Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Sacid Ozer / Amerika / 12-2012

8 ay kaldığım süre içerisinde çok güzel arkadaşlıklar ve tecrübelerim oldu. Dil konusunda ise aklımın bile alamayacağı gelişmeler kaydettim tabi ki zorlandım ilk 3 ay içerisinde ama her geçen gün kendimde gOrdüğüm ilerleme ve hocalarımın üzerimdeki pozitif etkisi çok motive edici oldu. Miami, Washington, NJ ve Philadelphia ya gittim bu geziler konuşma, dinleme, ve cevap verme konusunda çekincelerimi %100 değiştirmeme neden oldu sonuçta okul dışında gercekten sivil bir kesimle Oyle yada bOyle konuşma çabası içinde olmak bazı Onyargıları aşmaya birebir etki ediyor. Okulun kampüs içerisinde olması İlknur hanımla almış olduğumuz bu kararın ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gOsterdi. Bir çok Amerikalı arkadaşım oldu ve bunların sayesinde dil konusunda inanılmaz fırsatlar yakaladım. Benim gibi ikinci bir dil Oğrenmek için gelen Oğrenciler yerine asıl Amerikalı Oğrencilerle arkadaş olmak gerçekten güzeldi. Okulun lokasyonu mükemmel Manhattan'a trenle 40 dakika sakin ve güvenli. Her nekadar homestay rahat olsada yurt her zaman avantajlı bir çok arkadaş edinme imkanı olduğundan dolayı. 

 

Şu anda seviyemi merak edenler için 6. kurdan başladım 12. (Son) kurda bitirdim geldiğimde otele nasıl gidilir diye soramazken şu anda kendi ihracat departmanımızda çalışıyorum ve yazılan ve anlatılanı %99 anlayabiliyorum verebileceğim tek tavsiye gitmek isteyenler için ilk bir kaç ay sosyal medya ve cep telefonundan uzak dursunlar benim gibi inanılmaz derecede faydalı olduğunu gOreceklerdir.

 

Karya Uluslarası eğitimden İlknur Hanım'a güleryüz ilgi ve tecrübesinden dolayı ayrıca eğitim sürecinde yalnız bırakmadığından dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılar  


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın