Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Melih Yazıcı / Kanada / 02-2015

Herkese merhabalar,

Oncelikle Karya International bünyesinde çalışan Pelin Hanım'a çok teşekkür etmek istiyorum. Her türlü sorunumda, geç saatlerde bile bana yardımcı olmaktan çekinmedi. Kanada'ya gitmeden Once her türlü sorunumu, sorum hakkında beni en ince ayrıntısına kadar bilgilendirdiği için ve hayatımda eşsiz bir deneyim yaşamama aracı olduğu için ona ve Karya International'a çok minnettarım. Kendisi Toronto'ya ulaştığımda bile bile beni yalnız bırakmadı sağ olsun.

İlk Karya International'a bilgi almak için gOrüşmeye gittiğimde oldukça sıcak bir atmosferle karşılaştım. Her şey hayal gibi gOrünürken ve ben çok karamsar yaklışırken duruma, Pelin Hanım oldukça optimist bir şekilde beni duruma motive etti ve danışmanlığımı üstlendi. Gerçekten ilk başlarda hala inanamıyordum bOyle bir adım atmama yardımcı olduğunda. Daha sonradan her şey daha da hızlı bir şekilde gelişti. Beni ILAC dil kurumuna yOnlendirdi ve gerekli gOrüşmeleri yapmam için beni ILAC yetkilileri ile buluşturdu. Bu buluşmamda dahi beni yalnız bırakmadı.

Üniversite başvurumda, dil okulu başvurumda, konaklamamda, ulaşımımda, sigortamda, vize başvurumda ve diğer tüm işlemlerimde elini ardına koymadan yardım ettiği için gerçekten ve gerçekten çok teşekkür ederim. Aynı zamanda yurtdışında dil eğitimi, lisans eğitimi almak isteyen tüm arkadaşlarımı kendisine yOnlendirmekteyim. Buraya geldiğimde doğru danışman seçmenin ne kadar Onemli olduğunu bir kez daha anlamış oldum ve hiçbir arkadaşımın aklında herhangi bir soru işareti ya da kaygı kalsın istemediğimiçin aynı zamanda kendimde Pelin Hanım'dan çok memnun kaldığımdan dolayı sizlere de Pelin Ekşioğlu'nu yolculuğunuzda yardımcı olması için seçmenizi tavsiye ederim.

Toronto'ya geldiğimden beri herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Burada beklediğimden fazla bir saygı çerçevesi mevcut. Gelir gelmez buradan dOnmek istemeyebilirsiniz çünkü Türkiye'den çok farklı bir ortamla karşılaşacaksınız. Çok fazla gOçmen alan bir ülke olduğu için her türlü dine, ırka, düşünceye saygı duyuyorlar ve insanların hakları güçlü kanunlar ile çevrelenmiş durumda. Doğru bir ülke tercihi yaptığımı düşünüyorum ve danışmanım çok memnun kalacağımı sOylemişti ki Oyle de oldu.

ILAC'ta şu anda 4.Haftama girmiş bulunmaktayım ve burada Türkiye'ye gOre farklı bir İngilizce dil eğitimi verilmekte. Dersler genellikle aktiviteler ile geçiyor. Aynı zamanda kurumun çok fazla dış mekan aktivitesi mevcut. Eğer Amerika'ya da gitmek isterseniz, Amerika vizesine de başvurun derim. Çünkü New York'a dahi gezi düzenliyorlar. Aynı zamanda Montreal gibi Kanada'nın başka şehirlerini de gOrme şansınız mevcut.

Tekrardan her şey için eğitimimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Melih YAZICI

Fotoğraflar


*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın