Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

avustralya dil okulları embassy ces ilsc logo

Almanya Dil Okulları

TLG


Avrupa'nın orta noktasında yer alan Hannover, Berlin ve Hamburg'a olan 90'ar dakikalık mesafesiyle de bir öğrenci için oldukça ideal bir eğitim merkezidir. Almanya'nın yaşam masrafları açısından en uygun şehirlerinden olan Hannover, öğrencilere sunduğu sosyal imkanlarla da tercih edilesi bir şehirdir. 

The Language Gallery binası şehrin merkezinde, ana metro istasyonlarına ve toplu taşıma araçlarına oldukça yakın bir lokasyonda yer almaktadır. Aynı zamanda ülkenin en iyi üniversitelerinden biri olan Leibniz University Hannover'a da yürüme mesafesinde bulunan bina, şehrin tüm sosyal imkanlarının da dibinde bulunmaktadır. 

Öğrencilerine genel ve yoğunlaştırılmış Almanca dersleri veren okul, bunun yanı sıra iş amaçlı Almanca eğitimi de vermektedir. Ayrıca öğrencilerine DALF sınavına hazırlık eğitimi de sunan okul, haftalık olarak 20 ile 30 saat arasında eğitim vermektedir. Bu eğitimler öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre, yapılan seviye belirleme testleriyle kararlaştırılmaktadır. 

Okul sunduğu ders programının yanında aktivite ve gezi programlarıyla da Almanya'nın en iyi dil okullarından biri olmaya adaydır. Konuşma kulüpleri ve çeşitli farklı etkinlikler öğrencilerin dillerini geliştirmeye yönelik olarak yapılmaktadır. 

Öğrenciler The Language Gallery Hannover'ı tercih ettikleri takdirde okul kendilerine farklı konaklama imkanları sunmaktadır. Bu konaklama opsiyonları okul yetkilileri ve öğrencilerin birlikte verdiği kararlar doğrultusunda seçilmektedir. Öğrenciler aile yanında konaklama opsiyonunu değerlendirebilecekleri gibi, öğrenci yurtlarında ve otelde konaklama imkanlarından da yararlanabilmektedirler..  

Almanya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Almanyada Üniversite eğitimi

Gözde Pekcevik
Gözde Pekcevik

·         Almanya ekonomik üniversite eğitimi ve yüksek akademik standartlara sahip üniversiteleri sayesinde Türk Oğrencilerin Avrupada en çok tercih ettikleri ülkelerden biridir. Almanyada üniversite eğitimini en cazip kılan Ozellik üniversitelerin ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Yurdışında Eğitim düşünen aileler için rehber

Aslı Eren
Aslı Eren

Tüm aileler için çocuklarını kendi anavatanları ve alışık oldukları yaşamın dışına gOndermek oldukça zor bir süreç, bu süreç bazı aileler için çok daha zorlu ve sıkıntılı geçebiliyor. Bu süreç yurtdışı eğitiminin uzunluğuna gOre farklılık gOsterse de yine de çocuğunu ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Almanya Tanıtım Videoları


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın