Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Sprachcaffe İspanya Dil Okulları


Andalusia her zaman İspanyol dilini ve kültürünü sevenler için popüler bir destinasyon olmuştur.Malaga İspanya’nın ikinci en büyük liman şehirdir ve misafirlerine tiyatro, sinema, müze, boğa gürşşleri, renkli gece yaşamı gibi birçok şey sunmaktadır. Ilıman iklimi sayesinde neredeyse tüm yıl güneşlidir şehre yakın birçok plajı bulunmaktadır.
Şehir merkezine 2 km sahile ise sadece 100 metre uzaklıkta bulunan Pedregalejo bölgesinde bulunan Sprachcaffe Malaga bir Andalusian villası şeklindedir. Sahil kenarında birçok bar, deniz ürünleri restoranları, cafeler ve okulun her pazartesi hoş geldin partileri düzenlediği küçük bir bar olan ‘La Tortuga’ bulunmaktadır. Okulun hemen yanındaki otobüs durakları ile şehrin merkezine kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.
 
Sprachcaffe eğitim ve kültürün mükemmel bir kombinasyonunu sunar.

  • Bütün öğretmelerin ana dili İspanyolcadır.
  • Eğitim metodumuz hızlı ve etkili öğrenim sağlar
  • Sanatsal, kültürel ve eğlenceli aktivite programları sunar
  • Okulun kalitesi belgelenmiştir.

İspanya öğrencilerin İspanyolca öğrenmek veya var olan İspanyolcalarını geliştirmek için tercih ettikleri ilk ülkedir. İspanyolca dünyada en yaygın konuşulan dillerden biridir ve İspanya haricinde de Arjantin, Meksika, Küba, Venezuela gibi pek çok ülkede konuşulmaktadır. Buna rağmen, öğrenciler arasında İspanya dil eğitimi için ilk tercihtir. İlk tercih olmasının en büyük sebepleri arasında da kuşkusuz ki İspanya’nın sahip olduğu Akdeniz iklimi, eşsiz doğası ve toprakları üzerindeki kültürel miraslardır. İspanya tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu sebeple dil eğitimi için İspanya’yı tercih eden öğrenciler dillerini geliştirirken, hem bu kültürel ve tarihi mirasları keşfedebilir hem de Akdeniz ikliminin tadını çıkarabilirler.İspanyadaki en kaliteli eğitim veren dil okullarından biri de Sprachcaffe’dır. Sprachcaffe 30 yıllık yurtdışı dil eğitimi deneyimiyle 12 ülkede toplam 27 şubesiyle eğitim vermektedir. Sprachcaffe kurumlarında İngilizce, Fransızca, Arapça, İspanyolca, Almanca, İtalyanca ve Çince olmak üzere toplam da 7 dil eğitimi verilir. Sprachcaffe İspanya’da toplam 3 şehirde öğrencilerine İspanyolca dil eğitimi vermektedir. Bu şehirler Malaga, Madrid ve Barcelona’dır.Sprachcaffe üç şubesinde de öğrencilerine Standart Kurs, Yoğun Kurs, DELE Sınav Hazırlık Kursu, Bire bir Dersler sunmaktadır. Bunlara ek olarak Malaga şubesinde, 3 yarım gün ve 1 tam gün aktiviteler içeren ‘Endülüs Tecrübesi’ programı sunulmaktadır. Madrid ve Barselona şubelerinde ise ek olarak Part-Time kurslar ve Üniversite Hazırlık Kursları da bulunmaktadır. Sprachcaffe, talep doğrultusunda öğrencilerini University of Alcala ve Technical University of Madrid üniversitelerine yerleştirme servisi de sunmaktadır. Sprachcaffe, öğrencilerini yapılan seviye tespit sınavı doğrultusunda uygun olan sınıflara yerleştirir. Kurslara genel olarak her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Başlangıç seviyesinden C2 seviyesine kadar öğrenciler kurslara kayıt olabilmektedir.Sprachcaffe öğrencilerine aynı zamanda konaklama bulma hizmeti de sunmaktadır. Standart daireler ve aile yanı konaklama seçeneklerine sahip olan öğrenciler kendileri için en uygun konaklama tipini seçtikten sonra okul öğrencilerini konaklamalarına yerleştirmektedir. İspanyanın en gül 3 şehrinde şubesi bulunan Sprachcaffe, İspanyolcalarını geliştirmek isteyen ve İspanya kültürünü yaşamak isteyen öğrenciler için oldukça uygun bir tercih olacaktır.

Ispanya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Tatil Yaparken İspanyolca Oğrenin

Songül Carus
Songül Carus

İspanyolca Oğrenmek Tatil Yaparken İspanyolca Kurs İspanyada seçim yapabileceğiniz 12 lokasyon   İspanyolca yoğun kurs programınızı yolda almak ister misiniz. Sizi bunu yapmaya davet ediyoruz! Bu seçenek sayesinde size  ispanyolcayi İspanyanin 12 gOz alıcı şehrinde ( ...

Devamını Okumak için Tıklayın


İspanyolca ve eğlence, Enforex

Yaprak Hüsnüoğlu
Yaprak Hüsnüoğlu

Aktiviteler İspanyolca + Flamenko İspanyolca Kurslar Flamenko,  kOkeni İspanyanın güneyindeki Endülüs bOlgesine Ozgü çingene sanatının adıdır. Flamenkonun Ozü şarkıdır ve çoğunlukla gitar ve doğaçlama el hareketleri ile dans şarkıya eşlik eder. Flamenko dansı kendisini  ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ispanya Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın