Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

avustralya dil okulları LSIlsi logo

Avustralya Dil Okulları

LSI


LSI brisbane
LSI Avustralya-Brisbane
Okul kapasitesi: 100-155
Sınıf sayısı:11
Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Küçük ve modern sınıflar, kablosuz internet, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kitaplık, öğrenci dinlenme salonu, seviye belirleme sınavları, kafeterya, spor merkezi.
Baş döndüren plajları, görülmeye değer kırsal alanlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan bu büyülü Avustralya şehri İngilizce öğrenmek için de gidilebilecek en iyi yerlerden biri olarak gösterilmektedir.
Kolay ulaşım olanakları ve güneşli havasıyla turistlerin en çok gittiği bölgelerden biri olan Brisbane'in en merkezi yerlerinden biri olan Queensland'da bulunan LSI Brisbane, şehrin sosyal imkanlarına olan yakınlığıyla da öğrencilerinin en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktadır. Merkezi bir konumda yer alan okul tarihi bir binada faaliyet göstermektedir. Restore edilen bina tarihi yapısına rağmen oldukça modernize edilmiş ve teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Profesyonel bir kadroya sahip olan LSI Brisbane'de öğrenciler klimalı ve modern dersliklerde eğitim almalarının yanı sıra, ders dışında da okuldaki bilgisayar laboratuvarından ve öğrenim merkezinden de yararlanabilme imkanına sahiptirler.
Müfredat içeriğinde her seviyedeki öğrenci için oluşturulmuş genel ve yoğun İngilizce programları, TOEFL, Cambridge gibi önemli sınavlar için hazırlık kursları da yer alan okulda iş İngilizcesi eğitimi de verilmektedir.
Dil eğitimi için İngilizce dilinin resmi dil olarak kullanıldığı Avustralya'yı tercih eden öğrenciler çoğunlukla aile yanında konaklamayı seçmekle birlikte, öğrenci yurtlarında veya ortak öğrenci evlerinde de konaklamayı seçebilmektedirler. LSI Brisbane Dil Okulu da bu anlamda öğrencilerine aile yanı konaklaması, yurtta ve öğrenci evlerinde konaklama seçeneklerini sunmaktadır. Bu seçenekler içinden en çok tercih edilen, samimi bir ortam sunması, bütçeye olan katkısı ve elbette ki İngilizceyi yaşayarak öğretmesi açısından aile yanında konaklama seçeneği olmaktadır. Oldukça da güvenli olan bu konaklama yöntemi okul tarafından özenle seçilen ve sürekli denetim altında tutulan ailelerle gerçekleştirilmektedir.

Lsi Avustralya Dil Okulu Fotoğrafları


IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH


Avustralya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Melbourne'de eğitim

Aslı Eren
Aslı Eren

MELBOURNE Melbourne yaşam şekli açısından Sydneyden daha sakin bir şehirdir. Kesinlikle Sydney gibi deniz şehri değildir. Modern ve kozmopolit bir şehir olan Melbourne Avustralyanın kültür merkezi olarak bilinmektedir.Hayat şartları ve pahallığı açısından Sydney ile aynıdır.İklim ...

Devamını Okumak için Tıklayın


LYS kötü mü geçti? çOzüm Avustralya'da Üniversite

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Yurtdışı eğitimde Avustralya en çok tercih edilen ülkelerin başında gelir. Oyleki ülkede eğitim madencilikten sonra 2. ekonomik gelir kaynagıdır. Yurtdışı eğitim için 70i aşkın farklı ülkeden Oğrenciler gelmekte ve ülke için büyük bir ekonomik kaynak sağlamaktadır. Bu yüzden ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Avustralya Tanıtım Videoları


Aipe Dil Okulu - Avustralya
Aipe Dil Okulu - Avustralya
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın