Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

almanya dil okulları sprachcaffe sprachcaffe logo

Almanya Dil Okulları

Sprachcaffe


Sprachcaffe Almanya
Dünyanın en çok kullanılan ve konuşulan dillerini ana vatanlarında öğreten ve 30 yılı aşkın tecrübesiyle öğrencilerine eğitim veren Sprachcaffe, kaliteli eğitim seçenekleriyle de öğrencilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
Sprachcaffe’nin Almanya’nın iki metropolit merkezinde faaliyete geçirdiği dil okulları, genel dil eğitiminin dışında, sınavlara hazırlık kursları ve akademik Almanca eğitimi konusunda da kült olmuş bir dil okuludur.
http://www.nyelvtanfolyamkulfoldon.hu/uploads/course/67/sprachcaffef4.jpg

Sprachcaffe Frankfurt

Okul kapasitesi: 200-280
Sınıf sayısı:24
Sınıf mevcudu: 12
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Teraslı kafeterya, resepsiyon, kütüphane, bilgisayar laboratguvarı, kablosuz internet erişimi.


Dünya çapında faaliyet gösteren, en büyük 3 havalimanından birine ev sahipliği yapan Frankfurt, Alman kültürünü yansıtan yapısıyla da dikkat çeken, kozmopolit bir şehirdir. Aynı anda hem küçük, tarihi kasabalara ev sahipliği yaparken, hem de Almanya'nın finansal merkezi olan ve göz alıcı gökdelenleriyle insanları etkileyen şehir, Almanca öğrenmek için de gidilebilecek en iyi lokasyonlardan biridir.
Frankfurt'un güvenli, varlıklı bölgelerinden biri olan Sachsenhausen'de bulunan Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulu, öğrencilerin hoşça vakit geçirmeleri adına da ideal bir merkez olarak nitelendirilebilir. Yakınlarında birçok cafe ve restoranın da bulunduğu okul binası, şehir merkezinden çok da uzak olmayan bir konumda bulunmasıyla öğrencilerine hem karmaşık şehir hayatından uzaklaşma, hem de metro istasyonuna olan 2 dakikalık mesafesiyle her dilediğinde şehir merkezine kolayca ulaşma fırsatı sunmaktadır. Hoş bir terasa sahip olan okulun kafeteryası da bu bölümde yer alır ve eşsiz bir manzarayla öğrencilerini karşılar. Profesyonel ve samimi eğitim kadrosuyla her durumda öğrencileriyle birlikte olan Sprachcaffe Dil Okulu, öğrencilerinin çoğu Avrupa, Asya ve Güney Amerika gibi bölgelerden gelmektedir. Main Nehri yakınlarında bulunan okul, ders sonraları ise öğrencilerine birçok aktivite ve gezi programı seçeneği sunarak onları kültürel bir yolculuğa da çıkartmaktadır.
Genel ve yoğun Almanca eğitimi dışında, akademik Almanca müfredatı, sınavlara ve üniversiteye hazırlık programlarını öğrencilerine sunan okul aynı zamanda öğrencilerine üniversite eğitim danışmanlığı hizmeti de sunmaktadır. Konaklama konusunda ise öğrencilerinin hem rahatını düşünerek hem de gün içinde öğrendiklerinin pratiğini yapabileceği bir ortam olmasını da sağlamak adına üç farklı seçenek sunmaktadır. Her üç seçenekte de hem kurs arkadaşları, hem de Almanlarla iç içe olabilen öğrenciler böylelikle kolayca pratik de yapabilmiş olurlar.
Aile yanında konaklama seçeneği hem öğrencinin masraflarını düşürmesi hem de Alman kültürünü yaşayarak öğrenmesi açısından birçok fayda sağlarken, öğrenci apartlarında konaklama ise farklı kültürden insanlar tanıma fırsatını öğrenciye sunmaktadır. Otel konaklaması ise okulun öğrenciye sunduğu bir diğer konaklama seçeneğidir. Diğer iki seçenek çok daha yaygın olmasına rağmen özellikle iş için, kısa dönem orada bulunan öğrenciler otel konaklamasını da tercih edebilmektedirler.

Sprachcaffe Dusseldorf

Okul kapasitesi: 200-240
Sınıf sayısı:20
Sınıf mevcudu: 12
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Paylaşımlı ders çalışma odası, modern sınıflar, online eğitim merkezi, kablosuz internet ağı, kafeterya, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı.


Batı Almanya'nın mali ve kültürel merkezlerinden biri olan Rhine Nehri kıyısındaki muazzam şehir Düsseldorf, müzelerinden tiyatrolarına, cafelerinden tarihi kasabalarına kadar misafirlerine muhteşem bir deneyim yaşatır. Almanca dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir lokasyon olan Düsseldorf, kültürel de bir yolculuğu öğrencilerine sunmaktadır.
Şehrin merkezindeki Sprachcaffe Dil Okulu, tüm sosyal imkanların yakınındaki konumuyla öğrencilerin en çok tercih ettiği dil okullarından biridir. Öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmak adına ek metaryellerle dersleri destekleyen okul, profesyonel ve samimi eğitim kadrosuyla da öğrencilerin her zaman yanındadır. Ders dışında okulun düzenlediği gezi organizasyonları ve aktiviteler sayesinde hem Alman kültürünü tanıyan öğrenciler hem de hoşça vakit geçirerek okuldaki diğer öğrencilerle de samimi ilişkiler kurabilmektedirler.
Öğrenci ister Almanca'ya aşina biri olsun, isterse daha yeni öğrenecek olsun Sprachcaffe Dil Okulu, yaptığı seviye tespit sınavlarıyla öğrencilerine en uygun eğitim seçeneğini bulmakta ve öğrenciyi o yönde geliştirmektedir. Genel Almanca'dan, yoğunlaştırılmış Almanca'ya, akademik dil eğitiminden, sınavlara ve üniversiteye hazırlık kurslarına, mesleki Almanca'ya kadar geniş bir müfredatı bulunan okul, aynı zamanda öğrencilerinin seviyelerine en uygun eğitimi vermesiyle de en çok tercih edilen okullardan biridir.
Konaklama ve üniversite danışmanlığı hizmetini de öğrencilerine sunan Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu, öğrencilerine aile yanında konaklama seçeneğinin yanı sıra, öğrenci apartlarında kalma seçeneğini de sunmaktadır. Öğrenciler genellikle bu iki seçenekten birini tercih etseler de, mesleki Almanca eğitimi için gelen iş adamları ve maddi durum açısından rahat öğrenciler otel konaklamasını da tercih edebilmektedirler. Zaman içinde ev de tutabilen öğrenciler, tek başlarına kalabilecekleri gibi birkaç arkadaşlarıyla birlikte ortak bir eve de çıkabilirler.

 


almanya dil okulları almanya dil okulları almanya dil okulları almanya dil okulları
almanya dil okulları almanya dil okulları almanya dil okulları almanya dil okulları


Almanya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Yurdışında Eğitim düşünen aileler için rehber

Aslı Eren
Aslı Eren

Tüm aileler için çocuklarını kendi anavatanları ve alışık oldukları yaşamın dışına gOndermek oldukça zor bir süreç, bu süreç bazı aileler için çok daha zorlu ve sıkıntılı geçebiliyor. Bu süreç yurtdışı eğitiminin uzunluğuna gOre farklılık gOsterse de yine de çocuğunu ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Almanyada Üniversite eğitimi

Gözde Pekcevik
Gözde Pekcevik

·         Almanya ekonomik üniversite eğitimi ve yüksek akademik standartlara sahip üniversiteleri sayesinde Türk Oğrencilerin Avrupada en çok tercih ettikleri ülkelerden biridir. Almanyada üniversite eğitimini en cazip kılan Ozellik üniversitelerin ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Almanya Tanıtım Videoları


Almanya'da İngilizce Eğitim Alabilir Miyiz?
Almanya'da İngilizce Eğitim Alabilir Miyiz?
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın