Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Serenay Çetinbaş / Ingiltere / 08-2016

Pelin abla yurtdışı dil kursu için karyadan önce bir kaç acentaya uğramıştık . Genel olarak hepsi bana yurtdışına  ilk çıkan birinin Londra ile başa çıkamayacağını söylemişti bizim aklımızda londra olmasına rağmen . Ama senden bunu duymak bir kenara zaten Londra olmalı bence de demiştin.


Şimdi burada görüyorum ki Londra evet metropolitan bir şehir ama kesinlikle ulaşım çok kolay. Bir yeri bulamasan bile o soğuk diye anlatılan bu İngiliz'ler veya diğerleri hemen senden gideceğin yeri isteyip naviden bakıyorlar ve sana yolu tarif ediyorlar . Sadece buradaki insanlar çok bireyseller . İşlerine kimse karışmasın istiyor .


Hayatı ciddiye almıyorlar.Doğru yanlış tartışılır ama saygı duymak zorundayız. Bana göre kısmen doğru. Ayrıca buraya gelmeden önce kalacağım aile de bir sürü problem yaşayacağımı, kimsenin beni umursamayacağını hatta ve hatta aç kalacağımı söylemişlerdi . Keşke üçüncüsü gerçekten olsaydı ama malesef:) :)


eve geldiğim ilk andan itibaren kusursuz misafirperverlik görüyorum. Geldim beni sarılarak karşıladılar. Neyi sevip sevmediğimi sordular . Her şeyi yer içerim dememe rağmen tek tek yiyecekleri saydılar onay almak için . Kilo veririm sanıyorken şimdiden aldım malesef😊Odama geçtiğim Zaman ev sahibi odama geliyor tv açıyor canın sıkılmasın diyor . Ve daima bir güler yüz mevcut. Aile bence çok tatlı kendi halinde iyi bir aile . Bana  istediğimi içeceğimi yiyeceğimi söylediler , dolaptan abur cubur çıkarıp uzatıyorlar bana falan falan... Belki diyebilirsin ki e onlara kira ödüyorsun tabiki yapacaklar pes sana Şevval .


Bence doğru olan bu bizim kültürümüze göre , ama okuldan arkadaşlarla konuşuyorum ev sahiplerinden dolabı kitleyen varmış yemesin diye . Okula gelince okulumda iyi , herkes kendi halinde bireysel. Koreliler Türk'lerle alay ediyor bizleri kaba buluyorlar ama bence boş adam çoğu. Yine de iyiler benim açımdan sıkıntı yok. Ama diyeceğim asıl şey şu ki ben daha Londra'daki üçüncü günümde bunları diyebiliyorsam bunun tek sebebi senin profesyonelliğin ve Karya international  farkıdır   :) :)


Fotoğraflar*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın