Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

İngiltere Dil Okulları LSI LSI Logo

İngiltere Dil Okulları

LSI


LSI İngiltere

Tüm dünyaya yayılan şubeleriyle öğrencilerine pek çok lokasyonda ihtiyaçlarına yönelik kaliteli bir dil eğitimi sunan LSI, yalnızca İngilizce değil aynı zamanda diğer dünya dilleri konusunda da eğitim veren dil okullarından biridir.
Özellikle İngilizce eğitimini konuşulduğu yerlerde öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği dil okullarından biri olan LSI, İngiltere, ABD ve Kanada’nın yanı sıra; Malta, Avustralya ve Yeni Zelanda şubelerinde de kaliteli bir İngilizce eğitimini öğrencilerine sunmaktadır.
İngiltere’de 4 şubeyle hizmet veren LSI, öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik yaptığı seviye tespit sınavları ve akademik eğitimleriyle birlikte, dil sınavlarına hazırlık kurslarıyla da öğrencilerinin isteklerine yanıt vermektedir.

LSI Londra Dil Okulları

lsi londraSınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Öğrenci dinlenme salonu, kablosuz internet, bilgisayar odası, kütüphane,kafeterya, üniversite danışmanlığı.


LSI Londra, Londra'nın tam merkezinde West End'de yer alan klasik İngiliz mimarisine sahip, tuğladan bir binada eğitim vermektedir. Oxford Caddesi, İngiliz Müzesi ve Soho gibi önemli merkezlere yürüyüş mesafesinde bulunan okul, profesyonel eğitim kadrosuyla da öğrencilere oldukça kaliteli İngilizce eğitimi sunan bir dil okuludur.
Aralarında genel ve yoğun İngilizceden TOEFL ve Cambridge hazırlık eğitimi de bulunan geniş bir eğitim yelpazesi sunan okulda, öğrenciler için pek çok aktivite seçeneği de bulunmaktadır.
Merkezde toplamda 22 adet sınıf bulunmaktadır ve bu sınıfların bir kısmı bire bir eğitim için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Her yıl yaklaşık 200 öğrenci kabul eden okulda, yaz dönemlerinde de eğitimler devam etmektedir.
Kent merkezinde yer alan konumuyla oldukça çok tercih edilen dil okulları arasında yer alan LSI Londra, öğrencilerine paylaşımlı öğrenci evlerinde konaklama seçeneği, yurt ve aile yanı konaklaması seçeneği gibi birçok seçenek sunmaktadır. Genel itibariyle yurt veya aile konaklamasını tercih eden öğrencilerin kimileri de okulda edindikleri arkadaşlarıyla eve çıkarak daha rahat bir yaşam tercih edebilmektedirler.

LSI Hampstead Dil Okulları

Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kablosuz internet, bilgisayar odası, kafeterya, kütüphane, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma alanı, üniversite danışmanlığı.


lsi hampsteadLondra merkezine 20 dakika uzaklıkta bulunan yemyeşil bitki örtüsü, etkileyici atmosferiyle Hampstead bölgesi, İngiltere'nin saklı kalmış bahçelerinden biri olarak da tanımlanmaktadır. Okul, İngilizce'yi ana vatanında öğretirken aynı zamanda dünyanın cennet bahçelerinden birinde dinlenme ve eğlenme fırsatını da öğrencilerine sunmaktadır.
LSI Hampstead gözlerden uzak, yeşilliklerle bezeli güzel bir bahçe içerisinde yer alan Viktoria dönemine ait bir binada eğitim vermekle birlikte, Hampstead merkezindeki tüm restoran, mağaza ve barların bulunduğu bölgeye de oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Aynı zamanda ulaşım ağlarına 5 dakika gibi kısa bir yürüyüş mesafesinde olan okuldan merkeze gidebilmek de oldukça rahat ve kolaydır.
TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarının yanı sıra genel ve yoğun İngilizce eğitimi, akademik yıl ve sömestre kursları da mevcut olan LSI Hampstead'de öğrenciler bire bir ders görme imkanı da bulabilmektedirler. Alınan kurs süresince kullanılacak olan ders kitapları okul tarafından öğrencilere ödünç verilmekte ve kurs bitiminde geri iadesi istenmektedir.
Dil eğitimini hem merkeze yakınlığı, hem de klasik bir İngiliz kasabasını andırmasıyla ünlü Hampstead bölgesinde almak isteyen öğrencilere okul aile yanında konaklama seçeneği ile birlikte yurt konaklaması veya öğrenci evi konaklaması imkanlarını da sunmaktadır. Öğrencilerin birçoğu tarafından çok pahalıya gelmesi sebebiyle otel konaklaması seçeneği fazla tercih edilmemektedir.

LSI Brighton Dil Okulları

Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: 1 adet bilgisayar odası, kablosuz internet erişimi, kütüphane, DVD/VCD koleksiyonu, 1 adet televizyonun ve kahve makinasının bulunduğu öğrenci dinlenme salonu, kafeterya, üniversite danışmanlığı.


lsi brightonYalnızca tarihi rıhtımı ve akide şekerleriyle değil, rengarenk ve dinamik kentin sunduğu birçok eğlence mekanıyla da ünlü Brighton şehri, aynı zamanda harika mağazalara, restoran ve barlara, fotoğraflara konu olacak mükemmel sahil şeridiyle de her yıl binlerce öğrencinin tercihidir.
İngiltere'nin en ünlü plajlarından biri olan Brighton plajına yürüyüş mesafesinde bulunan LSI Brighton, öğrencilere İngilizce öğrenmek için oldukça elverişli ve rahat bir ortam sunmasıyla da dikkat çekmektedir.
Öğrencilerine, TOEFL-TEOIC-IELTS sınavlarına hazırlık derslerinin yanı sıra, Cambridge sınavı hazırlık kursundan genel ve yoğun İngilizce eğitimine kadar oldukça geniş bir yelpazede eğitim veren okul ayrıca bire bir yaptığı eğitimlerle de öğrencilerin bilgilerini pekiştirmektedir.
Profesyonel eğitim kadrosu, son teknolojiyle donatılmış sınıflarıyla eğitim kalitesini oldukça yüksek tutan okulu tercih eden öğrencilere, aile yanında konaklama imkanı yanında, yurt konaklaması, paylaşımlı öğrenci evi konaklaması seçenekleri de alternatif olarak sunulmaktadır.

LSI Cambridge Dil Okulları

Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Yeşilliklerle dolu bir bahçe, bilgisayar odası, 10 adet dam donanımlı sınıf, beyaz interaktif tahta, kütüphane, kablosuz internet erişimi, bireysel çalışma alanı, öğrenci dinlenme odası, üniversite danışmanlığı.


lsi cambridgeİngiliz mimarisinin tüm ihtişamı ve tarihi yapısıyla karşımıza çıktığı Cmabridge şehirnde, üniversite kampüslerinin arasında bulunan LSI Cambridge, klasik İngiliz mimarisine göre inşa edilmiş görkemli bir binada eğitim hizmetini gerçekleştirmektedir. İngilizcenin yanı sıra İngiliz kültürüne de meraklı tüm öğrenciler için ideal bir ortam sunan bu küçük şehir, renkli sosyal imkanları, müzeleri ve sanat galerileriyle de öğrencilere birbirinden çeşitli imkanlar sunmaktadır.
Tren istasyonunun ve kent merkezinin hemen yanında bulunan LSI Cambridge, öğrencilerine TOEFL/TOEIC/IELTS gibi sınavların hazırlık kurslarının yanında Cambridge sınavına hazırlık dersleri de verilmektedir. Bu akademik derslerin dışında genel İngilizce dersi de verilen okulda, bire bir ders almak da mümkündür.
Kent merkezine oldukça yakın olan okulu tercih eden öğrenciler için birbirinden çeşitli aktivite ve gezi seçenekleri de sunulmaktadır. Ancak öğrenciler kendi imkanları doğrultusunda da çeşitli yerleri gezebilmektedirler.
Civardaki üniversite kampüsünün imkanlarından da yararlanma olanağına sahip öğrencilere, aile yanı konaklama imkanı da sunulmakta olup, bunun yanı sıra yurt konaklamasından, öğrenci evi ve otel konaklaması seçenekleri de tanınmaktadır. Özellikle uzun dönem kalmayı planlayan öğrenciler için önerilen konaklama türü masrafları yarıya düşürmesi ve yöre kültürünü daha yakından tanıma olanağı sunması nedeniyle aile yanında konaklamadır.

LSI İngiltere Dil Okulu Fotoğrafları


lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere lsi ingiltere
Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
Londra ve EC Londra Dil Okulu İzlenimlerim

Gozde Pekçevik
Gozde Pekçevik

EC English Londra Brightonda geçirdiğimiz o 2 güzel günden sonra sabah 8 treni ile Londraya hareket ettik. Londra Padington istasyonuna vardımız zaman saatim 8:55ti. İnsanların Brightonda yaşamayı tercih ediyor Londraya haftanın 5 günü geliyor olması gerçekten çok kolay. İngilterenin ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Cambridge Ingiltere Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

EC dil okulu , Cambridge'de bu sene itibariyle yeni binasına taşınmıştır.Eski okulla yeni okul binası arasında 10 dakikalık bir yürüme mesafesi vardır.EC dil okulunun Cambridge'deki yeni binası ünlü alışveriş merkezi Primark 'ın hemen yanındadır aralarında sadece bir bina bulunmaktadır.Okul ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
Westbourne Academy Dil Okulu Ingiltere
Westbourne Academy Dil Okulu Ingiltere
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın