Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Navitas Dil Okulu - Singapur


 Ekvatorun yalnızca bir derece kuzeyinde yer alan Singapur, Asya ve Avrupa kültürlerinin egzotik bir karışımını sunan modern ve kozmopolit bir şehirdir. Yıl boyunca hava sıcaklıkları 27 -30 derece arasında değişmektedir. Singapur, Tayland ve Malezya'dan Sonra güney Asya'nın en çok ziyaret edilen üçüncü turizm merkezidir.

 Her yıl ülkenin belli başlı festivallerinin kutlandığı tarihlerde sokaklarda gece ve gündüz devam eden danslar ve sokak performansları sergilenir. Okul şehrin alışveriş merkezi olan Scotts caddesinde bulunmaktadır. Pek çok otobüsün yanı sıra MRT (Mass Rapid Transit – Toplu Hızlı Taşımacılık) sistemi sayesinde Singapur'un istediğiniz bölgesine götürecek çok zengin ulaşım olanaklarına sahiptir. Singapur' un konumu sayesinde hem Asya hem de Avrupa'dan gelen öğrenciler sınıfların zengin ve ilginç olmasını sağlamaktadır. Uzman eğitim ve idari kadrosuyla okul çok iyi bir İngilizce eğitim merkezi konumundadır. Bunun yanı sıra dileyen öğrenciler Japonca dersleri alabilmekte, çok zor bir dil olan Japoncayı kaliteli hocalar kontrolünde rahatlıkla öğrenebilmektedir.

Kurs Türleri:Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Konuşma ve Özel İngilizce, Mandarince, Japonca Kursları, Yaz İngilizce Kursları ve TOEIC Hazırlık Kurları

Singapur'da Konaklama: Singapur da yurt ve apartmanlar bir konaklama seçeneği olabilir.

 

     


Sinagapur Dil Okulları Hakkında Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın