Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

kanada dil okulları st giles StGiles Logo

Kanada Dil Okulları

StGilesSt. Giles Kanada
Okul kapasitesi: 100-150
Sınıf sayısı: 14
Sınıf mevcudu: 12
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Kütüphane, kablosuz internet erişimi, özel eğitim merkezi, öğrenci dinlenme salonu, internet kafe ve kafeterya.
Vancouver Kanada'nın en yaşanılabilir ve en güvenli üçüncü büyük metropolüdür. Farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları Vancouver Büyük Okyanus kıyısında bulunan da en önemli liman şehridir. Aynı zamanda Kuzey Amerika'daki önemli film üretim merkezlerinden biri de olan Vancouver uluslararası öğrenciler için de oldukça ideal bir merkez olarak karşımıza çıkmaktadır.
St. Giles Vancouver Dil Okulu 2006 yılı itibariyle eğitime başlamış ve Kanada'da yer alan en köklü dil okullarından biri haline gelmiş önemli bir dil okuludur. Bunda Kanada'nın en ünlü okullarından biri olan Canadian Business English Institute, kısa adıyla CBEI ile birleşmiş olmasının katkısı oldukça büyüktür.
Binası şehrin merkezi bir noktası olan Robson Street'e oldukça yakın olan okul, aynı zamanda sahile ve ünlü Stanley Park'a da yürüme mesafesinde yer almaktadır. Profesyonel bir eğitimci ekibine sahip olan St. Giles Vancouver, kaliteli bir dil eğitimi verebilmek adına da tüm imkanlarını kullanmaktadır.
St. Giles Vancouver Dil Okulu eğitim programları içerisinde genel ve yoğun İngilizce programları, üniversite ve dil sınavlarına hazırlık kursları, mesleki İngilizce eğitimi yer almaktadır. Aynı zamanda finasn, insan kaynakları gibi mesleki dallarda da İngilizce eğitim veren okul, ders dışında öğrencilerine sunduğu geniş aktivite ve gezi faaliyetleriyle de ön planda olan bir okuldur.
Öğrencilerine üniversite eğitim danışmanlığı hizmeti ile birlikte konaklama konusunda da danışmanlık yapan St. Giles Dil Okulu, öğrencilerini kendi belirlediği ailelerin yanına yerleştirebileceği gibi, aile yanında konaklamak istemeyen öğrencilerine de yurtta konaklama seçeneği sunmaktadır. Özellikle bölgenin hayat tarzını yaşayarak öğrenme fırsatı tanımasından dolayı aile yanında konaklama seçeneği en çok tavsiye edilen konaklama biçimidir.Kanada Dil Okulları Hakkında Yazılar
Kanada Dil Okulları ve Ozellikleri

Ayça Topal
Ayça Topal

KANADADA YAŞAMKanada; Kuzey Amerika kıtasında yer alır ve başkenti Ottowadır. Oldukça büyük bir ülke olan Kanadada 35 milyon kişi yaşamaktadır ve yaşam standartları oldukça yüksektir. Kanada yerleşim şekli olarak 7 bOlgeye ayrılır ve tahmin edilebileceği üzere nüfusun yoğun ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Kanada Montreal Dil Okulu Hakkında

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Montreal eski bir Fransız sOmürge bOlgesi olan Quebec eyaletinde İngiliz ve Fransız kültürünün birleştiği doğal güzellikleri On planda olan Kanadanın en güzel şehirlerinden birisidir. Montreal St Lawrence GOlü üzerinde kurulmuş dünyanın en büyük iki dilli şehirlerinden birisi ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Kanada Tanıtım Videoları


ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada'da Ingilizce
ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Tanıtımı
ILAC Kanada Video Tanıtım
ILAC Kanada Video Tanıtım

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın