Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Rabia Bengü Ozmen / Ingiltere / 07-2012

Bu yaz hayatımdaki en faydalı tatili geçirdim.DOnem içinde aldıgım kararla yurtdışına gitmek için Karya Internationala  başvurdum.

llk günden itibaren güler yüzle ve sevecenlikle karşılandım,zor bir süreç olmasına rağmen her seçeneği bana sunup bilgilendirme işlemlerini eşsiz bir şekilde gerçekleştirdiler. Danışmanım  bana ilk Once yapmamız gerekenin uygun bir okul ve şehir seçimi oldugunu sOyleyerek hangi amaçla gidecegimi anlatmamı istedi.Seçenekler arasından İngiltere-Brightonı seçme sebebim hem sahil şehri olması hemde canlı şehir yaşamı oldu.

Sıra vize işlemlerim için belgelerin hazırlanmasına gelmişti,hiçbir deneyimim olmamasına rağmen belgelerim kısa bir sürede Karya International ın vize başvurumu yapması ve vize mektubumu benim adıma yazması ile hazırlandı.2 hafta sonra vizemin çıktıgı haberini aldım.Herşey eksiksiz bir şekilde tamamlandı.

Yolculuk gününden bir gün Once son bir bilgilendirme yapıldı ve artık herşey hazırdı.Ertesi gün Brighton a ulaştım,karşılanma sırasında fazlasıyla gergindim,çünkü bu benim yalnız başıma ilk yurtdışı deneyimimdi,aynı şekilde eve varışımda da aynı stresi taşıyordum ama saatler geçtikçe ev sahibim ve oda arkadaşımın sıcak yaklaşımları ile bunları aştım.Gerçekten mutlu zamanlar geçirdim.Ev sahibim ve oda arkadaşımın sohbetleriyle amacımı gerçekleştirdim,artık utangaçlık yapmıyordum ve ingilizce konuşmak benim için normal bir hal almıştı.

Okulum Embassyces yine benim konuşma becerilerimi geliştirmem için isabetli bir seçim oldu,yabancı arkadaşlarımla okulda ve okul dışında vakit geçirdim ve tatilimi en güzel şekilde degerlendirdim.Aynı zamanda hafta içleri okulun sunduğu gezi aktiviteleri ile yeni yerler gOrdüm ve farklı insanlarla tanıştım.Hafta sonlarını ise başka şehirlere yapılan turlarda zamanımı harcadım;Cambridge,Oxford,Londra gibi yerleri bu turlar sayesinde ziyaret etme olanağı buldum.1 aylık yurtdışı eğitim tatilimi nasıl geçtiğini anlamadan bu şekilde tamamladım.

Sonuç olarak bu tatilin Ozgüvenimin artmasına,çekingenliğimden uzaklaşmaya ve dil becerilerimi geliştirmeye katkısı oldu.Tabi birde fotoğraflarda yaşayacak güzel anılar bana kaldı..

Teşekkürle  Karya International   (:

Rabia Bengü Ozmen

Fotoğraflar*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın