Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu
malta dil okulları

Malta Dil Okulları

Yurtdışı eğitim seçenekleri arasında son 10 yıldır artan bir oranla yerini alan Malta; dil okulları kalitesi ile yurtdışı eğitim sektöründe yerini almıştır. Yaz aylarında hem tatil yapmak hem de yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için tek adrestir.Maltada eğitim ve Malta dil okulları artık yaz aylarının vazgeçilmez seçeneklerinden biri olmuştur.
Malta ; Güney Avrupa ‘da ,Sicilya ‘ nın Güney ’inde yer almaktadır. Resmii dili Maltaca ve İngilizcedir. Yaklaşık 30 senedir öğrenci kabul eden Malta dil okulları fiyatları açısından farklı ülkelerle karşılaştırıldığında daha makul olması sebebiyle  son yıllarda daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.  Günümüzde kalite ve bütçe dengeleri en iyi bu ülke eğitimlerinde başarılmıştır. Avrupa’nın en küçük adası olmasına rağmen 50’den fazla dil okulu bulunmaktadır.  50’den fazla dil okulunun bulunması  ise rekabete yol açarak fiyatları daha da aşağıya çekilmesini sağlamaktadır. Türkiye ‘ ye yalnızca iki buçuk saat uzaklıkta olması , vize almanın kolaylığı ve haftanın her günü uçuş bulunması  öğrencileri Malta da dil eğitimini tercih etmeye bir adım daha yakınlaştırmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti özel pasaport sahipleri 90 güne kadar yapıcakları ziyaretten muaflardır. Dil eğitimini Malta ‘da almayı düşünen öğrenciler sıcak ikliminin yanı sıra , mimari , tarihi ve doğal güzelliklerini de keşfetme fırsatı bulacaklardır. Sosyal yaşamı kolaylaştımak adına toplu ulaşım araçları ve bisikletler oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Gozo ve Malta şehirlerindeki dil okullarında genel  İngilizce , akademik İngilizce  yada  iş İngilizcesi  gibi  her amaca hitap eden seçenekleriyle bol programlar sunulmaktadır.  Malta dil okullarını tercih eden öğrenciler için her  yaşa uygun programlar mevcuttur. Öğrenciler kendi seviyelerine uygun maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim almaktadırlar. Okullar uzman kadrolarıyla öğrencilerin en verimli eğitim almalarını hedeflemektedirler. Malta da bütün dil okulları Eğitim Bakanlığı tarafından daima denetlenmektedir. Dil seviyeniz ne durumda olursa olsun ileri düzeyde İngilizce seviyesine kolayca ulaşabilirsiniz.

Malta dil okulları
nın hemen hemen hepsinde çocuklar için yaz kampları , yetişkinler  için aktiviteler sunulmaktadır.  Aileler içinse özel program seçenekleri göz ardı edilmemiştir. Malta dil okulları hem İngilizcenizi ilerletmenizi hem de mükemmel anılarla eve dönmenizi sağlamaktadır. Kısıtlı zamanda yoğun verim almak isteyen öğrencilerdenseniz ,  Malta dil okulları bire bir İngilizce kurslarıyla kısa dönemde maksimum seviyeye ulaşmanıza da yardımcı olmaktadırlar. Malta’ya giderek hem tatilinizi yapıp hemde İngilizce öğrenin , dil eğitiminizi ertelemeyin.

Maltada Dil Eğitimi

Deniz güneş ve İngilizce dil eğitiminin bir arada olduğu, ülkemize sadece 3 saat uzaklıkta olan bir adadır.Maltada İngilizce öğrenmek çok keyifli aynı zamanda çok da ekonomiktir. Maltada dil okulu fiyatları, diğer ülke dil okullarına göre oldukça uygundur.Malta dil okullarıtercih eden öğrenciler güzel bir tatil fırsatı da yakalamış olurlar.

Maltada Dil Okulları


 

malta
Malta
Orta Akdeniz’in gece hayatı, sahip olduğu ılıman iklimi, yok denecek kadar az suç işleme oranıyla cennet köşelerinden biri olan Malta, tarihi atmosferiyle de birçok insanın dikkatini çeken bir ada ülkesidir. Sicilya ve İtalya’dan etkilenen Malta, yerel lezetleri ve uygun yaşam koşullarıyla öğrenciler için de ideal bir ortam olmuştur her zaman.
1964’te bağımsızlığını kazanana kadar Fransızlar’ın ve İngilizler’in sömürgesi altında olan ülke, bu tarihten itibaren demokrasiyle ve kendi seçimlerine göre yönetilmiştir. Nüfusunun yoğunluğuna rağmen ülke ekonomisi oldukça yerindedir. Ülkede hiç evsiz insan yaşamamaktadır ve ülkenin başlıca gelir kaynağı turizmden gelmektedir. Dil okullarının da etkisi bu turizm ekonomisine büyük katkı sağlamakta ve ülkeye gelen yabancı öğrenciler yaşam giderleriyle de ülkenin kalkınmasında büyük etki göstermektedir.
Diğer Avrupa ülkelerinin yanında yaşam şartları oldukça rahat ve uygun olan Malta, aynı zamanda pek çok ülkeye oldukça yakın bir mesafede yer almasıyla da tercih sebebi olan muazzam bir Akdeniz ülkesidir. İnsanların samimi ve sıcak tavırları, ülkeye gelen yabancılara gösterilen itina, öğrenciler için de oldukça tercih edilebilir bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğitim İçin Neden Malta?
Malta’da lisans ve yükseklisans eğitimi YÖK tarafından denkliği bulunan Malta Üniversitesi’nde gerçekleştirilir. Ayrıca ülkede birçok dil okulu bulunmaktadır. Ülke gelirinin büyük çoğunluğunu dil eğitimi almak üzere gelen öğrencilerden sağlamaktadır. Malta Üniversitesi devlet bünyesinde bir üniversite olmasından dolayı Malta’da yaşayan öğrenciler ve AB vatandaşları okuldan ücretsiz eğitim almaktadırlar.
Malta gerek uygun yaşam koşulları gerekse birçok lokasyona olan yakınlığıyla, Türk öğrencilerin de en çok tercih ettiği ülkelerden biridir. İngilizce ve Maltiz dili konuşulan ülkede yer alan çok sayıda dil okulu, öğrencilere sağladıkları kaliteli ve uygun eğitim seçenekleriyle dikkat çekmektedirler. Malta’da eğitim almanın en büyük avantajlarından birisi diğer Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlarla eğitim alma seçeneğinin bulunmasıdır.
Türkiye’ye oldukça yakın bir mesafede bulunan Malta, uçakla 3 saatlik bir uzaklıkta olmasının yanı sıra, saat farkı olarak da yalnızca 1 saat geride bulunmaktadır.Ayrıca yeşil pasaportu bulunan kişilere 90 güne kadar vizesiz kalma imkanı sunan ülke, dil eğitimi için giden bir öğrenciye de büyük kolaylık sağlar.
malta
Malta’daki Dil Okulları
Malta’da her bütçeye ve her seviyeye uygun bir dil okulu bulmak mümkündür. Küçük bir ülke olmasından dolayı gelir kaynakları sınırlı olan ülke, ekonomik gelirinin çoğunu dil okullarından ve uluslararası öğrencilerden elde etmektedir.
Ülkede, LAL, EC, ESE, Chamber College gibi önemli dil okulları bulunmaktadır. Okullar Malta’ya özel fiyatları ve konaklama seçenekleriyle dil öğrencilerine hizmet verirler. Gece hayatı ve sosyal imkanlarıyla öğrenciler için oldukça tercih edilesi bir ülke olan Malta, tipik bir Akdeniz ülkesi olmasının verdiği samimilik ve sıcaklıktan da yararlanır.
Dil okulları çoğunlukla ülkenin en büyük şehri olan St. Julians’de yer alır, ancak Sliema ve Gzira’da bulunan dil okulları mevcuttur. Ülkede yer alan diğer dil okulları ise Club Class, Sprachcaffe ve Linguatime dil okullarıdır.

Malta’da Eğitim ve Konaklama Seçenekleri
maltada eğitim
Eğitim
Dil eğitimi almak üzere Malta’yı tercih eden öğrenciler birçok branşta dil eğitimi alabilmektedirler. Okulların farklı programlarından yararlanan öğrenciler, genel ve yoğun İngilizce programlarını tercih edebilmektedirler. Bu programlara öğrencilerin seviyeleri belirlenerek başlanmakta ve kur atlama sınavlarıyla öğrencilerin gösterdikleri gelişim ölçülmektedir.
Okullarda ayrıca akademik İngilizce eğitimi de alınabilmekte ve bu programlar çoğunlukla 25 hafta ve üzerinde gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler ESOL, TOEFL IELTS gibi sınavlara hazırlık kursları da satın alabilmekte ve bu sınavlara Malta’da hazırlanabilmektedirler.
Öğrencilerine iş amaçlı İngilizce eğitim seçeneği de sunan okullar, yaz okulu programlarıyla da 8-17 yaş arası öğrencilere maksimum 4 veya 6 haftadan oluşan dil eğitimiyle birlikte, eğlenceli bir yaz tatili seçeneği de sunmaktadır.Konaklama
Malta her şeyden önce turistik bir ülke olması dolayısıyla pek çok otele sahip olan bir ülkedir. Gerlirini ülkeye gelen turistlerden ve yabancı öğrencilerden elde eden ülke, öğrencilerine de birçok konaklama opsiyonu sunmaktadır.

  • Aile Yanı Konaklama: Okulların önceden belirlediği ve denetlediği Maltalı ailelerle konaklamak, öğrencilere hem ülkenin kültürel yapısı hakkında daha sağlam ve daha çok bilgi verecek hem de günlük konuşma diline aşina olmasını, İnglizce’yi yaşarak öğrenmesini sağlayacaktır.

  • Yurtta Konaklama: Özgürlüğüne düşkün öğrencilerin ilk tercihlerinden biri olan yurt konaklaması, okulların kendi bünyelerindeki yurtlarda veya anlaşmalarının bulunduğu öğrenci yurtlarında konaklama ile gerçekleşir. Öğrencilerin çift veya tek kişilik odalarda kalmasıyla gerçekleşen konaklamada, 5 kişiye bir banyo düşmekte ve yurtlarda ortak kullanım alanları bulunmaktadır.

  • Residence Konaklama: Yurtlardan daha lüks bir konaklama imkanı olan öğrenci residenceları, konforuna daha çok önem veren öğrencilere önerilmektedir. Tek veya çift kişilik odalarda kalan öğrencilerin banyoları da oda içerisinde kendilerine özeldir.

  • Otelde Konaklama: Malta turistik yapısı sebebiyle birçok otele de sahiptir. Okullar genellikle yaz okulu öğrencileri için bu otellerden bazılarıyla anlaşmakta, ancak bunu sene içine de taşıyabilmekterdirler. Bir otelde bulunması gereken tüm özelliklere sahip olan oteller, öğrenciler için oldukça konforlu bir konaklama stilidir ve diğer seçeneklere göre daha pahalıdır.

http://www.toprakturizm.com/tr/rsmlr/bvize/resim99.jpg
Malta’nın Avantajları
Ülke Schengen ülkeleri içerisinde yer aladığı için öğrencilere verilen Schengen vizesi, diğer Avrupa ülkelerini de gezme fırsatını öğrencilere sunmaktadır. Yeşil pasaport sahibi kişiler 90 güne kadar vize alma zorunluluğuna sahip değildirler ve böylece vie prosedürleriyle uğraşmak zorunda kalmazlar.
Ülke küçük olmasına rağmen birçok dil okulu seçeneğine sahiptir ve öğrencilere ihtiyaçları doğrultusunda birden fazla opsiyon sunulabilmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Malta’da eğitim ve konaklama oldukça ucuz, yaşam koşulları da çok rahattır.
Güvenliğin yanı sıra, gece hayatı ve gençler için sağladığı muhteşem sosyal ortam seçeneği ülkeyi çekici kılan bir diğer özelliktir. Aynı zamanda Türkiye’ye çok yakın olan ülke, hem öğrenciler hem de aileleri için oldukça caziptir.
İtalya ve Sicilya’ya çok yakın olan ülke, öğrencilerine renkli bir sosyal hayatın yanı sıra birçok yeri de gezip görme imkanını tanımaktadır. Okulların birçoğu İtalya’ya ve Sicilya’ya günü birlik geziler düzenlemekte, öğrenciler istekleri doğrultusunda kendileri de gidip gezebilmektedirler.

Malta Vizesi
Vize dosyasını hazırlamak oldukça zahmetli olan Malta, işlemler bittiğinde vizeyi 4 veya 5 gün içerisinde kişiye ulaştırmaktadır. Hazırlık aşaması ne kadar zor olsa da vize verme konusunda zorluk çıkarmayan ülkelerden biridir Malta.
Konsolosluğun evrakları incelemesi ve karar vermekesi 2 haftayı bulmakta, en son aşama olarak öğrencinin uçak bileti istenmektedir ve bilet fakslandıktan sonra vize 4 veya 5 gün içerisinde hazır olmaktadır.
Türk Hava Yolları’yla çalışan Malta, ulaşım konusunda sıkıntı yaşatmayan ülkelerden biridir aynı zamanda.

Malta'da Dil Eğitimi ile ilgili Yazılar
Malta ve Malta Dil Okulları İzlenimlerim

Gözde Sınırgeçti Gözde Sınırgeçti
MALTA İZLENİMLERİMMalta yüzOlçümü bakımından küçük bir ada ülkesi olarak gOrünse de aslında çok güzel doğal güzelliklere ve tarihsel olarak çok otantik yapıya sahip olan bir ülkedir.Akdeniz ülkesi olduğu için iklimi Türkiye de ki iklimden çok da büyük farklılık gOstermez.Ilıman bir iklime sahiptir. Kışın min.14 derece yazın ise max 30 derecedir.Ülke uzun yıllar İngiliz sOmürgesinde yaşadığı için İngiliz kültüründen ve dilinden etkilenmiştir.Halkın %90 a yakını İngilizce konuşmaktadır.Sadece yaş ortalaması yüksek olan halk (50 yaş ve civarı) ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Akdeniz'de Ingilizce'nin beşiği Malta, Maltada Eğitim

Damla Değirmenci Damla Değirmenci
 Adalar Devleti ,Akdenizin Beşiği  : Malta ! Kısa sureli bile olsa yaşanacak, genç,dinamik zamanlarınıza şahitlik edecek  yani  yurtdışında eğitim sürecinizde gideceğiniz ülkeler yaşamınız için büyük Onem taşır.Sizlere bunun için dopdolu bir seçenekten bahsedeceğim.Malta! Teknolojik ve sürekli modernleşen bir dünyanın içinde mimari yapısının bozulmasın diye, yeni yapılan binalarında bile ünlü taşların kullanılması ortaçağ havasında bir şehirde yaşamanıza olanak verir.yaz dOneminde nüfusu kış aylarının yaklaşık ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta'da Dil Eğitimi

İlknur Bulat İlknur Bulat
Malta son zamanlarda İngilizce dil eğitimi açısından Avrupada en çok tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Gerek Türkiyeye yakınlığı gerek ekonomik kurs seçenekleri ve Akdeniz iklimine sahip olması açıcından hem kısa dOnem hem uzun dOnem dil eğitimi almak isteyen pek çok Oğrenci Maltayı tercih etmektedir.   400.000 nüfusa sahip küçük bir ada ülkesi olan Maltada İngilizce resmi dildir. Adada konuşulan Maltiz yerel dili olmasına rağmen  ülkede 4 yaş itibariyle herkes İngilizce eğitimi almaktadır. Bu yüzden İngilizce pratik yapma ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta'da Harika Bir Yaz

Cansu Akkaya Cansu Akkaya
2011 yılı Mart ayında Karya ailemizin birbirinden renkli 7 üyesi ile birlikte Maltadaydım. Oğrencilerimize verdiğimiz danışmanlığı daha detaylı ve Ozenli bir hale getirmek için ESE dil okulunun katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz bu seyahatten çok güzel anılar ve gOzlemler ile ayrıldım. Yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmak için yazdığım bu mektupta Maltayı bir de benim kelimelerim ile dinlemenizi rica ediyorum. Oncelikle Malta sanıyorum ki dünyanın en güzel deniz kokan ülkelerinden  biri. Neredeyse tüm sokakların sonu denize uzanıyor. Çok güzel ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta ve İzlenimlerim

Aslı Eren Aslı Eren
2010 yılı Nisan Ayında sizler için Malta daydım! Maltada yaklaşık 10 gün kaldığım için,sanırım gOrmediğim hiçbiryeri kalmadı; bu süre içerisinde Maltada gOrdüğüm her yeni şey beni daha çok şaşırttı ve bu sevimli adayı daha çok sevmemi sağladı... Oncelikle Malta gerçekten çok küçük bir ülke! Bir şehirden diğerine yürüyerek geçebiliyorsunuz! Ama gene de birbirine bu kadar yakın olan her şehrin kendine Ozgü, farklı bir havası var. en Onemli ve ünlü şehri St Julians olmasına rağmen, ülkenin başkenti Valetta! Valetta tam bir liman kenti! ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Maltada Dil Kursuna Gidenler İçin Malta Rehberi

Gözde Sınırgeçti Gözde Sınırgeçti
Malta ülkesi, Gozo ve Comino adaları ile beraber, binlerce yıllık bir tarihe sahip olan adalar topluluğudur. Şehrin sokak ve caddeleri birbirlerini dik olarak kesen ve ızgara tipinde yapıldığından her an rüzgâr eser ve en sıcak havada bile esinti ve ferahlık hissedilen bir iklimi vardır. Tarihi dokuları, kendilerine Ozel güzellikleri ve masmavi deniziyle bir bütünlük oluşturmaktadır. Maltaya gidilince ilk gOrülmesi gereken yerlerden biri, tarih boyunca birçok ordunun ve milletin işgaline uğramış olan, paylaşılamamış başkent Valettadır.Valetta da bulunan ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Yurtdışı Eğitim Rehberi

Songül Carus Songül Carus
Yurtdışı Eğitim Rehberi Yurtdışındaki eğitim seçenekleri her geçen yıl daha da genişliyor. Yurtdışında eğitim almak artık her zamankinden daha geçerli ve gayet te prestijli bir alternatif. Bir çok üniversite ve sertifika programı, master, doktora ve hatta dil eğitimi programları ile yurtdışı eğitimi almak artık Türkiyeeki alternatifleri ile fiyat açısından pek bir farklılık gOstermiyor hatta bazı ülkelerde daha da ucuza gelebiliyor. Yurtdışındaki eğitimin kalitesi de gayet makul ve YOK denkliği sorunu da yok gibi. Yine de eğer bir üniversite çok ucuz ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Akdenizin Parlayan İncisi Malta, Malta Dil Okulları

Songül Carus Songül Carus
Sakinlik mi,hareketlilik mi, dinginlik mi, eglence mi, tarih mi, mitoloji mi? Tüm bu seçeneklerden hangisini tercih ederseniz edin tek bir cevabınız var; MALTA. İlk başlarda herkesin tatilde olduğu izlenimini veren bu minik ada ülkesi, Ispanyanin Ibizasından çok daha eğlenceli gece hayatıyla, Yunanistanin Mykonosundan çok daha renkli insan manzaralarıyla sizi şaşırtacak, kendinizi aynı anda Avrupanın farklı şehirlerinde hissettirecek. Yurtdışında yaşam denildiğinde ilk akla gelen unsur dışardaki hayatın zorluğudur.Malta da ise hayat tatil tadındadır. Gün ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Sıcacık Akdeniz Ülkesi Malta

İlknur Bulat İlknur Bulat
Merhabalar ... Karya International ailesi olarak sizlere daha iyi, daha doğru bilgi verebilmek için, Maltayı ve orada bulunan dil okullarını gezdik, sizler için inceledik.            Tam bir turizm cenneti olan Malta, Ozellikle Avrupalıların ve İngilizlerin tercih ettiği takım adacıklardan oluşan bir akdeniz ülkesidir. Maltayı diğer tüm ülkelerden farklı kılansa, İngiliz, Akdeniz ve Arap kültürlerinin hepsini aynı anda içinde barındırmasıdır. Mimari yapısının sadeliği ve güzelliği sizi tarih Oncesi dOnemlerde ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya Cansu Akkaya
Karya International Eğitim Danışmanı olarak sizin için Maltayı gezdim ve bu sıcak ve çekici ülkeden çok etkilendim. Eğer siz de bir yandan yabancı dilinizi geliştirirken, bir yandan da  Akdeniz güneşinde rahatlamak istiyorsanız Malta sizin için harika bir tercih olacaktır. Yıllar boyunca İngiliz sOmürgesi altında kalmış, İngiliz kültürünü de içinde barındıran 7000 yıllık tarihiyle Malta tarihseverler için de Adanın gizemlerini keşfetme fırsatı sunuyor. Ada ünlü sarı taşından yapılmış binalarıyla ortaçağdan kalma havasını hala korumaktadır. ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta Dil Okulları Fiyat Listesi

Damla Değirmenci Damla Değirmenci
Türk Oğrenciler tarafından gerek Türkiyeye yakınlığı ile dikkat çeken ve yaşam koşulları ile okul ücretlerinin diğer Ülkelere kıyasla daha ekonomik olması gerekçesiyleen çok tercih edilen lokasyonlardan biri olan Malta dil okullarının fiyatlandırmaları Oğrenciler tarafından en çok merak edilen hususlardan bir tanesi. Malta Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olmasına rağmen ekonomisi tamamen eğitim ve turizme dayalı olması gereğiyle dil Oğrenimi gOrmek isteyen Oğrencilerefarklı pek çok alternatifi sunmaktadır. Bulunan okullardan başlıcaları EC, ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta'da İngilizce Oğrenmek Çok Kolay!

Selin Boz Selin Boz
Akdeniz ortasında 3 adanın birleşimiyle oluşan Malta Sicilyanın güneyinde Sicilya ya çok yakın bir mesafede yer almaktadır. Resmi olarak iki dilli kabul edilen Maltada Maltaca ve İngilizce dilleri konuşulmaktadır.Son yıllarda turist ve Oğrenci sayısındaki yoğunluktan dolayı Halk kendi arasında da ingilizce konuşmayı alışkanlık edinmiş ve ingilizce konuşmaktadır. Zaten şehirin her alanında, telefon klübelerinden tarafiğe kadar ingiliz  hayat tarzı bulunmaktadır. Bu sebeplerle Malta İngilizce Dil Eğitimi alanında dünyada İngilizcenin tek dil olarak ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Sevimli bir Akdeniz adası, Malta

Yaprak Hüsnüoğlu Yaprak Hüsnüoğlu
Malta Dil OkullarıYüzyıllar boyunca Once Osmanlı sonrasında İngiltere tarafından yOnetilen çok çeşitli kültürel ve tarihsel birikime sahip Avrupa Birliğine üye bu küçük Akdeniz adasına Oğrencilerimize en güncel ve detaylı bilgileri verebilmek Karya International olarak bir gezi düzenledik. Bu gezimizden edindiğim izlenimleri Maltada dil eğitimi düşünen Oğrencilerimizle paylaşmak istedim.   Malta ile ilgili olarak ilk sOylenebilecek şey ülkenin gerçekten küçük ve sevimli bir ada ülkesi olması sanırım. Şehirden şehire genelde yürüyerek, otobüsle ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta ve Malta Dil Okulları İzlenimlerim II

Gözde Sınırgeçti Gözde Sınırgeçti
Dünyanın her ülkesinden yüzlerce Oğrenci yabancı dil Oğrenmek için Maltaya gelmektedir.Çünkü ülkede birbirinden kaliteli dil okulları bulunmaktadır.Hem Türkiye ye olan yakınlığı ( 2 saat uçuş mesafesi) hem de iklimi , ülkenin küçük ama eğlenceli olması hem dil Oğrenip hem de tatil yapma fırsatı verir.Oğrenciler İngilizceyi yerinde Oğrenerek ,konuşarak hem de farklı bir ülke ve değişik kültürler tanıyarak yurtdışında yaşamanın ,değişik yerler gOrüp yeni şeyler Oğrenmenin tadına varırlar.Haftaiçi dersler bitince okulların bünyelerinde bulunan ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Maltada Dil Kursu Fiyatları

Aslı Eren Aslı Eren
son senelerde en degiskenlik gosteren fiyatlar arasındadır. Her butceye uygun fiyatlandırmayı bulabileceğiniz en uygun ülkelerin başında gelmektedir. Malta bir ada ülkesi olmasına rağmen 30un üzerinde dil okulunun bulunması eğitimin ne kadar canlı olduğunun bir gOstergesidir. İngilizceyi hem gezerek, hem tatil yaparak hem de eğlenerek Oğrenebilirsiniz.   Malta da dil eğitimi ve Malta kültürünü Oğrenmek hiç bukadar eğlenceli olmamıştı. Yaşam maaliyetinin yüksek olmadığı ve heryere yürüyerek gidebileceğiniz sıcak bir akdeniz ülkesinde eğitim ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta Dil Okulları Ücretleri

İlknur Bulat İlknur Bulat
Malta, ingilizce Oğrenmek için en çok tercih edilen ülkelerden birisidir ve Maltada birçok dil okulu bulunmaktadır. Malta Dil Okullari ücretleri okullara ve programlara gore çeşitlilik gOsterir.  Malta Dil Okulu ücretleri , kış dOneminde düşük sezona girdiği için ucuzlamaktadır. Ücretlerin düşük olduğu aylar Ekim ve Mayıs ayları arasındadır.  Malta Dil Okulu ücretlerinin yüksek olduğu aylar Haziran ve Eylül arasıdır, ve bu dOnemde ücretlere yaz sezon farkları eklenmektedir ve adanın nüfusu iki katına çıkmaktadır.  Maltada ekonomik ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta, yeşil pasaporta 90 güne kadar vizesiz

Damla Değirmenci Damla Değirmenci
Yurtdışında İngilizce eğitimi almak istiyorsunuz ancak İngiltere, Amerika gibi ülkeler bütçenizi mi aşıyorO zaman Maltada İngilizce eğitim tam size gOre! Bazen diğer ülkeler bütçeyi aşarken bazen de aileler o kadar uzak ülkelere çocuklarını gOndermeyi tercih etmiyorlar.Malta klasik bir Akdeniz ülkesi ve hem iklimi açısından hem de konumu açısından pekçok cezbedici noktaya sahip. Tam bir Akdeniz ülkesi ve de neredeyse tüm yıl oldukça ılıman bir ülke. Aylar boyunca Akdenizin sıcak sularına girip, ünlü plajlarında stres atabilirsiniz. Ayrıca aktivitesi ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Malta İzlenimlerim

Gözde Pekcevik Gözde Pekcevik
Karya International eğitim danışmanı olarak  7 Mart ve 10 Mart tarihleri arasında Maltada ESE dil okulunun FAM TRIBINE katıldım. Orada olduğum süre boyunca Oğrencilerime detaylı bilgi sunabilmek için Maltanın tarihi, kültürel yapısı ve yasam sartları hakkında detaylı bilgi edinme fırsatım oldu. Ozellikle Maltayı yasam sekli  ve güvenilirliği acısından tüm Oğrencilere Onerebilirim. Maltada birçok okul seçeneği bulunmaktadır. Fakat benim Onerim Akademik kadrosu, program ceşitliliği ve konaklamalarda sunduğu opsiyonlar bakımından herkeze ...
Devamını Okumak için Tıklayın

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Hakkında

Cansu Akkaya Cansu Akkaya
Sprachcaffe Dil Okulu Maltanın St.Julians ve Gzira bOlegesinin tam ortasında eşsiz güzellikteki bir bOlgede yer almaktadır. Kendine has kampüs tarzındaki yerleşim bOlgesiyle kendinizi Roma ve antik çağ dOnemlerinde hissedebilirsiniz. Okulun kendi bünyesinde havuzu bulunmaktadır Oğrencilerin ders sonralarında serinlemek maksadıyla tercih ettiği bu havuz dersin yanında rahatlamanında sağlandığı hoş bir ortam sağlamaktadır. Sprachcaffe Dil okulları tamamı ingiliz hocalarıyla eğitim vermeyi tercih eden ve dünya da 20 ye yakın merkeziyle Oğrencilerin ihtiyaç ...
Devamını Okumak için Tıklayın


Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Emre Bostancı /Malta Ese Dil Okulları malta bayrağı

sonunda dOndüm..:) teşekkürler herşey için.. sizden bi ricam daha olcak ama ispanyadaki dil okulları hakkında bilgi alabilir miyim ara tatilde gitmeyi düşünüyorum 2 haftalığına, ispanyolca eğitimi için..:)
Devamını Oku
Mehmet Akif İbrahimoğlu /Malta EC Dil Okulları malta bayrağı

     Malta Adası,İngilizce Eğitimim için hem tatil yapıp hem de eğlenip,dostlarımla bol bol ingilizce pratik yapma fırsatına sahip olduğum eşsiz bir tecrübe idi.Malta'ya vardıktan sonra ilk yurtdışı deneyimimim olacağı için biraz tedirginlik yaşadım ama okulda tanıştığım insanlar sayesinde,keyifli bir tecrübeye dOnüştü benim için. Ec School dan aldığım ingilizce eğitimini,hergün kurs bitiminden sonra sınıf arkadaşlarım ile sosyal faaliyetlerde
Devamını Oku
Aybike Eryiğit /Malta EC Dil Okulları malta bayrağı

Karya International'la ilk yurtdisi tecrubem EC Malta oldu.Karya'yi bir sohbet esnasinda bir tanidigim tavsiye etmisti.Ailemle birlikte konusmaya ilk gittigimde Asli Eren'le tanistim ve aramizda cok yakin iletisim kurmami sagladi, benim ve ailemin hic tereddute meydan vermeden daha ilk gun karar vermemize neden oldu. Malta'da gercekten cok iyi vakit gecirdim ve gecirdigim en iyi yaz tatilim oldugunu rahatlikla soyleyebilirim.Bir dahaki seneye yine boyle bi tatil icin tercihim yine Karya
Devamını Oku
Zühal Kılınç /Malta ESE Dil Okulları malta bayrağı

İngilizce Oğrenmek için yıldır büyük çaba gOsteriyordum. En sonunda Maltaya işimden 15 günlük yıllık izin alıp gitmeye karar verdim.  Malta hakkında arkadaşlarımdan dolayı biraz bilgim vardı. Daha sonra internetten Karya International buldum ve telefon ettim.Karya Danışmanlarının sıcak yaklaşımıyla bana çok yardımcı oldu. Karya Danışmanları bana uzun uzun hangi programların benim için uygun olacağını anlattı. Kafamda artık her şey 
Devamını Oku
Abdulkadir Hatipoğlu /Malta Ec Dil Okulları malta bayrağı

Kendini duyarlı kabul eden her anne baba gibi en büyük yatırımın çocuklara yapılan yatırım olduguna innanan birisi olarak çocuklarımın dünya insanı olmasını bununda ancak yurt dışında alınan egitimle gerçekleşecegine ve ilk aşamada olmazsa olmaz en az bir yabancı bilmenin şart oldugunu düşünen bir baba olarak geçen yıl oglumu kanadaya gOndermiştim.Ancak oglum ve benim için tam bir husranla sonuçlanan bir süreçten sonra bu yıl profosyonel yardım almaya karar verdim
Devamını Oku
Mert Muallaoğlu /Malta Ec Dil Okulları malta bayrağı

Bu yaz tatilimin 1 ayını yurt dışında tek başıma geçirmeye karar verdim. Hangi ülkeye ve ne amaçlı gideceğime dair hiçbir fikrim yoktu. Daha sonra Tunalıdaki Karya international şubesine bilgi almak için geldim. Geldiğimde beni karşılayan GOzde hanım bana yaklaşık bir saat boyunca uzun uzun hangi programların benim için uygun olacağını anlattı. Eve dOndüğümde her şey benim artık çok daha netti ve ben de Malta'ya dil okuluna gitmeye karar verdim. 1 ay gerçekten uzun
Devamını OkuMalta Tanıtım Videoları


ClubClass Okul Ozellikleri, Derslikleri Tanıtımı
ClubClass Okul Ozellikleri, Derslikleri Tanıtımı
ClubClass Malta Tanıtım Videosu
ClubClass Malta Tanıtım Videosu
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın