Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Amerika Dil Okulları Lal LAL Dil Okulu Logosu

Amerika Dil Okulları

LAL Dil Okulu


30 yıllık tecrübesiyle dünya çapındaki dil öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamada birinci gelen okullardan olan LAL, köklü bir kuruluş olarak karşımıza çıkar. Tüm lokasyonlardaki okullar ulusal kuruluşlar tarafından doğrulanarak akredite edilmiş eğitim seçeneklerine sahiptir.
Dünyanın pek çok noktasında kaliteli eğitim faaliyetleri sunan okul, Amerika Boston’daki merkezinde de dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerine en iyi dil eğitimini sunan okullardandır. Amerika’nın en tarihi bölgesi olan Boston’ın merkez noktasında yer alan LAL, farklı kültürlerden birçok öğrencinin bir arada eğitim gördüğü profesyonel bir dil eğitim merkezidir ve öğrencilerine birçok gezi seçeneği de sunmaktadır.

  • LAL Boston

Boston Amerika'nın en tarihi şehri olarak bilinmesinin yanı sıra, ayrıca Massachusetts Eyaleti'nin de başkentidir. Aynı zamanda New England olarak da adlandırılan Boston resmi olmasa da ABD'nin kuzeydoğusundaki merkezdir. Hem tarihi yapısı hem de sosyal aktivite yönünden sahip olduğu zenginlik öğrenciler için de ideal bir ortam sunmaktadır.
LAL Boston Dil Okulu, şehrin merkezinde yer almasıyla öğrenciler için ideal bir ortam sunan okulun lokasyonu, Boston'un en renkli bölgesi olan West End bölgesinde bulunmaktadır. Merkezi lokasyonu sayesinde öğrencilerin her türlü sosyal imkana kolayca ulaşmasını sağlayan LAL Dil Okulu toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı sayesinde de şehrin diğer merkezlerine çok daha kolay ulaşılmasına fırsat tanımış olur. Okul dışındaki zamanlar için öğrencilerine birçok aktivite ve gezi programı da düzenleyen okul, profesyonel eğitimcileri sayesinde de oldukça kaliteli bir eğitimi öğrencilerine vaadetmektedir. Yalnızca eğitim adına değil, öğrencilerle kurdukları ilişki yönünden de eğitimli olan öğretmenler, her türlü zorlukta öğrencilerinin yanında yer almaktadırlar.
LAL Dil Okulları'nın yeni merkezlerinden biri olan Boston Dil Okulu'nda öğrenciler, genel ve yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, üniversiteye ve TOEFL, IELTS gibi önemli dil sınavlarına hazırlık kurslarına, mesleki İngilizce derslerine, akademik İngilizce programlarına katılabilmektedirler. Haftada yaklaşık 20 saat ders vermekte olan okul, dersleri ek metaryellerle destekleyerek daha verimli bir eğitim döneminin kapılarını öğrencilerine açmaktadır.
Öğrenciler için birçok imkanı bir arada sunan, dil okulu olmanın yanı sıra, bir tarih ve kültür beşiği de olan LAL Boston Dil Okulu, konaklama konusunda da öğrencilerini yalnız bırakmamaktadır. Öğrenciler okulun belirlediği ailelerle birlikte konaklayabilecekleri gibi, öğrenci yurtlarında da konaklama şansına sahiptirler.

Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
Amerikada Dil Kursu Fiyatları

İlknur Bulat
İlknur Bulat

ülkenin her bOlgesinde eşitlik gOstermektedir.  Yaşam maaliyetleri ve konaklama seçenekleri bOlgelere gOre farklılaşır. Amerika nın en popüler şehirleri dışında küçük şehirlerinde de eğitimler verilmektedir. Universite kampuslerinde dil eğitimi almak oldukça populerdir. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Boston, Amerika Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

  Boston, Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Adeta bir bilim yuvasını andıran kentte birçok Onemli üniversite mevcuttur. Bu üniversitelerden tüm dünya tarafından bilinen birçok politikacı, işadamı, ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın