Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Fransa Dil Okulları LSI LSI

Fransa Dil Okulları

LSILSI Fransa
Okul kapasitesi: 70
Sınıf sayısı:8
Sınıf mevcudu: 12
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar odası, kablosuz internet erişimi, kütüphane, donanımlı derslikler, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya.


Dünyanın en çok ziyaret edilen ve merak edilen başkentleri arasında yer alan Paris, tarihi yapısı, zengin kültür ve sanat çeşidiyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bir şehirdir. Birbirinden ünlü sanat galerilerine, müzelere sahip olan aşıklar şehri Paris, aynı zamanda moda öncüsü firmaların ilham kaynağıdır. Üniversiteleriyle de her yıl binlerce öğrenciyi barındıran Fransa başkenti, tarihi yapılarıyla da dikkatleri üzerinde toplar.
Paris'in sofistike havasını öğrencilerine yakından yaşatan LSI Paris Dil Okulu, Pompidou Merkezi'nden, Notre Dame de Paris'e kadar birçok ünlü yapıya ve tarihi bölgeye de oldukça yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Özellikle metro kullanılarak rahatça ulaşılabilen okul, restore edilmiş bir 18. yüzyıl binasıdır. St. Honoré Caddesi'nde yer alan bina öğrencilerin sosyal imkanlara da kolayca ulaşmalarını sağlayacak bir konumda bulunmaktadır.
Deneyimli eğitim kadrosuyla öğrencilerine genel ve yoğun Fransızca eğitimi veren okul, bunun yanı sıra TEF (Test d'Evaluation du Français) ve DELF gibi önemli Fransızca sınavlarına ve üniversiteye hazırlık kursları da vermektedir. Mesleki Fransızca eğitimi de bulunan okul, yaptığı seviye tespit ve kur geçme sınavlarıyla da öğrencilerinin bilgilerini sınamakta ve seviyelerine en uygun eğitimi sunmaktadır. Ders dışında da öğrencilerine hem sosyal programlar hazırlayan hem de gezi programlarıyla da Fransa'yı tarihi ve kültürel açıdan öğrencilerine tanıtan okul, yaptığı üniversite danışmanlığı sayesinde de öğrencilerine kendileri için en doğru eğitimi seçmeleri konusunda yardımcı olurlar.
Dil eğitimi adına LSI Paris Dil Okulu'nu tercih eden öğrenciler, okulun kendileri için belirlediği Fransız ailelerle konaklayabildikleri gibi, öğrenci apartlarında veya yurtlarında da kalabilme olanağına sahiptirler.

LSI Paris Dil Okulu Fotoğrafları


IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH IH IH
IH IH


Fransa Dil Okulları Hakkında Yazılar
Fransa Dil Okulları

Aslı Eren
Aslı Eren

  Fransa ve Fransız yaşam tarzı aslında hepimizin günlük yaşamında bir şekilde var olan ancak farkında olmadığımız unsurlar. Ve sadece french friesdan bahsetmiyoruz (patates kızartması) çünkü o belçikalılar tarafından keşfedildi. İlk olarak Fransa da eğitim ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Fransa'da İş Fransızcası

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Fransızca Akademik DOnem/YılYurt dışında, Ozellikle de büyüleyici bir kozmopolit şehir olan Montreal'de yaşamak ve Oğrenim gOrmek muhteşem bir deneyimdir. Dilde akıcılık kazanacak, potansiyelinizin üzerine çıkacak ve dünyanın her yerinden gelen çeşitli insanlarla arkadaşlık kuracaksınız.VERİLDİĞİ ...

Devamını Okumak için Tıklayıncanlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın