Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Sezi Baykal / Malta / 06-2011

Herkese Merhaba!!

İngilizce eğitimimde pratiğimi geliştirmek için yurtdışına gitmeyi düşünüyordum. İnternette araştırdığım ve çok büyük tecrübelere sahip Karya Internationalı ziyarete gittiğimde bu iş tamam dedim. Çok tatlı, ilgili ve tecrübeli Aslı Eren ile tanıştım ve beni yolculuk Oncesinden sonrasına kadar her şeyde aydınlattı. Hem Oğrenebileceğim, hem eğlenebileceğim bir ülke olarak düşündüğüm Malta adına bana birçok bilgi verdi ve beni yOnlendirdi; bOylelikle bu yolculuğun harika geçmesinin temellerini birlikte attık.=)

Tüm işlemleri kolaylıkla ve hızlıca hallettikten sonra Malta, Pacevilledeki Oğrenci evime gittim. Farklı milletlerden olmasına Ozen gOsterilen o şirin evde arkadaşlarımla çok iyi anlaştık. Okulum ise tek kelimeyle müthişti. Evime 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan, Oğrencilerin severek okula gitmesini sağlayan güleryüzlü personeller ve harika eğitimcilerle dolu, rahat bir ortam.. Tıpkı hayal ettiğim gibiydi ve eğitimim süresince hiçbir dersi kaçırmadım. Konuşma sınıfları ve birçok farklı milletten harika arkadaşlıklarım sayesinde çok yararlı 3 hafta geçirdim. Maltada otobüslerle ülkenin her yerine gittik ( St. Julians, Valetta, Marsaxlokk, Sliema ve daha birçok güzel şehir=). Maltanın yanındaki 2 küçük tatlı adadan biri olan harika tarihi yapılarla dolu Gozo ve tam bir cennet kumsalına sahip Comino adalarında çok güzel vakit geçirdim.

Malta deyince akla gelen ilk şeylerden biri ise tabii ki gece hayatı!=) Evimiz, Maltanın en ünlü barlar caddesi olan The King of the Nightsa tam 1 dakikalık yürüme mesafesindeydi. Her akşam ayrı bir eğlence vardı ve arkadaşlarımızla bol bol dans ettik!=) Mağazaları da sOylemeden olmaz, dünyaca ünlü markalar da Avrupanın genç giyimine yOnelik markalar da vardı. Yemek alışverişi için de her çeşit yiyeceğin, meyvenin olduğu ucuz malllerden yararlanabildim. Serin denizi, kumsalı, havası ile Maltayı çok sevdim ve mutlaka tekrar gitmek istiyorum! Teşekkürler Aslı Eren, teşekkürler Karya!=)

Sezi Baykal

Fotoğraflar*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın