Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları

Shane Global


İngiltere’nin en popüler dil okullarından biri olan Shane Global, Londra ve Hastings’de bulunan şubeleriyle dil eğitimi için kendisini tercih eden öğrencilerine eğitim hizmeti vermektedir. Profesyonel ve bir o kadar da sıcakkanlı olan okul personeli ve eğitmenleri, öğrencilerin sürekli yanında olarak onlara aile ortamını yaşatmaktadır.
British Council ve English UK onaylı olan okul, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirledikleri ders programlarını uygulamakta ve seviye tespit snavlarıyla da kur belirlemektedir.
Yıllardır büyük bir özenle çalışan Shane Global, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen dil okullarından biri olma özelliğini taşımaya devam etmekte ve gün geçtikçe kendine daha çok şey katarak hizmetlerine devam etmektedir.

Shane Global Londra

Okul kapasitesi: 145
Sınıf sayısı: 12
Sınıf mevcudu: 12
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Teras, öğrenci dinlenme salonu, plazma TV’nin bulunduğu bir öğrenci kafeteryası, toplu ulaşıma yakın merkezi konum


Londra dünyanın en heycan verici metropollerinden biri olmanın yanı sıra,öğrencilere sunduğu sosyal ve kültürel imkanlarıyla da göz dolduran büyük bir başkenttir.
Shane Global, Bond Street İstasyonu ve ünlü alışveriş alanı olan Oxford Street ve Mayfair yanında, Londra’nın merkezinde konumlanmıştır. Öğrencilere şehrin her yanına kolay ulaşım imkanı sağlayan okul, merkezi konumuyla da öğrencilere sosyal imkanların içinde bir eğitim imkanı sunmaktadır.
Okulda öğrencilere genel İngilizce eğitimi, kişisel amaçlı İngilizce kursları verilmektedir. Bunların yanı sıra tatilde İngilizce programı da bulunan okul birçok yaş grubundan öğrenciyi bünyesine kabul etmektedir. Bire bir ders alma imkanının bulunduğu okul, IELTS ve TOEIC  sınavlarına hazırlık kursları da vermektedir. İngilizce eğitimi dışında Shane Global öğrencilerine yabancı diller eğitim programları sayuesinde, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve Türkçe dersleri de vermesiyle İngilizce öğrenciler tarafından da çokça tercih edilen bir yapıya sahiptir.
Shane Global, aile yanında konaklama olanağının yanında öğrencilerine, paylaşımlı öğrenci evlerinde ve yurtta konaklama olanağı da tanımaktadır. Konaklama yerleri okula toplu ulaşım araçlarıyla oldukça kısa mesafelerde yer alırken, kimi yurtlar ise şehir merkezinde ve okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Shane Global Hastings

Okul kapasitesi: 140
Sınıf sayısı: 10
Sınıf mevcudu: 14
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Okul bahçesi, öğrenciler için dinlenme odası, bilgisayar merkezi, sahil, bireysel çalışma odası, kafeterya, kütüphane


Hastings’de bulunan Shane Global okulu, sessiz sakin bir kasabada eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır. Oldukça güzel bir sahile sahip olan Hastings, Londra’ya 1,5 saat, Brighton’a ise 1 saat uzaklıkta bulunmaktadır. Okuldan 2 dakika uzaklıktaki tren istasyonundan her 20 dakikada bir Londra ve Brighton trenleri kalkmaktadır.
Hastings Kasabası’nın ortasında, Victoria döneminden kalma bir binada eğitim veren Shane Global, büyük bir binaya sahip olsa da oldukça arkdaşça bir ortama sahiptir. Hastings merkezindeki cafe, bar ve alışveriş dükkanlarından birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunan okul binası, klasik İngiliz çizgilerini de üzerinde barındırmaktadır.
Okulda bire bir İngilizce eğitimi de verilmekte olup, bunun haricinde genel İngilizce eğitimi, tatilde İngilizce programları ve IELTS, TOEIC sınavlarına hazırlık programları da uygulanmaktadır. Profesyonel bir ekibe sahip olan Shane Global Hastings, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak programları düzenlemekte ve elementary seviyesinden itibaren öğrencileri programlarına dahil etmektedir.
Öğrenciler kasabada yaşayan ailelerin yanında konaklayabilecekleri gibi, okuylun anlaşmalı yurtlarında ve öğürenci evlerinde de konaklama olanağına sahiptirler.

 

Shane Global Dil Okulu Fotoğrafları


shane global dil okulu fotoğrafları shane global dil okulu fotoğrafları shane global dil okulu fotoğrafları shane global dil okulu fotoğrafları
shane global dil okulu fotoğrafları shane global dil okulu fotoğrafları shane global dil okulu fotoğrafları


Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
İngiltere'de İş İngilizcesi

İlknur Bulat
İlknur Bulat

İş İngilizcesi kursları günümüzde fazlasıyla tercih edilen ve popüler olan program türlerinden biridir. İngiltere İngilizcenin ana vatanı olması nedeniyle elbette İngilizce dil eğitimi açısından en çok tercih edilen ülkelerden biridir. İngilterede dil okullarında alabileceğiniz ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Dil Kursu İngiltere

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

İngiltere dil kursu fiyatları diğer herhangi bir ülkeye kıyasla biraz yüksek gelse de aldığınız eğitimi gOz Onünde bulundurduğunuzda oldukça uygun bir fiyata denk geliyor. İngilterede dil okulları yalnızca dilinizi geliştirmenizle kalmıyor aynı zamanda da dünyanın her yerinden ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


Kaplan Oxford Dil Okulu
Kaplan Oxford Dil Okulu
İngiltere'de Eğitim Almanın Avantajları Nedir?
İngiltere'de Eğitim Almanın Avantajları Nedir?
Yurdışında hangi ülkelerde ingilizce eğitimi alabiliriz?
Yurdışında hangi ülkelerde ingilizce eğitimi alabiliriz?
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın