Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Sıla Yıldırım / Ingiltere / 12-2012

Herkese Merhaba ; Uzun zamandır yurtdışında ingilizce eğitim almak istiyordum. Araştırmalarım sonucunda Karya'da karar kıldım. Çeşitli alternatifler arasından Londra-Greenwich'de ki ISIS dil okulunu seçtim.


Bu seçimimde bana yardımcı olan Aslı Eren Hanıma teşekkür ediyorum. Greenwich, Londra'nın merkezine trenle 15-20 dk mesafede, içinde Astronomi müzesinin olduğu çok güzel ve büyük bir parka sahip şirin bir banliyOdür. Merkeze yakın olması ve ulaşımının kolay olması sebebiyle isabetli bir karar aldığımı düşünüyorum.

 Yine Karya'nın kalacak yer olarak bana bulduğu aileyle hiçbir sorun yaşamadan çok güzel zaman geçirdim. Artık İngiltere'ye her tatilde gelmemi isteyen ve sürekli haberleştiğim ikinci bir ailem var :) Evde geçirdiğim güzel vakitlerime birde okulda geçirdiğim eğlenceli ve mükemmel anlar eklenince dolu dolu 3 ay geçirdim. Ve tabi bu süre benim için ne yazık ki çok çabuk geçti. Okulda değişik kültürlerden arkadaşlarım oldu. Ve bu sayede ingilizce pratiğimi gayet iyi ilerlettim.

Okulda hocaların Oğrencilere karşı ilgili ve arkadaşça yaklaşımları derslerin eğlenceli ve çabuk geçmesini sağlıyordu. Bulunduğum 3 aylık süre içinde gerçekten güzel,değişik ve verimli bir deneyim yaşamış oldum. Tekrardan Karya'ya ve Ozellikle Aslı Hanıma çok teşekkür ederim.

Fotoğraflar


*Tüm fotoğraflar öğrencilerimizin izni ile yayınlanmaktadır.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın