Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Sprachcaffe Çin Dil Okulları2014 Fiyatları


SPRACHCAFFE PEKİN
Pekin Orta Krallık ‘ın 800 yıldan uzun süre başkenti olmuştur.Eski Çin ‘in hükümdarları güçlerini ve liderliklerini göstermek için muhteşem saraylar,kraliyet konutları,sayısız tapınaklar inşa etmişlerdir.Okulumuzun bulunduğu Yasak Şehir,Pekin ‘in merkezinde Ming ve Qing imparatorlarının konutu olarak hizmet etmiştir.Bu yapı dünyadaki en büyük eski mimari örneği olarak bilinir ve UNESCO tarafından insanlık kültür miraso olarak kabul edilmiştir.Günümüzde Pekin in nüfusu 13 milyon civarındadır ve ulusun kültür ve politika merkezidir.Şuan alışveriş, parekendecilik ve ticaretin merkezi olan şehirde hala eski zamanların gizemini hissedebilirsiniz.2008 de olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapmış şehirde birçok park ve yeşil alanlar peyzaj mimarları tarafından tekrar tasarlanmıştır.Yine de şehir meşhur olan eski eşsizliğini korumaktadır.

Pekin,Çin Seddi, Ming Mezarları,Yazlık Saray,Lama Manastırı gibi birçok önemli yere kolay ulaşımı sağlar.Çince dünyada en çok konuşulan dildir ve çok farklı olmasına rağmen birkaç hafta kalan öğrenciler bile çabuk ve hızlı bir şekilde konuşmayı öğrenirler.
Pekin ‘e gelin inanılmaz tarihimizi keşfedin!

OKUL BİLGİLERİ:
Okulumuz Wen Hua Gong ‘ta,Yasak Şehrin sessizliği ile çevrili,Pekin’in kültür sarayı olan imparatorluk bahçeleri içinde yer almaktadır.Tiananmen Alanı ve ünlü alışveriş caddesi Wangfujing kısa bir yürüyüş mesafesindedir.Pansiyonlar da aynı yerdedir ancak apartmanlar metro ile kolayca ulaşabiliceğiniz yerdedir


Çin dünyanın en büyük dördüncü Yüzölçümüne sahip ülkesi olup aynı zamanda 1.35 milyar nüfusu ile de en kalabalık ülkesi olma unvanına sahiptir. 5000 yıldan fazla öncesine kadar dayanan tarihi ile Çin çağlar boyunca nice medeniyete ev sahipliği yapmış ve medeniyetin temeli olan matbaanın bulunduğu bir coğrafyadır. Çin, kendisine komşu olan ülkelerin kültürlerindeki çeşitlilik nedeniyle de uzun yıllardır nice turistin ilgi odağı olmaktadır. Son zamanlarda politik anlamda attığı adımlarla da ekonomisinin oldukça hızlı bir şekilde gelişmesine farkedilir oranda katkı sağlamıştır. Günümüzde çok fazla tekstil ürününün etiketinde “Çin malıdır” ifadesi sıklıkla görülmektedir. Ekonomisindeki bu hızlı ivmelenme, kendine özgü yapısı ve ait olduğu kültüre olan özel ilginin dışında da Çincenin dünya çapında oldukça yaygın olarak kullanılmasına sebep olmuştur. Bu durum, dil kursu hizmeti veren bir çok kurumun kurs seçenekleri arasına İngilizce, Almanca, Fransızca gibi dillerin yanı sıra Çinceyi de dahil etmelerine sebep olmuştur. Sprachcaffe de bu güncel değişime ayak uydurmuş ve Çince kurs hizmetlerini de kurs programlarının arasına dahil etmiştir.


Sprachcaffe, Çince dil kurslarını Çin’in başkenti Pekin’de vermektedir. Pekin, Şanghay’ın ardından ülkenin en büyük şehri olup ilk dört büyük şehir sıralamasında yerini almaktadır. Çin’in en önemli finansal merkezlerinden biri de olan Pekin, siyaset, eğitim ve kültür alanında da Çin’in önemli şehirlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Pekin ayrıca, havayolu şirketlerinin Çin’e yaptığı uçuşlarda çok büyük oranda ilk tercih ettiği giriş havaalanına sahip olan şehirdir. Uluslararası alanda birçok etkinliğin de yapıldığı şehir, birçok spor, kültürel vb. gibi etkinliklerin de gözde şehridir. Sprachcaffe bünyesinde Pekin’de Çince kursuna gitmek öğrencilerin unutamayacağı anılar biriktirdikleri bir etkinlik olacaktır.


Çince dil kursunun yanı sıra Resim ve Taichi Kursu ve Aktif Çin Kültürü Kursu da sunan Sprachcaffe, Çin’de dil kurslarına katılan öğrencilerinin Dünya Kültür Mirası listesine alınmış ve UNESCO tarafından tescillenmiş Yasak Şehir’ i gezmelerine olanak sağlamaktadır. Kraliyet bahçesinin güzelliğini izleme fırsatı bulabilecek öğrenciler görkemli bir mimariye de tanıklık etme şansı elde edebileceklerdir.


Çin resim sanatı ve Çin dövüş sporu olan Taichi’yi birleştiren Resim ve Taichi Kursu programına katılan öğrencilerin Çinceyi öğrenirken aynı zamanda Çin kültürünü yakından tanıma şansı bulabilmektedirler. Aynı zamanda Çince pratiği yapabilmek adına da iyi bir seçenek olmaktadır. 1-8 hafta süren kurslarda haftada 10 ders verilmektedir.


Bunların yanı sıra Aktif Çin Kültürü kursu da öğrencilerimizin haftada 3 farklı tura katıldıkları her biri 3 saat süren etkinlikler şeklindedir.


Çince dil kursları şöyle sınıflandırılabilir:

  • Standart Kurs
  • Yoğun Kurs
  • Bire Bir Kurs
  • Özel Akademik Dönem Kursu

Bu kursların fiyatları 1-8 hafta arası ve 9+ hafta olmak üzere 2 fiyat aralığında toplanmaktadır.

Sprachcaffe Pekin’deki kursları için yurt konaklaması hizmeti sunmaktadır. Konaklama yarım pansiyon olarak verilmektedir. Öğrencilere dilerlerse havaalanı karşılama hizmeti de sağlanmaktadır.

Çin Halk Cumhuriyeti Fotoğrafları


cin cin cin cin
cin cin cin


Çin Halk Cumhuriyeti Dil Okulları Hakkında Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın