Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası


İngiltere Dil Okulları

New Castle International School of English


http://newcastle-ise.com/wp-content/uploads/2013/01/tyne-bridge.jpg
Okul kapasitesi: 280
Sınıf sayısı: 20
Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar odası, kablosuz internet erişimi, 2 adet öğrenci ortak kullanım alanı, modern sınıflar, kütüphane, kafeterya

 


Newcastle İngiltere’nin kuzey doğusunda bulunan tarihi bir metropoldür. Şehir Tyne Nehri’nin kuzey kıyısında yer almaktadır. Güzel bir manzarayla çevrili olan şehirde, herkes için bir seçenek vardır. İki önemli üniversiteye sahip olan Newcastle oldukça fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği de yapmaktadır.
Gece hayatıyla dünyanın en iyi 7. Şehri olan Newcastle, öğrencilere sunduğu sosyal olanaklarıyla da ideal bir ortam hazırlamaktadır. Aynı zamanda a-Avrupa’nın en büyük alışlveriş merkezlerinden biri olan Metrocentre’da Newcastle’da yer almaktadır.
Öğrenciler için birçok imkanı bir arada sunan Newcastle, aynı zamanda dil okuluyla da İngiltere’nin en iyi eğitim merkezlerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Kendi adını taşıyan Newcastle International School of English ile kaliteli eğitimin bir parçası olan şehir, dil öğrencileri için de kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Okul şehrin merkezinde bulunmanın yanı sıra, okula gelen tüm öğrencilere özel ilgi gösteren samimi bir ortama da sahiptir. 3 katlı bir Georgia binasında eğitim veren okul, Newcastle merkezine de 2 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Öğrencilerine aile atmosferinde özenle eğitim veren okul, genel İngilizce kursları, iş amaçlı İngilizce eğitimi vermektedir. Beginner seviyesinden advanced seviyesine kadar her öğrenciye ayrı ilgi gösteren okulda, ayrıca IELTS, FCE, CAE sınavlarına da hazırlık eğitimi alınabilmektedir.
Newcastle International School of English öğrencileri, okulun belirlediği ve zaman zaman denetlediği ailelerin yanında kalabilecekleri gibi, öğrenci yurtlarında da kalma imkanına sahiptirler. Okul ev tutmak isteyen veya otelde konaklamak isteyen öğrencilerine de yardımcı olmaktadır.
Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
Ingiltere'de Üniversite Eğitimi

Gozde Pekçevik
Gozde Pekçevik

İNGİLTEREDE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİİngiltere üniversitelerinin akademik başarıları ve tanınırlıkları sayesinde üniversite eğitimi açısından en çok tercih edilen ülkelerden biridir. İngiltere dediğimiz zaman sadece Galler ve İskoçya üniversiteleri de aynı çatı altında toplanmıştır. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Cambridge Ingiltere Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

EC dil okulu , Cambridge'de bu sene itibariyle yeni binasına taşınmıştır.Eski okulla yeni okul binası arasında 10 dakikalık bir yürüme mesafesi vardır.EC dil okulunun Cambridge'deki yeni binası ünlü alışveriş merkezi Primark 'ın hemen yanındadır aralarında sadece bir bina bulunmaktadır.Okul ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


Kaplan Oxford Dil Okulu
Kaplan Oxford Dil Okulu
LSI Cambridge Dil Okulu Tanıtım Videosu
LSI Cambridge Dil Okulu Tanıtım Videosu
EC Brighton Tanıtım Videosu
EC Brighton Tanıtım Videosu
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın