Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Yeni Zelanda Dil Okulları

LSI


lsi yeni zelanda
LSI Yeni Zelanda
Okul kapasitesi: 200-250
Sınıf sayısı:16
Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar odası, kablosuz internet, 2 adet öğrenci dinlenme odası, kütüphane, sıcak içecek makinası, buzdolabı, mikrodalga fırın, ibadet odası, üniversite danışmanlığı.


Her yerine yürüme mesafesiyle erişilebilen Auckland Yeni Zelanda'nın kuzeyinde bulunan en büyük şehirlerinden biridir. Etrafı plajlar, dağlar ve limanlarla çevrili olan bu şehir, öğrenciler için de sosyal açıdan birçok eşsiz imkan sunar. Yörenin Maori kültürünü yaşatan Auckland, öğrencilere de bu kültürü çok daha yakından, yaşayarak öğrenme fırsatını da sunmaktadır.
Canlı bir sosyal hayata sahip olan Auckland'ın merkezinde yer alan LSI Aucklan Dil Okulu, şehrin restoran ve cafelerine, ulaşım ağlarının bulunduğu noktalara olan yakınlığıyla da en çok tercih edilen okullar arasında yer almaktadır. Öğrencilerine dil eğitimleri için oldukça ferah ve rahat bir ortam sunan okulun derslikleri de Auckland'ın en güzel milli parklarından biri olan Myers Park manzarasına sahiptir. Öğrencilerine ders dışında kalan vakitleri için pek çok aktivite ve gezi seçeneği sunan okulda ayrıca iki adet bulunan dinlenme salonu da öğrencilerin hizmetinde bulunmaktadır.
Cambridge, TOEFL gibi oldukça önemli ve tüm dünyada geçerli olan sınavların hazırlık kurslarının yanı sıra, her dil okulunda olduğu gibi LSI Auckland'da da genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programları, iş İngilizcesi, akademik İngilizce dersleri de müfredata dahil ders programları olarak karşımıza çıkmaktadır. Öğrencilerine uzman öğretmenler eşliğinde kaliteli bir eğitim fırsatı sunan okulda ek metaryeller sayesinde de öğrencilerin aldıkları dersleri pekiştirmeleri sağlanmaktadır.
Öğrencilerine diğer tüm okullar gibi aile yanında konaklama, yurt konaklaması, öğrenci evlerinde kalma imkanı ve otel konaklaması seçeneklerini sunan LSI Auckland okulu yöneticileri, yörenin farklı kültürünü çok daha yakından, Yeni Zelandalı bir ailenin yanında yaşayarak öğrenme fırsatını bulabilmeleri açısından ve elbette ki dil pratiklerini çok daha rahat geliştirebilmeleri açısından öğrencilerine aile yanında konaklama seçeneğini tavsiye etmektedirler. Özellikle 18 yaşından küçük öğrenciler için önerilen bu konaklama en güvenli konaklama şekillerinden biridir.


LsiDil Okulu Fotoğrafları


Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda
Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda
Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda
Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda
Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda Lsi Yeni Zelanda


Yeni Zelanda Dil Okulları Hakkında Yazılar
Yeni Zelanda Dil Okulları

Mihrican Yürükoğlu
Mihrican Yürükoğlu

Yeni Zelanda Türkiye ile bulunduğu konum açısından en uzak olan ülke olarak değerlendirilebilir. Dolayısı ile kısa süreli Oğrenciler için çok doğru bir rotasyon olmamakla beraber eğitim ücretinizden daha yüksek maliyetlere uçak bileti çıkarabilmektedir. Ancak Türk Oğrenciler tarafından ...

Devamını Okumak için Tıklayıncanlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın