Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Sinem Hınıslıoğlu / Amerika / 08-2017

LSI Berkeley dil okuluna başlayalı 1 ay oldu. Buraya gelmem benim için hayaldi ben de hayalimi Karya ile gerçekleştirdim.

Danışmanım Ezgi abla başından beri bana her konuda çok yardımcı oldu. Benim en büyük sorunum vizeyle ilgiliydi çünkü daha önce Amerika turistik vize başvurularımda 3 tane ret almıştım.

Ezgi abla ile büyük bir risk alarak Amerika?yı seçtik. Ezgi abla süreçte olumlu düşünmeme ve davranmama yardımcı oldu. Her detayıyla ilgilenerek beni görüşmeye hazırladı. Bu süreç ikimiz için de kolay olmadı ama sonunda olumlu sonuç aldık hayalim gerçek oldu.

LSI Berkeley'de ilk günüm çok iyi geçti her konuda bilgi verip yardımcı oluyorlar. Burası San Francisco'ya trenle 20 dakika uzaklıkta istediğim zaman San Francisco'ya kolay bir şekilde aktarma yapmadan gidebiliyorum. Okulda hocalar çok iyi İngilizceyi oyunlarla ve konuşturarak öğretiyorlar. Her hoca öğrencisiyle tek tek ilgileniyor. Her 10 haftada bir hocaları değiştiriyorlar.

Farklı ülkelerden çok sayıda arkadaş edindim onlarla birlikte gezerek, eğlenerek oyunlar oynayarak İngilizce öğreniyoruz, unutamayacağım bu güzel deneyime katkıda bulundukları için başta Ezgi Erdoğan olmak üzere tüm Karya ailesine sevgilerimi ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın