Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


İngiltere Dil Okulları

The Language Gallery


The Language Gallery İngiltere, Almanya ve Kanada kampuslerinde dil eğitimi programlari sunan, uluslararasi hizmet veren kaliteli okullardan birisidir. TLG ‘nin İngiltere’de Londra, Manchester, Birmingham kampusleri; Almanya’da Hannover ve Kanada’da Toronto sehirlerinde, sehir merkezlerinde olmak uzere kampusleri bulunmaktadır.
The Language Gallery Londra, Manchester, Birmingham, Hannover ve Toronto merkezlerinde Genel İngilizce,Akademik İngilizce,İş İngilizcesi, IELTS/ Cambridge / TOEFL Sınavlara Hazırlık kursuları, Özel Amaçlar için İngilizce kurslari, Almanca Kurslari: Genel/ İş/TestDaf ve Konuşma Sınıfları sunmaktadır. Özel Amaçlar için İngilizce ve Almanca kursları haricinde diğer kurslar için her Pazartesi başlangıç tarihi mevcuttur.

Programlar 20,25 veya 30 ders yogunlugu seçeneklerinde olup; Conversation, Business Communications veya Vocabulary Development gibi farkli elective derslerle  kombinasyon şeklinde alinabilir. Minimum seviye olan Beginner ve maksimum seviye olan Advanced seviye dahil olmak uzere farkli seviyelerde siniflar mevcuttur. 
The Language Gallery ‘de kampusteki egitimin yani sira, öğrencilere  eğitimlerinin başladığı günden itibaren ve program bitisini takiben üç ay süre ile TLG online platformdan yararlanma ve yabanci dil yetenek ve becerilerini program sonunda da devam ettirebilme hakki verilmektedir.
Ayrica öğrencilerimize aile yanı konaklama, yurt konaklaması, paylaşımlı  ev ve studio daire gibi konaklama seçenekleri sunmaktayız. Her bir kampüs icin seçenek ve ücretler farklılık gostermekte. Bu konuda okul görevlimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere, İrlanda ve Kanada, anadil olarak İngilizcenin konuşuluyor olması sebebiyle İngilizce eğitim almak isteyenlerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Almanca deyince de akla ilk gelen ülke hiç şüphesiz Almanya olduğundan bu dili öğrenmek isteyen ya da mevcut becerilerini geliştirmek isteyen kişiler de çok büyük oranda, Almanya’da bir Almanca kursuna gitmeyi düşünmektedirler. TLG bu ülkelerde İngilizce ve Almanca dillerine yönelik çeşitli kurslar veren okullara sahiptir.


Londra, Birmingham ve Manchester, İngiltere’yi ziyaret eden kişilerin en çok görmek isteyeceği şehirlerden olup özellikle Londra’daki bir okul, bu gözde başkentin keyfini de doyasıya çıkarmaya izin vermektedir. Dublin, İrlanda’nın yeşilliklerle dolu şehir güzelliğinin yanı sıra teknolojinin önde gelen şirketlerine İrlanda şubesi olarak ev sahipliği yapması nedeniyle, özellikle kariyer hedefleri yurtdışında çalışmak olan öğrenciler için oldukça cazip bir şehirdir. Ayrıca İrlanda’da dil eğitimi alan öğrencilerin part-time çalışma iznine sahip olabilmeleri, öğrencilere hem cep harçlığını çıkarabilmeleri hem de İngilizceyi bol bol pratik yapma şansı vermekte hem de birçok yeni insanla tanışıp yeni dostluklar edinme şansı vermektedir. Toronto, Kanada’nın hem finansal merkezi olması açıdan hem de turistik pek çok özelliği bakımından Kanada’da öğrenci olmayı düşünenler için ülkeyi ve kültürü tanımak için oldukça iyi bir seçenek olmaktadır.


Hannover ve Berlin ise Almanya’nın en fazla cazibe merkezine sahip başlıca şehirleridir. Almanya’nın kültürünü yakından tanıma fırsatı bulabilecek öğrenciler, bu şehirlerde eğitim alırken aynı zamanda pek çok festival, fuar , kültürel etkinliğe de katılma şansı yakalayabilmektedirler. The Language Gallery-TLG, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişilerin tercih ettiği dil okullarından biridir. İngilizce ve Almanca dillerinde kurs seçeneklerine sahip olup 3 ayrı ülkede okulları bulunmaktadır. İngiltere, Almanya ve İrlanda’da lokasyonlara göre değişmekle birlikte İngilizce ve Almanca kursları verilmektedir. TLG İngiltere’de Londra, Birmingham, Manchester’da, İrlanda’da Dublin’de, Almanya’da ise Hannover’ da kurslar vermektedir. Bunların yanı sıra, TLG, Almanya Berlin’de 2017 Ocak’ta açılacak olan yeni kampüsüyle Genel İngilizce ve Genel Almanca kursları ile hizmet vermeyi planlamaktadır. Almanya Hannover’daki dil kursları GISMA Business School ile işbirliği halinde yürütülmektedir. Hannover’ da TLG’ nin sunduğu kurslar Genel Almanca, İş Almancası ve TestDaF Hazırlık Kursu şeklindedir. Almanca becerilerini geliştirmek isteyen kişiler için Bire Bir kurs imkanı da mümkündür.


Bunların yanı sıra, TLG’ nin sunduğu kurslar şöyle sıralanabilir: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursları, Akademik İngilizce ve Üniversite Hazırlık Kursları, Amaca Yönelik İngilizce Kursları (Finans, Hukuk, Turizm ve Otelcilik, İnsan Kaynakları, Reklam ve Pazarlama, Petrol ve Gaz), İsteğe Bağlı Kurslar (Bire Bir ve Grup kursları). Seçmeli Kurslar (Konuşma Becerileri, İletişim ve Eleştirel Düşünme, İş İletişimi, Genel Yazma, Kanada Kültürü, Sözcük Dağarcığı Gelişimi, IELTS Sınav Hazırlığı).


TLG öğrencilerine Aile Yanı ve Yurt konaklaması olmak üzere 2 seçenek sunmaktadır. Kurs sonunda katılım sertifikası sunan TLG, İngilizce pratik yapabilmeleri için, kurs bittikten sonra da için öğrencilerinin belli bir süre Online@TLG portalına erişimine izin vermektedir. TLG’de görev alan öğretmenlerin tümü CELTA ya da TESOL eğitimi almış olup kimisi DELTA ya da master eğitimine halen devam etmektedir. TLG Toronto, Kanada okulu Languages Canada tarafından, İngiltere’deki Londra, Birmingham ve Manchester okulları ise British Council tarafından akredite olmuştur. Bununla birlikte, TLG Londra ve Birmingham okulları, saygın uluslararası İngilizce öğretme ve akreditasyon örgütü English UK kuruluşunun üyesidirler.

 Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
İngiltere Eğitim Seçenekleri

Ayça Topal
Ayça Topal

İngilterede eğitim almak isteyen Oğrenciler çok fazla farklı seçenek sunulmaktadır. İngilterede dil kursları, yaz okulları, üniversite eğitimleri gibi geniş bir yelpazeden size sadece kendiniz için en uygun programı seçmek kalıyor. İngilterede dil kursları için herhangi bir dil ...

Devamını Okumak için Tıklayın


EC Cambridge Ingiltere Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

EC dil okulu , Cambridge'de bu sene itibariyle yeni binasına taşınmıştır.Eski okulla yeni okul binası arasında 10 dakikalık bir yürüme mesafesi vardır.EC dil okulunun Cambridge'deki yeni binası ünlü alışveriş merkezi Primark 'ın hemen yanındadır aralarında sadece bir bina bulunmaktadır.Okul ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
BBSI Bournemouth Dil Okulu Tanıtımı
International House Londra Dil Okulu
International House Londra Dil Okulu
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın