Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası


İngiltere Dil Okulları

New Castle International School of English


http://newcastle-ise.com/wp-content/uploads/2013/01/tyne-bridge.jpg
Okul kapasitesi: 280
Sınıf sayısı: 20
Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar odası, kablosuz internet erişimi, 2 adet öğrenci ortak kullanım alanı, modern sınıflar, kütüphane, kafeterya

 


Newcastle İngiltere’nin kuzey doğusunda bulunan tarihi bir metropoldür. Şehir Tyne Nehri’nin kuzey kıyısında yer almaktadır. Güzel bir manzarayla çevrili olan şehirde, herkes için bir seçenek vardır. İki önemli üniversiteye sahip olan Newcastle oldukça fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği de yapmaktadır.
Gece hayatıyla dünyanın en iyi 7. Şehri olan Newcastle, öğrencilere sunduğu sosyal olanaklarıyla da ideal bir ortam hazırlamaktadır. Aynı zamanda a-Avrupa’nın en büyük alışlveriş merkezlerinden biri olan Metrocentre’da Newcastle’da yer almaktadır.
Öğrenciler için birçok imkanı bir arada sunan Newcastle, aynı zamanda dil okuluyla da İngiltere’nin en iyi eğitim merkezlerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Kendi adını taşıyan Newcastle International School of English ile kaliteli eğitimin bir parçası olan şehir, dil öğrencileri için de kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Okul şehrin merkezinde bulunmanın yanı sıra, okula gelen tüm öğrencilere özel ilgi gösteren samimi bir ortama da sahiptir. 3 katlı bir Georgia binasında eğitim veren okul, Newcastle merkezine de 2 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Öğrencilerine aile atmosferinde özenle eğitim veren okul, genel İngilizce kursları, iş amaçlı İngilizce eğitimi vermektedir. Beginner seviyesinden advanced seviyesine kadar her öğrenciye ayrı ilgi gösteren okulda, ayrıca IELTS, FCE, CAE sınavlarına da hazırlık eğitimi alınabilmektedir.
Newcastle International School of English öğrencileri, okulun belirlediği ve zaman zaman denetlediği ailelerin yanında kalabilecekleri gibi, öğrenci yurtlarında da kalma imkanına sahiptirler. Okul ev tutmak isteyen veya otelde konaklamak isteyen öğrencilerine de yardımcı olmaktadır.
Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
Ingiltere'de Eğitim Almanın Avantajları

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Ingılterede egıtım almanın bir çok avantajı vardır. Yasal çalışma hakkı ve eğitim masraflarını orada kazanabilme sansı vardır. Oğrenci dil okuluna giderken yasal çalışma hakkı yoktur fakat üniversite okurken yasal çalışma hakkında sahiptir. Ingilizcenin anavatanı oldugu için ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Ingiltere Bristol İzlenimlerim

Gozde Pekçevik
Gozde Pekçevik

Ingiltere English Bristol Bristol bu seyahatimde benim de ilk defa gittiğim bir şehirdi. Karşıma  nasıl bir yer çıkacak acaba diye düşünürken gerçekten büyülendim. EC English Bristol merkezi ECnin en yeni merkezi. 2011 yılı başında hizmete girdi. Hem yeni bir şehir hem ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


İngiltere'de üniversite kabul şartları nelerdir
İngiltere'de üniversite kabul şartları nelerdir
Yurdışında hangi ülkelerde ingilizce eğitimi alabiliriz?
Yurdışında hangi ülkelerde ingilizce eğitimi alabiliriz?
İngiltere'de Eğitim Almanın Avantajları Nedir?
İngiltere'de Eğitim Almanın Avantajları Nedir?
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın