Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

ec ingiltere dil okulları ec logo

İngiltere Dil Okulları

Oxford International


Oxford International 01 Eylül 2016 tarihine kadar ISIS Language Schools ismini kullanıyordu. 01 Eylül 2016 tarihi itibariyle de Oxford International English Schools olarak İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir. Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuştur. İngilterenin bir çok şehrinde ve Kanada da İngilizce dil eğitimi vermektedir. Konuksever ve profesyonel öğretmenler eşliğinde eğitimi en verimli şekilde sunabilmek kurulmuş olan okul öğrencilere eğitimlerinin sonuna kadar eşlik etmektelerdir. Okulda sunulan programlar şunlarıdır; General English, Intensive English, Business English, IELTS Prep, Cambridge Exam, English +, Diploma, TESOL.


Oxford International Brighton Ingiltere Dil Okulu


İngiltere’nin, Sussex bölgesinde konumlanan Brighton, 400 yıllık tarihi ile İngiltere’nin en popüler turizm merkezlerinden biri durumundadır. Özellikle yaz aylarında şehrin nufüsu çok yükselir. İki tane üniversitenin yer aldığı şehir yıl boyunca çok hareketlidir. Uzun sahil şeridi, Londra merkez e göre daha ılıman iklimi ile şehrin tüm güzelliklerini içinde barındırır. Öğrenciler genellikle zamanlarını Brighton sahilde ve Pier’de geçirirler, yani şehrin kalbi aslında sahil denilebilir. Brighton yıl boyunca sayısız festival ve kutlamaya ev sahipliği yapar. Royal Pavillon, Palace Pier, The Brighton Dome, Toy and Model Museum, Booth Museum şehrin görülmeye değer yerlerindendir. Oxford International English Schools'un Brighton'da yer alan iki tane binası vardır. Londra'ya ulaşım ağlarının yoğun olarak bulunduğu en uygun bölgededir. Sahile yürüyerek gidilebilir. Güzel, tarihi bir binada küçük ve arkadaşça bir ortam sağlamaktadır. Butik bir dil okuludur. Londra'ya 1 saat uzaklıkta İngilizce eğitimini sunmaktadır. Okulun yakınında çok sayıda kafe, restoran ve alışveriş merkezi yer alır. Deniz manzaralı okul binasında, 9 sınıf, bilgisayar ve internet odası, dinlenme odası, ve bir mutfak yer alır. Okuldaki toplam öğrenci sayısı 80 – 140 arsında değişmektedir. Oxford International Brighton aile yanı konaklamalara uzaklığı otobüs ile 30 dakika, Residence konaklamalara uzaklığı ise yürüme mesafesindedir.

Oxford International Londra - Greenwich Ingıltere Dil Okulu


Greenwich, başlangıç meridyeninin geçtiği yerdir. Londra sınırları içerisinde olup, şehrin güneydoğu taraflarında kalır. Londraya uzaklığı 20 dakikadır. Brighton a ise uzaklığı bir saattir. Greenwich de gezilip görülebilecek bir çok yer vardır, örneğin; National Maritine Museum, Cutty Sark, Royal Observatory, Greenwich Park, Queen’s House, Old royal College bunlardan bazılarıdır.
Okul binası 3 katlı çok modern ve havadardır. Okulda iki tane bilgisayar sınıfı, iki tane öğrencilerin sosyalleşebileceği kütüphane bulunmaktadır. Her sınıf en fazla 15 kişiliktir. Okulun toplan kapasitesi 225 kişiliktir. Oxford International Greenwich in aile yanına uzaklığı otobüs ile 30 dakika, Residence konaklamalara ise yürüme mesafesindedir.

Oxford International Oxford Ingıltere Dil Okulu


Üniversite şehri Oxford’a Londra’daki Paddington Tren İstasyonu’ndan kalkan trenlerle yaklaşık 1 saat 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Eğer İngiliz kültürünü dolu dolu yaşamak düşüncesinde iseniz Oxford şehri güzel bir tercih olabilir. Oxford da gezilebilecek yerler Şunlardır; Christ Church, Radcliffe Camera & University Church of St Mary the Virgin, Bridge of Sighs(Ahlar Köprüsü), Clarendon Binası, The Sheldonian Theatre(Sheldonian Tiyatrosu), Balliol College, Cornmarket ve Queen Caddeleri, Bonn Meydanı(Bonn Square).


Oxford International Oxford şehrin tam ortasında yer almaktadır. Dinamik ve son derece yardımsever öğretmen kadrosu ile, Oxford International Oxford şubesini tercih eden öğrencilere, öğrenimlerinin sonuna kadar yardımcı olurlar. Okulda Bilgisayar sınıfı, 6 tane modern dersliği ve mutfak bulunmaktadır. Tren istasyonuna 10 dakika yürüme mesafesindedir. Okul kapasitesi ortalama olarak 135 kişiliktir. Her sınıf maximum 15 kişiliktir. Aile yanı konaklaması ve Yurt konaklamaları mevcuttur. Aile yanı konaklamaları okula 30 dakikalık otobüs mesafesinde, yurt konaklamaları ise okula yürüme mesafesindedir.

Oxford International VideolarIngiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
Yurtdışında Eğitimde Ülke Seçimi

Aslı Eren
Aslı Eren

Nerede Okuyacaksınız? Yurtdışı eğitimi almaya karar vermek bir mesele ancak bu kararı aldıktan sonra alınacak diğer Onemli bir karar bu ülkenin hangisi olduğu yOnünde olmalı. Aşağıda adım adım sizlere kendi tecrübelerimle beraber hangi ülkenin size en uygun olanı olduğu yolunda ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Ingiltere Izlenimlerim ve EC Ingiltere Dil Okulu Incelemelerim

Damla Değirmenci
Damla Değirmenci

Sizler için İstanbul ofisten bir arkadaşımla İngiltereye gittim ve gOrdüm. İzlenimlerimi faydalı olabileceğine inanarak sizlerle de paylaşmak istiyorum. 4 saat uçak yolculuğu sonrasında nihayet İngiltereye ulaşmıştık ve Heathrow Havaalanında inip direk Brightona gittik. Her ne ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın