemouth hem bir üniversite şehridir, hem de turistik olanaklar açısından oldukça zengin bir İngiliz şehridir. Modern dersliklerde profesyonel eğitmenlerden ders alan öğrenciler, ders zamanları dışında yapacak birçok etkinlik bulabilmektedir. Bu etkinliklerin bazıları okul kapsamında öğrencilerin hep birlikte bulundukları ve kaynaşmalarını sağlayan etkinlikler olarak karşımıza çıkar. Bunun dışında öğrenciler kendi isteklerine bağlı olarak da etrafı keşfedip gezebilmektedirler.
Dil eğitimi için King's College Bournemouth'u seçen öğrenciler yıllık veya yazlık öğrenci evlerinde, okulun yurtlarında veya aile yanında konaklama seçeneklerine sahip oldukları gibi civardaki öğrenci apartlarında da kalabilirler.
http://www.kingseducation.com/assets/components/phpthumbof/cache/Kings-Oxford-1.1209ca9dbe4a5f7c2fd9f62d336fe49e.jpg

King’s College Oxford Dil Okulları

Okul kapasitesi: 320-345
Sınıf sayısı: 22
Sınıf mevcudu: 16
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Tüm okul çapında kablosuz internet erişimi, kütüphane ve etüt odası, geniş bahçe, kafeterya, bilgisayar odası, üniversite danışmanlığı.


King's College Oxford dil okulu, Oxford merkezine oldukça yakın, otobüsle 10 dakika süren bir mesafede iki ayrı kampüste hizmet vermektedir.
Okul bulunduğu konum itibariyle Oxford'un en ünlü tiyatro ve müzelerine, alışveriş merkezlerine ve barlarına oldukça yakındır. İngiltere'nin en eski üniversitelerinden biri olan Oxford'un kampüsleri de öğrencilerin gezmeleri açısından oldukça elverişli bir ortam sağlamaktadır.
Merkezi konumu ve görülmesi gereken yerlere olan yakınlığıyla her yıl binlerce öğrencinin tercih ettiği King's College Oxford, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizceden, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlığa kadar oldukça geniş bir eğitim müfredatını öğrencilerine sunmaktadır. Okulun binaları tarihi yapısıyla da dikkat çekerken, yapılan restorasyonlar sayesinde modern ve tam teknolojik sınıflara sahiptir.
Öğrencilerin dil pratiklerini oldukça rahat gerçekleştirebilecekleri bir alanda bulunan okulu tercih eden öğrenciler, aile yanında veya öğrenci evlerinde konaklama imkanına sahiptirler. Bunların haricinde özellikle yaz dönemlerinde yurt konaklamasını da tercih eden öğrenci sayısı oldukça fazladır.Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
Ingiltere'de Üniversite Eğitimi

Gozde Pekçevik
Gozde Pekçevik

İNGİLTEREDE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİİngiltere üniversitelerinin akademik başarıları ve tanınırlıkları sayesinde üniversite eğitimi açısından en çok tercih edilen ülkelerden biridir. İngiltere dediğimiz zaman sadece Galler ve İskoçya üniversiteleri de aynı çatı altında toplanmıştır. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Medeniyetin Başkenti Londra, Ingiltere Dil Okulları

Mihrican Yürükoğlu
Mihrican Yürükoğlu

Medeniyetler Başkenti Londra, Koskoca 2 sene.GOz açıp kapayana kadar geçti.Gelecek kaygısı içinde sürekli daha iyilerini düşünürken kendimi dil eğitimi almak üzere İngiltere de,İngiltere nin kalbi Londra da buldum. Modern hayat dendiği zaman aklıma gelen ilk yer hep bu kent ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın
    Yandex.Metrica