Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Oykü Akgül / Ingiltere / 09-2013

Merhabalar,

Ağustosta Cambridgede geçirdiğim 3 muhteşem hafta için başta danışmanım olmak üzere bütün Karya International ekibine teşekkürler.

İngiltereye gitmeye karar verdiğim andan itibaren bunu birlikte gerçekleştirebileceğim bir danışmanlık ofisi arıyordum ve Karya karşıma çıktığı için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyordum. İngiltereye vize almanın zorluğuyla ilgili sOylentiler yüzünden başlarda korkuyordum fakat danışmanım  belgelerimi tamalamamda bana çok yardımcı oldu ve bence bu sayede o vizeyi alabildim.

Okul ve konaklama konusunda karar verememiş olsam dadanışmanımın tavsiyesiyle LSIı seçtim. Orada aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Hocaların hepsi ve Ozellikle de yOneticiler çok güler yüzlüydü ve derslerde de bir an bile sıkılmadım. Ayrıca Cambridgede kalacak herkese gOnül rahatlığıyla Centre Pointte kalmalarını tavsiye ederim. Ozellikle yeni arkadaşlar edinmek açısından yurt çok avantajlıydı. Şehir merkezinde, okul da dahil her yere yakın olması ve temizliği de benim için bir artıydı. Şimdi bile düşününce ufacık bir problem bile çıkmamış olması bana garip geliyor. J Havaalanı karşılamasından itibaren Cambridge bir rüya gibiydi. Sakin bir şehir olmasına rağmen atmosferinden, yaşlı binalarından ve insanların kibarlığından etkilenmemeniz mümkün değil. Ayrıca Londraya 1 saat uzaklıkta olduğunu da ekleyeyim ve karar veremiyorsanız Cambridgei seçin.

danışmanım başından itibaren bana vermiş olduğu güven duygusu olmasa eminim ki 3 haftam bOyle güzel geçmezdi. İşinizi gerçekten çok iyi yapıyorsunuz.

Teşekkürler Karya International.

Fotoğraflar
*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın