Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

İsviçre Dil Okulları Eurocentres

lsi logoEuro centres İsviçre Dil Okulları


 

LSI Dil Okulları 7 ülkede toplam 14 okuluyla 50 yıldan fazla bir süredir öğrencilerine İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde eğitim vermektedir. LSI dil okulları dil öğrenmenin en hızlı ve en etkin yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğunu benimsemiştir. 
LSI, İsviçre’nin Zürih şehrinde öğrencilerine Almanca dil eğitimi konusunda hizmet vermektedir. 
Okulun Konumu: Avrupa’nın tam kalbinde yer alan Zürih’te, en canlı ve tarihi merkezler Limmat Nehri kolları üzerine kurulmuştur. LSI Zürih şubesi ise nehre yalnızca 5 dakika uzaklıktaki ünlü Seefeld bölgesinde yer alır ve şehir merkezine yürüme mesafesindedir. 
Okulun Donanımı: 1800’lü yılların ortalarından kalma restore edilmiş tarihi bir binanın üç katına kurulu olan okul, 9 adet sınıfıyla modern bir internet kafeye ve öğrenci salonuna sahiptir. 
Aktiviteler: LSI Zürih şubesinde öğrenciler tekne turları, mangal partileri, peynirli fondü geceleri, opera ziyaretleri, yakın şehirlere ve Alplere geziler ve hatta hafta sonları komşu ülkeler Avusturya, Fransa, Almanya ve İtalya’ya yapılan gezilere katılma imkanına sahiptirler. 
Konaklama: Okul, öğrencilere aile yanı konaklama seçeneğinin yanı sıra öğrenci yurdu ve otel konaklama seçeneği de sunmaktadır. 
Sunulan Programlar 
Genel İngilizce (1-50 Hafta): Haftada 20 veya 30 ders seçeneği bulunmaktadır. 16 yaşından itibaren kayıt olunabilir. Yoğun kurslarda öğleden sonra öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda seçtiği seçmeli dersler işlenir. 
Öğleden Sonra 10 (1-50 Hafta): Dersler öğleden sonra işlenir. Haftada 10 ders alınır. 16 yaşından itibaren kayıt olunabilir. 
Sınav Hazırlık Kursları: Goethe-Zertifikat B1 ve B2 olarak iki ayrı sınav hazırlık kursu vardır. B2 için Upper-Intermediate, B1 için Intermediate düzeyde Almanca bilmek gereklidir. 16 yaşından itibaren kayıt olunabilir. 
Birebir Dersler: Haftada 20, 30, 40 veya 50 bireysel ders alınabilir. Dersler her Pazartesi başlar. 
9 Günlük Kompakt Kurs: Art arda 9 gün içerisinde 82 veya 92 bireysel ders alınır. Kurslar Cumartesi günleri başlar.  
Advanture German: Öğrenciler LSI Dil okulunda en az iki hafta eğitim gördükten sonra Kar Yürüyüşü ve İglo Yapımı veya İsviçre “Büyük Kanyon” ve Köpüklü Su Rafting Turlarından birine katılabilir. Turlar 18 yaş ve üzeri öğrencilere açıktır. Isvicre Dil Okulları Hakkında Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın