Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Nijerya Vizesi


Nijerya Vize Başvurusu

Önemli Uyarılar:

1- LACİVERT ( Normal) YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) tüm  Türkiye Cumhuriyeti pasaportlarına vize uygulanmaktadır

2- Karya International Başvurunuzu yapmaya yetkilidir.

3- Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport  sahibi tarafından imzalı olmasını-- temdit süresinin seyahatin bitiş tarihinden  itibaren en az 6 AY ve Pasaportta seyahat edecek kişi sayısı kadar boş vize 
sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da  göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. 

4- Vize başvuru formları Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak  okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı ; mutlaka pasaport sahibi tarafından  imzalanmalıdır.

5- Başvurular sadece Salı ve Perşembe günü yapılmakta ve  2 veya 5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Expres vize uygulaması yoktur.

6- Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması  ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların  olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğunolabileceğini  dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın  sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı olan bilgilerin  doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

Nijerya Vizesi Evrak Listesi


Vize danışmanlığı hizmetimiz dahilinde mesleğinize ve vize türünüze göre hazırlamanız gereken vize evrakları tarafınıza e-mail olarak ulaştırılmaktadır.

Nijerya Vize Formu


Vize Danışmanlığı hizmetimiz dahilinde Nijerya Formunuz tarafımızdan doldurulmaktadır, gerekli tüm çevirileriniz yapılmaktadır. Nijerya Vize Formu Indirmek için sitemizde herhangi bir link yer almamaktadır.

Nijerya Konsolosluğu

Büyükelçilik 

Ankara Büyükelçiliği
Adres : Uğur Mumcu Caddesi No: 56 Gaziosmanpaşa / Ankara
Tel : 0(312) 448 10 77 03124481079
Fax : 0(312) 448 10 79 

 

 

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın