Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Sezen Yilmaz / Ingiltere / 11-2012

Merhaba,

Ben Sezen. Size İngiltere'nin Brighton şehrinden yazıyorum. 

Oncelikle şunu sOylemeliyim ki internet sitelerindeki bu tür yazıların gerçek dışı olduğunu düşünürdüm, ama Oyle değilmiş :)

Yurt dışında yabancı dil eğitimi alma fikri çok uzun zamandır aklımda vardı. Amerika ya da İngiltere'de eğitim almayı düşünüyordum. Amerika'yı mesafe nedeniyle eleyip İngiiltere'ye gitmeye karar verdim. Denizi ve güneyde olması nedeniyle Brighton şehrine gitmeyi düşünüyordum. İnternet ve arkadaş tavsiyesiyle birkaç şirketle gOrüştüm. Ama pek içime sinmedi.Bir gün tesadüfen Onünden geçerken Karya International tabelasını farkettim. Arkadaşlarımla buluşacaktım, kısa bir zamanım vardı. Açıkçası çok da umutlu olmayarak yukarı çıktım. Çok şanslıymışım ki direk Esra Hanım'la gOrüşme fırsatı buldum. Esra Hanım bana çok kısa bir zamanda çok farklı bir güven verdi. Anlatımındaki akıcılık, ilgisi ve bilgisi çok hoşuma gitti. Başka bir gün için randevulaştık. Hemen eve gidip internetten araştırdım. Olumlu yorumlar da üzerine eklenince Karya ile gitmeye karar verdim. 

İşlerim çok yoğun olduğu için benim yapmam gereken işleri bile kendisi hallletti. Çeviriler, evraklar, randevular her şeyi o kadar düzenli ve dakik olarak ayarladı ki konuyla ilgili düşünmeme bile gerek kalmadı. İsteklerimi  çok düzgün analiz etmiş olacak ki İngiltere'ye geldiğimde inanamadım. Çünkü tam istediğim ve düşündüğüm gibi bir okul seçti benim için. Şu an EC Brighton'da Oğrenciyim. Hem şehri, hem okulu çok sevdim. Yaklaşık 1 aydır buradayım. Kendimdeki gelişmeyi farkedebiliyorum. Okulla ilgili olmasa bile herhangi bir sorunum olduğunda hemen Esra Hanım'ı arıyorum. Uçak bileti, vize, şehrin güzel yOnleri vb. her konuda bilgisi var gerçekten :) 

Ben aramasam bile o beni arıyor, iletişimimiz hiç kopmadı. Buradaki hayatımı çok kolaylaştırıyor. 

Bir de şirketteki insanların şıklığı ve güleryüzünü de hiçbir yerde gOrmedim, belirtmeden geçemeyeceğim. 

Sizlerin aracılığıyla Esra Hanım'a ve tüm Karya ekibine çok teşekkür ederim.

Sezen YILMAZ
(Eczacı)

Fotoğraflar*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın