Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Moldova Vizesi


Moldova Vize Başvurusu

Önemli Uyarılar:

1- LACİVERT (Normal) ve YEŞİL (Hususi) pasaportlara vize uygulanmaktadır 

2- GRİ (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlardan vize istenmemektedir. 

3- Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından imzalı olmasını-- temdit süresinin seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 AY ve Pasaportta kayıtlı seyehat edecek kişi kadar boş vize sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. 

4- Vize başvuru formları Türkçe,Moldova'ca,Fransızca ve İngilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı, büyük harflerle doldurulmalı ve pasaport sahibi  tarafından imzalanmalıdır.

5- İstanbul Moldova Konsolosluğu tüm vize başvurularını hafta içi hergün 09.00-12.00 saatleri arasında kabul etmekte ve başvurular 3 (Üç) iş gününde sonuçlanmaktadır. Moldova Fahri Konsolosluğu Expres vize uygulaması olup ücret farkı ödenmesi durumunda vizeler aynı gün içinde verilmektedir. 

6- Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı olan bilgilerin 
doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

Moldova Vizesi Evrak Listesi


Vize danışmanlığı hizmetimiz dahilinde mesleğinize ve vize türünüze göre hazırlamanız gereken vize evrakları tarafınıza e-mail olarak ulaştırılmaktadır.

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın