Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Avustralya Dil Okulları Navitas

Navitas LogoNavitas Avustralya Dil Okulları2014 Fiyatları


 

NAVITAS Avustralya’daki en büyük ve köklü eğitim organizasyonudur ve bünyesinde, bu organizasyona dahil olmaya uygun görülen okulları barındırmaktadır. ACE-Howthorn ve ACL okulları da bu organizasyonun bir üyesidir.
Navitas okulları Avustralya’daki en eski ve büyük okullarıdır. Okul 2008’de LTM Star Chain School ödülüne layık görülmüştür. 80 farklı ülkeden değişik yaşlarda birçok öğrenci İngilizce eğitimi almaya gelmektedir ve hepsi ilk kayıt anında bile kaliteli bir eğitim alacaklarını bilmektedirler. Okulun genel olarak %45 lik kısmını Avrupa’dan gelen öğrenciler, %30’luk kısmını Asyalı öğrenciler geri kalanını ise diğer ülkelerden gelen öğrenciler oluşturmaktadır.
Eğitim kadrosu dinamik, etkili ve tecrübelidir ve öğrencilere İngilizcelerini en kısa zamanda en iyi şekilde öğretmeyi amaçlamıştır. Diğer okulların aksine, öğretmenlerinin hepsi üniversite mezunudur ve hepsi ESOL, CELTA, DELTA ya da ayarında öğretmenlik sertifikalarına sahiptir.

Avustralya, yurtdışında İngilizce dil okuluna gitmek ya da üniversite eğitimi almak isteyen pek çok öğrencinin uzun yıllardır ilk tercihleri arasında yer alan bir ülkedir. Dünya çapında en refah yaşam şartlarına sahip şehirler listesinde Avustralya şehirleri genellikle ilk üçte yer almakta iken ülke olarak da dünyanın en mutlu ülkesi olarak önde gelmektedir. Dost canlısı Avustralyalılar, özellikle yabancı öğrenciler için kendi evinden uzakta eğitim görmek istediklerinde bu ülkeyi tercih etmelerinde önemli bir etken olmaktadır. Avustralya, eğitim kalitesi açısından da oldukça tatmin edici bir seçenek olmaktadır.

Avustralya’da Sydney Opera Binası, yeşil bir çevrenin sardığı canlı şehirleri, yağmur ormanları, 19 dünya mirası noktası ve daha pek çok görülecek yerleri ile oldukça cezbedici bir ülkedir. Bu cezbedici özellikleri nedeniyle, dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrencileri ağırlayan ülkeye giden öğrenciler birçok farklı kültüre sahip insanları tanım şansı yakalayabilmektedirler. Avustralya, gerek dil kursu gerekse üniversite eğitimi alacak öğrenciler için, eğitimleri boyunca part-time çalışma izni de alabiliyor olmalarından dolayı oldukça tercih edilen bir ülkedir. Haftada 20 saat çalışma izni sayesinde öğrenciler hem yaşam masraflarını çıkarabilmekte hem de iş hayatına küçük de olsa adım atmış olmaktadırlar. Ayrıca birçok insan ile İngilizce konuşma pratiği yapabilmektedirler. Navitas, Avustralya’da dil okulu ve üniversiteye gitmek isteyen nice öğrenciye hizmet vermektedir. Navitas Avustralya merkezleri Darwin, Brisbane, Perth, Melbourne, Manly, Sydney, Bondi, Perth North Metropolitan olarak sıralanabilir. Uluslararası öğrenciler pek çok seçenek ile Navitas Avustralya’da eğitim alabilmektedirler. Avustralya’da üniversite eğitim almayı planlayan öğrenciler için Navitas, 60’tan fazla direkt olarak giriş yapabilecekleri kolej ve üniversite ile işbirliği içindedir. Bunların yanısıra Navitas Avustralya’da TAFE (Teknik ve İleri Eğitim), VET (Mesleki Eğitim ve Öğretim) ve Tescilli Eğitim Kuruluşları (RTO) da diğer partner kuruluşlardır.

Navitas’ın Avustralya merkezlerinde sunduğu programlar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Genel İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • Test Hazırlık Kursları
 • Akademik Üniversite Hazırlık Kursları
 • Eğitim Turları

İşbirliği içinde olunan bazı akademik kuruluşlar ise şöyledir:

 • Bond University
 • Charles Darwin University
 • University of South Australia
 • Australian Pacific College
 • Aviation Australia
 • College of Sports and Fitness
 • Deakin College
 • Griffith College
 • International Film School Sydney
 • Sydney Institute of Interpreting and Translating (SIIT)
 • TAFE International Western Australia

Sidney Fotoğrafları


Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
Sidney Sidney Sidney Sidney
     


Avustralya Dil Okulları Hakkında Yazılar
LYS kötü mü geçti? çOzüm Avustralya'da Üniversite

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Yurtdışı eğitimde Avustralya en çok tercih edilen ülkelerin başında gelir. Oyleki ülkede eğitim madencilikten sonra 2. ekonomik gelir kaynagıdır. Yurtdışı eğitim için 70i aşkın farklı ülkeden Oğrenciler gelmekte ve ülke için büyük bir ekonomik kaynak sağlamaktadır. Bu yüzden ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Avustralya'da Çalışma İzni

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Avustralya dil eğitimi ve üniversite eğitimi anlamında Ozellikle son 5 yılda One çıkan ülkeler arasında yer almaktadır. Avustralya  Ozellikle Sidney başta olmak üzere Melbourne, Brisbane, Perth, Gold Coast ve Surfers Paradise gibi pek farklı şehirlerde dil okulu seçeneklerine sahip ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Avustralya Tanıtım Videoları


Aipe Dil Okulu - Avustralya
Aipe Dil Okulu - Avustralya
canlı destek
 • Canlı Destek
 • beni arayın