Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Muhittin Devran / Ingiltere / 04-2012

İngiltere'ye 10 yıl aradan sonra ikinci gidişim. Bu kez ilkinde yaptığım hataları tekrarlamaya niyetim yok! Arkadaş tavsiyesiyle Ankara'da bir acentenin kapısını çalıyorum bu sefer:KARYA INTERNATIONAL. Danışmanların hepsi harıl harıl çalışıyor. Verdikleri cevaplardan hepsinin tecrübeli olduğunu anlayabiliyorum.


 Benim danışmanım Kaan Erdoğdu. Çok genç olmasına rağmen profesyonelce çalışıyor. Çok değil yalnızca 1 hafta içinde beni gideceğim şehir ve okul konusunda ikna ediyor. Şehir olarak Brighton'a okul olarak EC'de karar kılıyoruz. Geriye yalnızca evrakları hazırlayıp Kaan'a gOndermek işi kalıyor. Kaan'ın işbitiriciliği ve mükemmeliyetçiliği sayesinde 5 işgünü içinde çıkıyor vizem.

 1 Nisan'da şaka gibi bir yolculuk sonrasında İngiltere'deyim. Brighton mükemmel bir şehir. Daha sonradan edindiğim bilgilere gOre İngiltere'de Oğrenciye ve yabancılara hoşgOrüyle yaklaşan tek şehir. (Diğer şehirleri de gezdim bu karara fazlasıyla katılıyorum.) Kaan'ın yOnlendirmesiyle gittiğim dil okulundaki Türk Oğrenci mevcudu diğer okullarla karşılaştırıldığında yok denecek kadar az. Türklere yer kalmamış, Koreliler istila etmiş okulu:) Güney Amerika'dan Asya''ya, Ortadoğu'dan Afrika'ya çeşitli ülkelerden onlarca Oğrenci var bu okulda. Her hafta çeşitli aktivitelerle kaynaşmamız sağlanıyor.

 Her hafta bir sirkülasyon var okulda. Yeni gelenler, gidenler...Gece hayatı HARİKAAAAA:))) Pub'lar ve kulüplerde sabahlara kadar eğlence devam ediyor.(King&Queen-Madam Geisha favorilerim). Brighton ve EC benim için doğru tercihti. Ama bunda 3 ay boyunca benimle irtibatını hiç koparmayıp, nadir de olsa vuku bulan sorunları bir telefonla halleden Kaan'ın büyük payı var.

 Yakında yine kapınızı aşındırıcam haberiniz olsun Kaan Bey. Rota yine İngiltere ama bu sefer dil eğitimi değil master için...


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın