Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Orhun Köklü / Ingiltere / 12-2012

Brightondan Selamlar,

 Benim hikâyem okulu bitirip ailemin yanına dOndüğümde başladı. Okulu bitirdikten sonra Oncelikle ilk hedefim çok çok çok iyi olmasa da iyi diyebileceğim bir seviyede İngilizceye sahip olabilmekti. BOylelikle yurtdışı dil okullarını araştırmaya karar verdim. Daha sonra internetten yapmış olduğum araştırmayla birlikte, bulduğum acenteleri dolaşmaya başladım. Gittiğim çoğu yerde samimiyet yoktu ve insanlar bu işi sadece ticaret için yapıyorlardı. Yurtdışına ilk kez çıkmak takdir edersiniz ki zor oluyor (en azından benim için Oyleydi). Kime, neye, nasıl güveneceğini insan bilemiyor ve emin de olamıyor. Her neyse, Karya Internationalın da içinde bulunduğu benim hazırlamış olduğum listede hep iyi yorumlar alan, insanlarla ilgilenen ve memnun eden acenteler vardı. 

O favori listemin son durağıydı Karya International. Oraya gelene kadar kesinlikle emin değildim ne yapmam gerektiğinden. İlk gittiğim gün orası o kadar kalabalıktı ki kim çalışan kim değil ayırt edememiştim. O arada gOrüşmesi biten ilk kişiydi İlknur Hanım. O kadar yoğunluğuna rağmen çok iyi karşıladı beni. Aklıma gelen her şeyi çekinmeden sormamı ve ilk kez bOyle bir deneyim yaşayacağım için neler yapmam ve nelere dikkat etmem gerektiğini detaylarıyla anlattı. Şaşırmıştım çünkü gerçekten bu işi sadece iş için yapmayan ve insanlara gerçekten değer veren bir yere geldiğimi hissetmeye başlamıştım. Bu durum gayet tabii beni oldukça rahatlatmıştı. 

O gün gOrüşmemiz bittikten sonra artık kararımı vermiştim. Güvenilir firma budur dedim ve hemen işlemlere başlamamız için gereken tüm bilgileri aldım. Gerçekten aldığım bu profesyonel ve samimi destek sayesinde, ne belgelerimde bir sıkıntı çıktı ne de vizemde. Buraya geldikten sonra da yaşadığım sorunlar gayet tabii oldu fakat İlknur Hanımın ilgi ve hassasiyeti sayesinde hepsi çok kısa sürede çOzüldü. Şuan tam 16 gün var dOnmeme ve ben çok memnunum. EC Brighton gayet başarılı bir okul ve bir o kadar da içten bir ortama sahip. Sınıflar, Oğretmenler ve eğitim kaliteli. Kendimi asla yabancı hissetmedim yabancı bir ülkede olmama rağmen. 

Brightonın da gerçekten harika bir şehir olduğunu sOylemeden geçemeyeceğim Gerçekten geldiğime değdi diyebiliyorum şuan rahatça çünkü dil Oğrenmek bir yana, İngiliz insanını ve onların kültürlerini tanımış oldum, gidilecek ve gezilecek her yere gitme fırsatım da oldu. Çok sayıda insan tanıma fırsatım oldu farklı milletlerden farklı insanlar, farklı kültürler ve daha aklınıza ne gelirse. Kısacası hayatımda asla unutmayacağım bir deneyim oluyor. 

 İlk birkaç haftadan sonra tam anlamıyla alışacağımı sOylediğinizde pek umudum yoktu İlknur Hanım fakat gerçekten Oyleymiş:) Yaptığınız her şey ve tüm yardımlarınız için size çok teşekkür ediyorum, minnettarım. En kısa zamanda gOrüşmek dileğiyle, hoşçakalın, 

 Orhun KOklü


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın