Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00 İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

Amerika Dil Okulları [ MLM ] MLM Logo

Amerika Dil Okulu

Manhattan Language Center


Amerika’nın en büyük şehri New York, dünyanın da en büyük metropolü olma özelliği taşıyan kozmopolit bir şehirdir. Birbirinden ünlü caddeleri, Central Park’ı ve dünyanın en büyük gökdelenlerini bünyesinde barındıran New York, öğrencilere sağladığı muazzam eğitim imkanlarıyla da göz kamaştırmaya devam etmektedir.
New York’un gövbeğinde Manhattan üzerinde bulunan ve ismini de bu güzel bölgeden alan Manhattan Language Center’la siz de İngilizce’yi Amerika’nın ‘Big Apple’ında öğrenebilir, birbirinden güzel yerleri keşfedebilirsiniz. Her yıl binlerce öğrenciyer kapısını açan okul, zengin kültürel içerikleri ve aktivite programlarıyla da öğrencilerinin isteklerine cevap verirken, merkezdeki lokasyonu, ünlü caddelere, alışveriş ve eğlence merkezlerine olan yakınlığıyla da New York’un en çok tercih edilen dil okullarından biridir.
Sınavlara hazırlık programları bulunan okul, akademik İngilizce eğitimi ile birlikte, genel, yarı yoğun ve yoğun İngilizce dersleri, iş amaçlı İngilizce kursları da vermekte ve her yaştan öğrencinin isteklerine yanıt bulabildiği bir dil okulu olma özelliğini taşımaktadır.
Temel dil derslerinin dışında ek ders de alabilen öğrenciler, seçmeli olarak New York ve Popüler Kültür dersi, İngilizce ve Film Endüstrisi ve İngilizce ve Sanat gibi pek çok dersi alabilmektedirler. Zengin içeriklerinin yanı sıra, profesyonel eğitmenleriyle de dikkat çeken okul 16 yaş ve üzerindeki öğrencileri programlarına kabul ederken, sınıflar en fazla 15 kişilik olarak hazırlanmaktadır.
Manhattan’ın göbeğinde, tüm sosyal ve finans merkezlerinin ortasında yer alan okulda eğitim alan öğrenciler, okulun kendileri adına belirlediği ve ulaşım olarak kolay merkezlerde yaşayan ailelerle konaklama imkanına sahip olmanın haricinde, New York merkezlerindeki anlaşmalı yurtlarda veya öğrenci apartlarında da konaklama imkanına sahiptirler.
Siz de rüya şehir New York’un göbeğinde tüm imkanların içinde dil eğitimi almak istiyorsanız doğru adres Manhattan Language Center olacaktır. Bize başvurun hayallerinize dokunalım.

MLM Dil Okulu Fotoğrafları


mlm amerika mlm amerika mlm amerika mlm amerika
mlm amerika mlm amerika mlm amerika mlm amerika
mlm amerika mlm amerika    


Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
Miami, Amerika Dil Okulları İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

  Aslında hepimiz Miami'den hep filmlerde  ve kliplerde tüm güzellikleri ile yansıtıldığı için   daha oraya gitmeden etkilenmişizdir.  Hayallerimzin en başında bir gün  Miami'ye gitmek gelir. İşte Hayalin gerçeğe dOnüştüğü  o gün gelip ...

Devamını Okumak için Tıklayın


SanDiego Dil Okulları

Aslı Eren
Aslı Eren

San Diego; Californiada bulunur. Yazları içinizi ısıtacak sımsıcak bir güneş, eşsiz güzellikteki sahilleri ile size muhteşem fırsatlar sunan bir şehir. Hem eğitim almak hem de bu güzellikleri keşfetmek için San Diego dil okulları sizi bekliyor. 1,5 milyonluk nüfusu olan bu ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


Els Dil Okulu Philadelphia Tanıtımı Els Dil Okulu Philadelphia Tanıtımı
Amerikada Eğitim Programlarımız Amerikada Eğitim Programlarımız
EC New York Tanıtım Klibi EC New York Tanıtım Klibi
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın