Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

fas dil okulları

sprachcaffeSprachcaffe Dil Okulu - Fas 2014 Fiyatları


Burada gezebilirsiniz. Dünya'nın gizemini çözemediği Fas kültürünü yakından tanımak için harika bir fırsat  Rabat’ta eğitim almaktır!  Fas'ın başkenti olduğu için 1912 yılından beri dinamik ve modern bir kent olan Rabat’ ta orta çağdan beri kurulan pazarları, cami, saray ve müzeleri gezebilir ve uygun fiyatlarda alışveriş yapabilirsiniz.
Rabat rahatlık ve eğlence anlamında tüm beklentilerinizi karşılayabilecek , tam anlamıyla bir 21. Yüzyıl şehridir.Rabat’ın merkezinden Fas imparatorluk şehirleri Meknes ,Marakeş ve Fes ‘e ulaşım oldukça  kolaydır.

Rabat'ta bulunan Arapça dil okulumuz ülkenin en seçkin vahası olan Souissi'de yer almaktadır. Kent merkezine ve plaja oldukça yakındır. Arapça dersleri alacağınız meyve ağaçlarıyla çevrili olan sesiz villamız, dil eğitiminiz için harika bir ortam sunmaktadır.

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler Arapça ve Fransızca gibi dilleri bu dillerin konuşulduğu ülkelerde almayı tercih etmektedirler. Özellikle bu 2 dilin bir arada konuşulduğu ülke sayısı dünya üzerinde çok fazla olmadığından öğrenciler kısıtlı seçeneklere sahiptirler. Fas bu konudaki eksiği oldukça etkin bir şekilde kapatmaktadır. Hem Arapça hem de Fransızca dil kursuna gitmek isteyen öğrenciler için uygun bir seçenek olan ülke, kültür, yönetim biçimi, iklimi gibi bir çok açıdan uluslararası öğrenciler için ilginç ve keyifli deneyimler yaşayabilmelerine olanak sağlamaktadır. Atlantik okyanusu ile Akdeniz’in kesiştiği noktaya yakın Fas, milattan binlerce yıl öncesine dayanan tarihi ile dünyanın birçok yerinden insanı cezbederek kendisine çekmeyi başarmıştır. Ülkenin başkenti Rabat’ın yanı sıra, Kazablanka, Marakeş gibi oldukça turistik şehirleri de bulunmaktadır. Resmi dili Arapça olmasına rağmen Fransızcanın da yoğun olarak kullanıldığı ülke, yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için de bir seçenek olmaktadır.

Sprachcaffe Rabat’ta Arapça ve Fransızca kursları veren nadir dil okullarından biridir. Rabat’ın şehir merkezinde bulunan Sprachcaffe dil okulu, geniş balkonu ile öğrencilere dersten arta kalan zamanlarında manzaranın keyfini çıkarma fırsatı vermektedir. Merkezi konumu ile dil okulu öğrencileri toplu taşıma imkanlarından kolaylıkla yararlanabilmektedirler. Sınıflar öğrenciler için gerekli teknik donanımlara sahip olup konusunda uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilere verimli bir eğitim verilmesi sağlanmaktadır. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Sprachcaffe Rabat’ta sunulan dil eğitimi programları şöyledir:

• Standart kurs: 20 ders/hafta
• Yoğun kurs: 20 ders/hafta
• Bire Bir kurs: 30 ders/hafta

Rabat dil okulunda öğrencilere sunulan konaklama seçenekleri ise Aile Yanı yarım pansiyon, Misafir evi Oda ve Kahvaltı ve Otel- Oda ve kahvaltı olmak üzere üç çeşittir. Öğrenciler dilerlerse havaalanında karşıla hizmeti alabilmekte olup Rabat ya da Kazablanka havaalanı seçeneklerinden birini tercih edebilmektedirler.

 Fas Dil Okulları Hakkında Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın