Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Malta Dil Okulları

Linguatime


http://www.malta.com.tr/okullar/91-linguatime-malta-dil-okulu.jpg
Linguatime Malta
Okul kapasitesi: 200
Sınıf sayısı: 14
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Klimalı sınıflar, interaktif tahtalar, TV odası, kablosuz internet erişimi, yiyecek içecek için snack bar, kütüphane ve çalışma odası
1998 yılında faaliyete geçen okul, IALC ve FELTOM tarafından akreditasyonu bulunan ve Malta’nın en iyileri arasında yer alan bir dil okuludur. Okulun faaliyete geçtiği günden bu yana 40 farklı ülkeden gelen binlerce öğrenciye sunduğu başarılı dil eğitimi sayesinde, öğrencilerin çoğu kaliteli bir dil eğitimi için gidilebilecek en iyi okullardan biri olarak Linguatime’ı çevrelerine de önermektedir.
Linguatime Malta’nın en popüler bölgelerinden biri olan Sliema’da yer almakta ve Sliema’dan St. Julians’e kadar uzanan sahil şeridi üzerinde, denizin karşısında bulunmaktadır. Merkezi konumuyla öğrencilerine her aradıklarını rahatlıkla bulabilme fırsatı veren okul, bölgenin sosyal imkanlarına da oldukça yakın bir alanda konumlandırılmıştır.
Aynı zamanda Malta’nın en ünlü gece mekanlarının yer aldığı Paceville’ye de yürüme mesafesinde bulunan Linguatime, öğrencilerine oldukça aktif de bir eğitim dönemi vaadetmektedir.
Linguatime öğrencileri genel İngilizce dersleri alabilecekleri gibi, iş amaçlı İngilizce eğitimi de alabilmekte ve bunun yanı sıra akademik İngilizce kurslarına da gidebilmektedir. Okulda ayrıca TOEFL, IELTS, TOEIC ve Cambridge gibi önemli dil sınavları için de hazırlık programları bulunmaktadır. Bire bir eğitim imkanı da sunan okulda profesyonel eğitmenler çalışmakta ve okul personeli oldukça samimi bir ortamı öğrencilerine sunmaktadırlar.
Malta turistik bir ülke olmasından kaynaklı olarak dil eğitimi almak için kendisini tercih eden öğrencilerine de otel konaklaması opsiyonunu sunmaktadır. Neredeyse öğrenci yurtlarıyla aynı fiyat aralığına sahip olan oteller, okullarla olan anlaşmaları çerçevesinde öğrencileri konaklama için kabul etmektedirler. Özellikle kısa dönem öğrencileri için oldukça avantajlı olan bu konaklama seçeneği, lüksü seven öğrenciler için birinci tercihler arasında yer almaktadır.
Linguatime öğrencileri otellerde konaklayabilecekleri gibi aile yanında konaklama ve paylaşımlı öğrenci evlerinde konaklama opsiyonlarını da değerlendirebilir, özellikle uzun dönem giden öğrenciler için bu iki seçenek oldukça caziptir.

LinguatimeDil Okulu Fotoğrafları


Linguatime Linguatime Linguatime Linguatime
Linguatime Linguatime Linguatime Linguatime
Linguatime Linguatime Linguatime Linguatime
Linguatime Linguatime Linguatime Linguatime
Linguatime Linguatime Linguatime


Malta Dil Okulları Hakkında Yazılar
Maltada Dil Kursuna Gidenler İçin Malta Rehberi

Gözde Sınırgeçti
Gözde Sınırgeçti

Malta ülkesi, Gozo ve Comino adaları ile beraber, binlerce yıllık bir tarihe sahip olan adalar topluluğudur. Şehrin sokak ve caddeleri birbirlerini dik olarak kesen ve ızgara tipinde yapıldığından her an rüzgâr eser ve en sıcak havada bile esinti ve ferahlık hissedilen bir iklimi vardır. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Yurtdışı Eğitim Rehberi

Songül Carus
Songül Carus

Yurtdışı Eğitim Rehberi Yurtdışındaki eğitim seçenekleri her geçen yıl daha da genişliyor. Yurtdışında eğitim almak artık her zamankinden daha geçerli ve gayet te prestijli bir alternatif. Bir çok üniversite ve sertifika programı, master, doktora ve hatta dil eğitimi programları ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Malta Tanıtım Videoları


ClubClass Malta Tanıtım Videosu
ClubClass Malta Tanıtım Videosu
ClubClass Okul Ozellikleri, Derslikleri Tanıtımı
ClubClass Okul Ozellikleri, Derslikleri Tanıtımı
Chamber College Malta Dil Okulu
Chamber College Malta Dil Okulu
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın