Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

amerika dil okulları

st giles logoAmerika Dil Okulları


St Giles International

St. Giles Amerika
1955 yılından beri eğitim faaliyetlerini sürdüren St. Giles, her yıl 12.000’den fazla öğrenciye eğitim imkanı sağlamaktadır. 50 yılın üzerindeki eğitim tecrübesiyle en kaliteli dil eğitimlerinden birini öğrencilerine sunan okul, profesyonel ekibiyle de öğrencilerinin her konuda yanında yer almakta ve yardımcı olmaktadır.
İngilizceyi ister günlük amaçlı, ister iş amac ıyla, isterse akademik sebepler dolayısıyla öğrenmek istesin, öğrencilerine her zaman en iyi eğitimi sunan St. Giles, sunduğu kaliteli eğitimin yanı sıra aktivite ve gezi programlarıyla, uygun konaklama seçenekleriyle bir çok lokasyonda ilk tercih olmaktadır.
Amerika’da merkezi lokasyonlarıyla dikkat çeken okul, özellikle New York ve San Francisco merkezleriyle ön plana çıkmaktadır. Öğrencilerinin Amerika’nın en iyi iki şehrinde, merkezi noktalarda eğitim görmesine olanak tanıyan okul, yaptığı gezi organizasyonlarıyla da öğrencilerine Amerik’ya dair notlar da kazandırmakta ve uluslararası yapısıyla farklı kültürlere bir kapı aralamaktadır.

  • St. Giles San Francisco

San Francisco şehrinin en merkezi noktası olan Market Street'te, karşılıklı iki binadan oluşan St. Giles San Francisco, ünlü Union Square'in de yanı başında inşa edilmiştir. Şehrin kalbinin attığı ünlü meydanın ve birçok mağaza, butik, bar, cafenin de bulunduğu bir noktada konumlanmış olmasıyla dikkat çeken okul, son yenilenmesi sonrası bir iş merkezi havasına bürünmüştür.
St. Giles San Francisco modern ve tam donanımlı sınıfları, öğrencilerin her türlü sorununa çözüm üretmek adına oluşturulmuş öğrenci işleri birliği ile de fark yaratan bir dil okuludur. Ders dışında da birçok faaliyet ve gezi programları düzenleyen okul, öğrencilerin iyi ve verimli vakit geçirmeleri için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Hafta sonları Las Vegas, los Angeles gibi yakın şehirlere düzenlenen geziler de okulun öğrencilerine sunduğu aktiviteler içinde yer almaktadır.
Ders dışı etkinlikleriyle öğrencilerine ders dışında da pek çok imkan sağlayan St. Giles San Francisco Dil Okulu'nda genel, yarı yoğun ve yoğun İngilizce programları öğrencilerin seviyelerine göre sunulmaktadır. Bu genel İngilizce derslerinin haricinde akademik ingilizce, iş ve turizm İngilizcesi, TOEFL/TOEIC gibi önemli dil sınavlarına hazırlık kursları da müfredatta yer alan diğer ders seçenekleridir.
Dil eğitimi için St Giles San Francisco'yu tercih eden öğrenciler, genellikle yurtlarda ve aile yanında konaklama seçeneklerini tercih ederken, kısa bir dönem için gelen ya da maddi durumu elverişli öğrenciler otel konaklaması veya daire kiralama seçeneklerini de değerlendirmektedirler.

  • St. Giles New York

New York dünyaca ünlü müzikallerin, herkesin görmek istediği ünlü caddelerin ve mimarilerin ev sahipliğini yapan dünyanın en büyük metropolü olarak özellikle dil öğrenmek ve farklı kültürleri tanımak isteyen öğrenciler için ideal bir lokasyondur.
St Giles New York şehrin tam kalbindeki 5th Avenue'de Empire State binasının yanı başında bulunan, yenilenmiş modern bir binada yer almaktadır. New York denince ilk akla gelen ünlü yapıların ve caddelerin yanı başındaki bu muhteşem okulda öğrenciler oldukça kaliteli bir İngilizce eğitimi alma imkanına sahip olmanın yanı sıra tüm dünyaya ününü duyurmuş mihenk taşlarını görme fırsatını da bulabilmektedirler. Dil eğitiminin yanı sıra sosyal imkanlarıyla da dikkat çeken St. Giles New York bulunduğu konumun avantajlarını sonuna kadar kullanan ve öğrencilerine ders zamanları haricinde çok çeşitli aktivite ve gezi seçeneği sunan bir okul olarak da karşımıza çıkmaktadır.
Haftada en asgari 20 saat ders veren okulda TOEFL, IELTF, TOEIC sınavlarına hazırlık kurslarının yanı sıra, iş İngilizcesi, turizm, tasarım ve sanat için İngilizce dersleri de verilmektedir. Profesyonel kadrosuyla birlikte modern tarzda eğitim verilecek şekilde tasarlanmış donanımlı sınıflarıyla da öğrencilerine oldukça iyi bir dil eğitimi vermektedirler.
Dil eğitimi için Amerika'yı seçen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri olan okul yurt konaklaması, aile yanında konaklama seçenekleri ve otel konaklaması seçeneklerini öğrencilerine sunmasıyla da konaklama imkanlarına göre öğrencilerini çeşitli yerlere yerleştirmede de yardımcı olmaktadır.

 Amerika Dil Okulları Hakkında Yazılar
Ebeveynler yurtdışında eğitim konusunda neler bilmelidir?

Damla Değirmenci
Damla Değirmenci

Anne,Baba ve Yurtdışında Eğitim Ebeveynler yurtdışında eğitim konusunda neler bilmelidir. Rachael Kroot October 31, 2011 Anne ve babaların çocuklarını ayda birkere ya da bir yıllığına yurtdışına gOndermeden Once ekstra güvencelere ihtiyaçlarının olduğunu ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Amerikada Lisans Eğitimi

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Amerika da Dil eğitiminizi tamamladınız ve üniversite seviyesinde eğitim alacak düzeye geldiğiniz. Sıra sizleri Amerika gibi dünya'nın en gelişmiş ülkelerinden bir tanesi olan bir lokasyonda en prestijli ve gelecek kariyer planınızı en olumlu yOnde etkileyecek kararı almanızda. Amerika ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Amerika Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın