Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Mehmet Berk Alpay / Amerika / 03-2012

Selamlar,

Benim Karya International ile tanışmam, yakın bir arkadaşımın araştırmacı kişiliğinin tesadüfüyle kısmet oldu. Ben Elazığda askerliğimi yaparken uzaklardan Aslı Hanım' diye ince ince duymaya başlamıştım sevgili Aslının adını. Arkadaşımla ufak ufak seyahat ayrıntılarını oluştururken, gün gelip çattığında Ankaradaki ofisinize yolu düştü nihayetinde. GOrmeden Onceki sesindeki nezaket, ilgi ve alaka Aslı Hanımın yüzüne de yansımış hali hazırda. Yapılan bir iki kem kümden sonra isin Aslına geldiğimizde Onüme çıkan deve yüküyle prosedür ve fuzuli işlemlerden, Aslı Hanım ın yoğun temposuna rağmen itinayla işlemlerimin kılçıklarını ayıklayıp, seyahatimi temiz bir tabakta sunmasına müteşekkirim.

Şu an itibariyle 4. Ayını yaşadığım Miami seyahatimde hiçbir problemle karşılaşmamamın yanı sıra karşılaşsam bile yalnız olmadığımı, gereksinimlerin gerekli şekilde halledilebileceğinin de bilincindeyim.

Tanıştığımız ilk dakikadan şu yazıyı kaleme aldığım saniyelere kadar ve inanıyorum ki bundan sonrası için de, elini emeğini esirgemeden güler yüzüyle, beni ıvır zıvır prosedürlerden kurtaracaktır J işin Ozeti, çok teşekkürler Aslıcım J

MEHMET BERK ALPAY


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın