Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Onur Tüfekçi / Fransa / 08-2012

"Bir dili anavatanında, o dili anadili olarak kullanan insanların arasında Oğrenmek çok Onemli ancak binlerce kilometre uzaktaki dil okullarını kendi imkanlarınızla araştırmak ve onlarda Oğrenim gOrme şansını bulabilmek de bir o kadar zor. Ben de bu Onemin ve zorlukların farkında biri olarak bir danışmanlık ajansı bulmak amacıyla yola koyulduğum bir günde Karya International ile karşılaştım.

                Oncelikle içeri girdiğimde hissettiklerimden bahsetmeliyim. Sıcak bir Oğle vakti bOyle ferah bir mekana adım atıp bu kadar çok güzel insanla karşılaşmak başınıza sık gelen bir şey olmasa gerek. Güzel, hoş kokulu, şık, nazik kadınlar ve adamlardan biri beni bekleyen biri olup olmadığını sorduktan sonra  Aslı Hanıma yOnlendirmişti. Her ne kadar gOzlerimi ve dikkatimi o dakikadan itibaren danışmanım olacak olan Aslıdan alamasam da başımı kazara her çevirdiğimde gülen güzel bir yüzle karşılaşmak o gün çOzümlemek üzere kafama koyduğum yurtdışında dil eğitimi işinin beni zorlamadan hallolacağından kesin olarak emin olmamı sağlamıştı bile.

                Seçeneklerimi gOrdüm, kararımı verdim ve birkaç gün sonra Fransanın Nice kentinde altı haftalık bir Oğrenime başlıyorum. Başta benim için en çok uğraşan ve kafama takılma olasılığı olan her soruyu benim daha aklıma dahi gelmeden sOz konusu edip çOzümleyen Aslı Erene, onun olmadığı zamanlardaysa eksikliğini hissettirmeyip yardımcı olmaya çabalayan diğer çok güzel insanlara çok teşekkür eder ve herkese onlardan biriyle bir gün tanışmalarını dilerim. Onlara danışmanızın en kOtü yanı, oraya çok az gitmek zorunda kalıyor olmanız, sevgiler…"


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın