Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

K LSI Logo

Kanada Dil Okulları

LSI


LSI Kanada
1965 yılından beridir eğitim faaliyetlerini sürdüren LSI, dünyanın pek çok yerinde bulunan oldukça köklü bir dil okuludur. Amerika, İngiltere ve Kanada gibi İngilizce’nin resmi dil olduğu ülkelerde LSI farkıyla İngilizce eğitimi alabilen öğrenciler; Rusya, İspanya, İtalya, Meksika gibi lokasyonlarda da partner okullarla çalışarak faaliyet göstermektedir.
Kanada’nın dünyaca ünlü ve en önemli iki lokasyonu olan Toronto ve Vancouver’da bulunan LSI şubeleri, iki şehrinde merkezi lokasyonlarında yer almasının yanı sıra öğrencilerine sağladığı kaliteli dil eğitimi imkanları ve sosyal aktivite olanaklarıyla da adını duyurmuş dil okullarıdır.
 LSI, öğrencileri için genel kurslardan, akademik kurslara, yaz okullarından, dönemlik okullara kadar pek çok program seçeneği sunar ve konaklama da dahil olmak üzere öğrencilerinin okula gelişlerinden döndükleri güne kadar her şeyleriyle yakından ilgilenir.
http://www.lsi.edu/images/schools/11/fullsize/Tor_school_courtyard1.JPG

  • LSI Toronto

Okul kapasitesi: 200-240
Sınıf sayısı: 16
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Okul bahçesi, öğrenci dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kablosuz internet, içecek makinaları, ortak mutfak, interaktif tahtalar, modern derslikler, üniversite danışmanlığı.
Kozmopolit yapısıyla Kanada'nın en büyük şehri olan Toronto, yaşamak için olduğu kadar eğitim için de birçok insanın tercih ettiği oldukça güvenilir bir şehirdir. Kanada'nın simgelerinden CN Tower'ın da yer aldığı Ontario Gölü kıyısındaki bu muazzam şehir, İngilizce öğrenmek için gidilebilecek en iyi yerlerden biridir aynı zamanda. Farklı kültürlerden birçok insanı tanıma imkanı sunan Toronto'nun, en güzel yaşam merkezlerinden biri olan Rosedale bölgesinde yer alan LSI Toronto Dil Okulu, kendine özgü 3 katlı bir taş binada öğrencilerine hizmet vermektedir.
Şehrin en ünlü merkezlerinden biri olan Yorkville'e yürüme mesafesinde olan okul, aynı zamanda metro istasyonunun da yanında konumlandırılmıştır. Ulaşım ağlarına ve soyal mekanlara olan yakınlığıyla öğrencilerine birçok fırsat sunan dil okulu, kendi bünyesinde de öğrencileri için birçok aktivite ve gezi düzenlemektedir.
Uzman eğitimcileri, yardımsever personeli sayesinde en kaliteli biçimde hizmet vermek ve dil eğitimini olabildiğince pratik, kolay bir biçimde öğrencilere sunmak amacında olan LSI Toronto'da, TOEFL, IELTS ve TOEIC sınavlarına hazırlık kursları, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programları, iş İngilizcesi gibi oldukça geniş bir müfredat uygulanmaktadır. Öğrencilere sunulan materyaller sayesinde eğitim kalitesi de çok daha fazla artan okula gelen öğrenciler oldukça memnun olarak okuldan ayrılmaktadır.
Dil eğitimi için LSI Toronto'yu seçen öğrencilere aile yanında konaklama seçeneği yanında yurtta konaklama imkanı da sunulmaktadır. Otel konaklaması çok tercih edilmese de kısa dönem için gelen öğrencilerin kimi zaman tercih ettiği bir seçenektir.

 http://www.global-yurtdisiegitim.com/images/yurtdisi-dil-okullari/lsi-vancouver/lsi-vancouver-okul-binasi.jpg

  • LSI Vancouver

Okul kapasitesi: 100-130
Sınıf sayısı: 12
Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, öğrenci dinlenme salonu, kablosuz internet erişimi, modern sınıflar, interaktif tahtalar.
Kanada'nın en güvenilir ilan edilen Vancouver, okyanus kıyısında yaşanabilecek en iyi şehirlerden biridir. Yalnızca turistik açıdan değil öğrencilik adına da oldukça verimli bir şehirdir.
LSI Vancouver şehrin merkezinde, ulaşım ağlarına ve sosyal mekanlara olan yürüme mesafesiyle de dikkat çeken modern bir binada eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Yapılan dersler haricinde de öğrencilerine çeşitli metaryellerle gerekli yardımı sağlayan okulun eğitim kadrosu da uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. Tüm okul personeli öğrencilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine olabildiğince destek olmaktadırlar. Okulun ortamı eğitim için oldukça verimli ve samimidir. Bu açıdan öğrenciler hem merkezi konumu için tercih ettikleri bu okulu, hem de kendilerine sağladığı destek ve kaliteli eğitim için de tercih etmektedirler.
Dünyaca geçerliliği bulunan TOEFL, IELTS ve TOEIC sınavlarına hazırlık kursları haricinde, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce dersleri de, iş İngilizcesi de müfredata dahil olan dersler arasındadır.
Dil eğitimi almak için her yıl binlerce öğrencinin geldiği Vancouver güvenilir konaklama imkanlarıyla da gözde olan bir şehirdir. LSI Vancouver 'da bu anlamda öğrencilerine okul yönetiminin seçtiği ailelerle kalarak Kanada yaşamını daha yakından tanırken, dil pratiğini de daha rahat geliştirme imkanı tanırken aynı zamanda yurtta konaklama seçeneğini de sunar.
Genellikle iş için orada bulunan ve kısa dönem için kalan öğrencilerin tercihi ise çoğunlukla ev tutmak yönünde veya otelde kalmak yönünde olmaktadır. Özellikle küçük yaştaki ve uzun dönem için orada bulunan öğrencilerse genellikle aile yanında konaklamayı tercih etmektedirler. Çok daha samimi bir ortam sunan aile yanında konaklamak öğrencilere farklı bir kültürü yaşayarak tanıma fırsatı da vermektedir.

 

LSI Dil Okulu Fotoğrafları


LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada
LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada
LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada
LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada LSI Kanada
LSI Kanada LSI KanadaKanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
Kanada, Toronto Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

5 milyondan fazla nüfusu ile Kanadanın en büyük  şehri ve finans merkezi Toronto , UNESCO tarafından da  dünyanın en yaşanabilir şehri seçilmiştir.Nüfusun yarısından fazlasını gOçmenlerin oluşturduğu şehir ,  çok farklı kültürleri birarada barındıran yapısıyla daha cazibeli ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Kanada Toronto Dil Okulu Hakkında

Aslı Eren
Aslı Eren

Toronto şehri , Ontario nehri kenarına kurulmuş Kanadanın en büyük, güvenli ve sofistike şehirlerinden biridir. Toronto çok fazla kültürü bir arada barındıran kozmopolit bir şehirdir. Toronto Kanadanın en çok dil okulu için tercih edilen şehirlerinden birisidir. İngilizce Oğrenmek ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Tanıtımı
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın