Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Amerika Dil Okulları Sprachcaffe sprachcaffe logo

Amerika Dil Okulları

Sprachcaffe


Dünyanın dört bir yanından dil öğrencilerinin en çok seçtiği okullardan biri olan Sprachcaffe Dil Okul, 30 yılı aşan tecrübesi ve kaliteli eğitim anlayışıyla dikkat çeken en iyi dil okullarından biridir. Her yıl binlerce öğrenciye dünyanın en iyi yerlerinde hem gezi hem de dil eğitimi imkanı sunan okul, İngilizce’den Fransızca’ya, Almanca’dan İspanyolca’ya kadar pek çok dilde eğitim vermesiyle de öğrencilerine pek çok seçeneği bir arada sunmaktadır.
İngilizce öğrenmek adına gidilebilecek en iyi lokasyonlardan biri şüphesiz ki Amerika. Globalleşen dünyanın yükselen yıldızı Kuzey Amerika eyaletleri İngilizce eğitimi almak için en çok tercih edilen popüler lokasyonlar arasında yer almaktadır. Birbirinden ünlü yapıtları, kozmopolit yapısıyla Amerika Birleşik Devletleri her milletten, her kültürden insanı bir arada barındırmasıyla da öğrencilere farklı dünyaları keşfetme konusunda oldukça fazla imkan sunmaktadır.
Sprachcaffe Dil Okulları’na ait New York, Los Angeles ve Boston okulları da merkezi lokasyonları ve öğrencilerine sağladıkları kaliteli eğitim ile gezi imkanlarıyla dikkat çeken ve en popüler dil okulları arasında yer alır.

  • Sprachcaffe New York

Dünyanın en büyük gökdelenlerinin arasında, kozmopolit yapısı ve gece gündüz uyanık olmasıyla dünyanın en çok merak edilen şehri New York, büyük plazaların yanı sıra dil okulları ve ünlü üniversiteleriyle de uluslararası öğrenciler için de ideal bir lokasyondur. New York’da okumanın ve yaşamanın ayrıcalığını tatmak isteyen öğrenciler için oldukça fazla seçeneğin yer aldığı şehir, gece hayatı ve sosyal, kültürel faaliyetleriyle de öğrencilerin dikkatini çekmektedir.
Sprachcaffe Dil Okulu New York’un en gözde bölgesi olan Manhattan’da, Empire State, Broadway gibi ünlü merkezlere ise birkaç dakikalık mesafede yer alan bir lokasyonda bulunmaktadır. 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan metro istasyonu sayesinde birçok yere kolay ulaşım imkanı da sağlayan okul, modern binası, teknolojik olanaklarıyla da öğrencileri için en iyisini geliştirmektedir. Aynı zamanda zengin içeriklerle donatılmış bir kütüphane ve öğrencilerin dinlenmeleri için ortak bir kullanım alanı da bulunan okulda, bir de ortak mutfak mevcut bulunmaktadır.
Genel İngilizce kurs seçeneklerinin dışında yarı yoğun ve yoğun İngilizce eğitimi de veren Sprachcaffe Dil Okulu,TOEFL, FCE gibi sınavlara hazırlık programları da vermektedir. Minimum 18 yaşındaki öğrencileri programlarına dahil eden okulda, sınıflar 15 kişiden fazla olmamaktadır.
Sprachcaffe gibi öğrencilerine özenle eğitim veren kurumda eğitim gören öğrenciler, özenle seçilmiş ailelerin yanında ve okula en fazla 25 dakika gibi kısa bir zamanda ulaşabilecekleri lokasyonlarda konaklayabilecekleri gibi, okulun anlaşmalı olduğu yurtlarda veya öğrenci apartlarında da kalabilmektedirler.

  • Sprachcaffe Los Angeles

Amerikan starlarının, ünlü yönetmenlerin ve ekranlarda görmeye alışık olduğumuz daha birçok yüzün yuvası Los Angeles, iklim yapısı, kültürel ve turistik merkezleri ile de göz kamaştıran bir bölgedir. Ziyaretçilerine gezi adına pek çok imkan sağlayan Los Angeles, Hollywood, Disneyland, Universal Studios gibi birçok sanat merkezinin de yanı başında olmasıyla Amerika’nın en popüler bölgelerinden biri olarak yer edinmiştir.
Sprachcaffe Los Angeles, şehrin torrance bölgesindeki lokasyonuyla hem şehir gürültüsünden bir nebze uzak, hem de tüm merkezlere yakın bir konumda bulunmaktadır. Öğrencilere ders dışında pek çok gezi organizasyonuyla civarı tanıtan ve Amerikan film kültürünü öğrencilerine sunan okulda, 11 geniş sınıfın yanı sıra küçük de bir mutfak yer almaktadır. Modern bir binaya sahip olan okul teknolojik gereçlerle donatılmış ve kablosuz internet erişimi sağlayan da bir okuldur.
Los Angeles’ta Sprachcaffe Dil Okulu’nda eğitim almak isteyen öğrencilere başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar birçok ders seçeneği sunulmakta, yapılan seviye tespit sınavları ve kur atlama sınavlarıyla öğrencilerin bilgileri de pekiştirilmektedir. Genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programları bulunan okul, ayrıca öğrencilerini TOEFL sınavına hazırlamakta ve akademik amaçlı İngilizce eğitimi de sunmaktadır. 18 yaş ve üzeri öğrencileri programlarına dahil eden okul, en fazla 15 kişiden oluşan sınıflarda eğitim verirken, öğrencilerin isteğine bağlı olarak bire bir dersler de verilmektedir.
Amerika’nın en ünlü merkezlerinin yer aldığı Los Angeles, ailelerinin misafirperverliğiyle de anılmakta ve okul öğrencilerine kendi seçtiği ailelerin yanında konaklama imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra öğrenciler Sprachcaffe’nin anlaşmasının bulunduğu yurtlarda da konaklama olanağına sahiptirler.

  • Sprachcaffe Boston

Amerika’nın en tarihi, Massachusetts Eyaleti’nin en büyük şehri olan Boston, eğitim merkezleriyle de adından çokça söz ettiren bir şehirdir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere yaptığı ev sahipliğiyle de sıkça anılan şehir, tarihi yapısının verdiği kültürel birikimle de ideal bir merkezdir. Aynı zamanda İrlanda kültürünü Amerika topraklarına taşıyan New England bölgesinin de bulunduğu Boston, değişik lezzetleri, tarihi mimarileri ve kültürel zenginlikleriyle öğrenciler için fazlaca sosyal imkan sağlamaktadır.
Boston’da bulunan Sprachcaffe merkezi şehrin merkezinde yer almakta ve birçok tarihi yapının yanı sıra,büyük metro istasyonuna olan yakınlığıyla da kolay ulaşım sağlanabilecek bir lokasyonda bulunmaktadır. Sahip olduğu tarihi okul binasına rağmen oldukça teknolojik bir yapıda olan okul, geniş sınıfları, resepsiyonuyla öğrencilerin ihtiyaçlarına tam karşılık veren bir merkezdir. Öğrencilerin hem dinlenmeleri hem de ortak kullanmaları için yapılan mutfak ve kablosuz internet erişimi de bulunan okul, zengin içerikli kütüphanesiyle de oldukça gelişkin bir imkana sahiptir.
Boston’a dil eğitimi almak üzere gelen Sprachcaffe öğrencileri zengin aktivite seçeneklerinden de rahatlıkla yararlanabilmekte ve bir yandan şehri de keşfe çıkabilmektedirler. Haftalık 20 saat ders gören öğrenciler genel ve yoğun İngilizce programlarına katılabilir, TOEFL sınavına hazırlık kurslarını alabilir veya akademik İngilizce eğitimi de görebilirler. 18 yaş ve üzeri öğrenciler için olan okul, 15 kişiden fazlasını sınıf mevcuduna katmamaktadır.
Tarihi yapısıyla göz dolduran Boston ulaşım kolaylıklarıyla da yer edinirken, eğitim alan öğrenciler okulun belirlediği ailelerle birlikte konaklayabilecekleri gibi öğrenci yurtlarında veya apartlarda da konaklama imkanına sahiptirler.

Sprachcaffe Dil Okulu Fotoğrafları


mlm amerika mlm amerika mlm amerika mlm amerika
mlm amerika mlm amerika mlm amerika mlm amerika
mlm amerika mlm amerika


Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
Amerika'da Yarı zamanlı Staj

Yaprak Hüsnüoğlu
Yaprak Hüsnüoğlu

Bir yandan İngilizce bilginizi ilerletirken diğer taraftan profesyonel alanlarda staj yapıp uluslararası iş deneyimi kazanmaya ne dersiniz?ABDnin en büyük ve ünlü okullarından KAPLAN International Colleges, New York,Boston, Los Angeles ve San Francisco gibi popüler merkezlerinde dil ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Amerikada Üniversite Eğitimi

Aslı Eren
Aslı Eren

Yurtdışında üniversite eğitimi deyince Amerika hiç şüphesiz aklımıza ilk gelen ülkeler arasındadır. Üniversitelerinin tanınırlığı, akademik anlamda yüksek standartlara sahip olması, üniversite eğitimi alırken çalışma imkanları, mezuniyet sonrası iş imkanları açısından ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


Neden Umass Boston Kampüsünde Eğitim veren Navitas'ı Seçmelisiniz?
Neden Umass Boston Kampüsünde Eğitim veren Navitas'ı Seçmelisiniz?
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın