Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Sezgin Çınar / Irlanda / 02-2016

Dublinden selamlar,

Yaklaşık son 3 yıldır irlanda ya gitme planım vardı ve askerden hemen sonra bunu uygulayabildim. Öncelikle neden Karya İnternational ı seçtim derseniz referanslardan 1-2 arkadaşla iletişim kurdum ve bana için rahat bir şekilde güvenebilirsin bu ajansa dendi ve bende güvenerek bu işin mimarı Aslı hanımla beraber bütün evrak işlerini kolaylıkla tamamladıktan sonra buraya gelebildim.

Şuan dublinde 7.ayımdayım ve inanın zamanın nasıl geçtiğini anlamadım elbet de aile özlemi oldu fakat inanın insanın buradan ayrılası gelmiyor. Okul seçimim IBAT College oldu. Okul da level atlamak cidden çok zor ama bunu kötü bir eleştiri olarak anlamayın sakın.
Örnek vermek gerekirse diğer ucuz ve kalitesiz okulların intermediate seviyesindeki öğrencileri IBAT de elementary seviyesinde idi. Evet fark cidden bu kadar var. Buradan mezun olduğunuz zaman hangi levelde mezun olursanız bilin ki gerçekten o leveldesiniz. Ben neredeyse 0 ingilizce ile gelip intermediate olarak okulu bitirdim ve şuan burada bir firmada çalışıyorum.Bir kez daha belirtmek istiyorum kesinlikle pişman değilim bu karardan ve gelicek olan bütün arkadaşlara öneririm.

Herşey için Aslı hanıma sonsuz teşekkürler. Sorusu olan arkadaşlar beni facebookdan ekliyebilirsiniz. www.facebook.com/sezgincinar

Fotoğraflar

*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın