Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

ingiltere dil okulları - LAL LAL Logo

İngiltere Dil Okulları

LAL


Uzun senelerdir dünyanın en popüler yerlerinde eğitim faaliyetlerine devam eden LAL, kaliteli eğitim anlayışıyla olduğu kadar öğrencilerine  sağladığı imkanlarla da adından söz ettiren dil okullarından biridir.
Malta, Cape Town, Fort Ladurdale gibi pek çok yerde şubesi bulunan okulun, İngiltere’de de Londra merkezde ve Torbay bölgesinde iki şubesi bulunmaktadır. İngiltere’nin öğrenciler tarafından en çok seçilen iki yerleşim ve eğitim yeri olan Londra ve Torbey,göz alıcı mimarileri ve tarihi yapılarıyla da dikkatleri çekerken,LAL Dil Okulu şubeleri de merkezi konumlarıyla ve dahası uygun fiyatlarıyla dil öğrencileri için ideal bir dil okuludur.

LAL Londra Dil Okulları

Sınıf mevcudu: 12
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kablosuz internet erişimi, kitabevi, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, modern sınıflar, engelli erişimi.
Sanatsal ve kültürel açıdan dünyanın en çok faaliyet gösteren başkentlerinden biri olan Londra, tarihi mimarileri, önemli müzeleri, tiyatroları ve konser alanlarıyla ziyaretçileri için her türlü imkanı sağlayan bir başkenttir. Yalnızca turistler için değil öğrenciler için de muazzam bir ortam sunan Londra, en çok tercih edilen eğitim merkezlerinden de biridir.
LAL Dil Okulları'nın Londra, Twickenham'da bulunan merkezi okulun en önemli eğitim merkezlerinden biridir. Trenle Londra merkezine 25 dakikalık mesafede yer alan Richmond-upon-Thames bölgesinde yer alan okul, aynı zamanda alışveriş yapılabilecek merkezlerle, müze ve sanat galerileriyle, restoran ve barlarla donatılmış, sosyal imkan açısından oldukça zengin bir ortamdır.
LAL Londra Dil Okulu, öğrencilerine ders dışında da birçok aktivite ve gezi organizasyonu düzenleyen bir okul olarak karşımıza çıkmaktadır. Okuldaki dersliklerde yer alan projeksiyon makinaları, kablosuz internet erişimi fırsatı gibi modern olanaklar derslerin ek metaryellerle desteklenmesini de sağlamaktadır. Genel ve yoğun İngilizce eğitiminden akademik amaçlı İngilizce derslerine, mesleki İngilizce eğitiminden sınavlara ve üniversiteye hazırlık programlarına kadar pek çok branşta eğitim verilmektedir. Toplu taşıma araçlarına da yakın bir alanda olan okul öğrencilerin çok daha rahat merkeze ulaşabilmesini sağlamaktadır.
Üniversite eğitim danışmanlığının yanı sıra konaklama konusunda da öğrencilerinin yanında olan okul, öğrencilerine kendi belirlediği ailelerin yanında konaklama imkanı sunmaktadır. Bunun haricinde LAL Londra Dil Okulu öğrencileri öğrenci rezidanslarında ve hotellerde de kalma imkanına sahiptirler.

LAL Torbay Dil Okulları

Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Listening odası, kablosuz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya.
Refah içerisinde İngiliz Riviera'sı olarak da anılan klasik bir kıyı yerleşkesi olan Torbay, bulunduğu koyun doğal yapısı sayesinde de oksijeni bol bir lokasyondur. Tatil için muazzam bir iklime sahip olan lokasyon, yarı tropik olan bahçeleriyle de dikkat çekmektedir. Yalnızca turistler için değil öğrenciler için de ideal bir konumda bulunan Torbay sahip olduğu dil okullarıyla da en çok tercih edilen lokasyonlardandır.
1984 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan LAL Torbay Dil Okulu, öğrencilerin İngiltere'de en çok tercih ettiği dil okulları arasında yer almaktadır. Torbay merkezinde, büyük bir bahçe içerisinde yer alan konumuyla öğrencilerine kampüs hayatını yaşatan okul, modern imkanlarıyla da en iyi şekilde eğitim verme amacı gütmektedir. Profesyonel bir ekibe sahip olan LAL Torbay, kaliteli dil eğitiminin İngiltere'deki ilk adreslerinden biridir.
Ders dışındaki zamanlarda düzenlenen aktiviteler hem öğrencilerin eğlenmelerini sağlamakta hem de dil pratiklerini daha rahat geliştirebilmeleri için birer eğitim aracı olarak değerlendirilmektedir. Okulda genel ve yoğun İngilizce dersleri, akademik amaçlı İngilizce dersleri, TOEFL, ILETS gibi sınavlara hazırlık kursları ve üniversiteye hazırlık programları ve mesleki İngilizce eğitimi programları alınabilecek müfredatlardır. Öğrencilerinin dinleme pratiklerini geliştirebilmeleri adına listening odasında düzenlenen dersler de mevcuttur.
Dil eğitimi almak için yurt dışını tercih eden öğrenciler genellikle okullarının kendileri için belirlediği ailelerle konaklayabilme imkanına ve öğrenci yurtlarında ya da otelde konaklama olanağına sahiptirler. LAL Torbay Dil Okulu öğrencileri de aynı şekilde isterlerse okulun kendileri için seçecekleri bir ailenin yanında konaklayabilir veya yurtta veya otelde konaklamayı tercih edebilirler.Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
Stafford House Yaz Okulu Deneyimlerim

Ayça Topal
Ayça Topal

  Yaz okulları; 18 yaş altı Oğrenciler için muhteşem bir deneyimdir. Gerek Ozgüvenin sağlamlaştırılması gerekse kendi başına ayakların üzerinde durma' olsun yaşı küçük Oğrenciler için oldukça verimlidir. Yaz okulları için oldukça popüler bir seçenek olan İngilterede ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Cambridge Ingiltere Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

EC dil okulu , Cambridge'de bu sene itibariyle yeni binasına taşınmıştır.Eski okulla yeni okul binası arasında 10 dakikalık bir yürüme mesafesi vardır.EC dil okulunun Cambridge'deki yeni binası ünlü alışveriş merkezi Primark 'ın hemen yanındadır aralarında sadece bir bina bulunmaktadır.Okul ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


International House Londra Dil Okulu
International House Londra Dil Okulu
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın