Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

HİZMETLERİMİZ

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Malta Konsolosluğu Ankara & İstanbul Yetkili Vize Acentasıyız.

malta konsolosluğu yetkili vize acentası

İngiltere Dil Okulları UAL University of the Arts London Logo

İngiltere Dil Okulları

University of the Arts London


https://l2i.s3.amazonaws.com/uploads/picture/image/676/Building_university_of_arts_london.jpg
University of the Arts London
100’den fazla ülkeden gelen 19.000 öğrencisiyle Avrupa’nın en büyük uzman sanat ve tasarım üniversitesi olan University of the Art London, kaliteli eğitim anlayışıyla da öğrencilerin en çok tercih ettikleri üniversiteler arasında yer almaktadır.
19. ve 20. Yüzyıllarda kurulan Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion ve  Wimbledon College of Arts okullarını bünyesine katan üniversite 2004 yılında kurulmuştur. 
Londra’nın 24 ayrı noktasında eğitim hizmeti sunan üniversitenin ana binası High Holborn bölgesinde bulunmakta olup, sahip olduğu tüm merkezler Londra’nın otobüs ve metro hatları üzerinde bulunmaktadır.
Programlar
University of the Arts London, dil eğitimi almak isteyen öğrencilere sunduğu hazırlık programları ve genel İngilizce programlarıyla da Londra’nın en seçkin okullarından biridir. Üniversite rektörlüğünde bulunan İngilizce kursları, öğrencilere genel İngilizce eğitiminin ve üniversiteye hazırlık programlarının yanı sıra, İngilizce Plus eğitimleri de sunmaktadır.
İngilizce Plus eğitimleri 24 haftalık mesleki dil derslerini içermektedir. Haftalık yaklaşık 15 saatlik genel veya akademik İngilizce eğitimi veren okul, İngilizce Plus programları dahilinde haftalık 7 saat de sanat, moda ve diğer branşlarda dersler vermektedir.
Genel İngilizce eğitimi alacak öğrenciler okulun sahip olduğu ekstra konuşma sınıfları sayesinde hem kelime bilgilerini geliştirip hem de telaffuz konusunda çok daha yüksek seviyelere erişebilmektedirler. Uluslararası birçok öğrencinin tercih ettiği kurs, ister iş nedeniyle isterse sosyal yaşam dolayısıyla olsun öğrencilerin, İngilizce konuşma, yazma ve okuma becerilerini en üst seviyelere taşıyan ideal bir eğitim programıdır.
Olanaklar
Zengin içeriği, farklı alanlarda bilgiler içeren kitap ve dergi içeriğinin yanı sıra, 10.000’den fazla dvd, vcd  koleksiyonuna da sahip olan üniversite, genelinde 9 adet kütüphaneye sahiptir. Ayrıca öğrencilerine sanal kütüphanelere de erişim imkanı da sunmaktadır.
Yeni kurulan öğrenci merkeziyle de öğrencilere sunduğu hizmeti en yüksek standartlara taşıyan University of the Arts London, bir sanat galerisine, öğrencilere özel kafe ve barı ve etkinlik salonuyla da dikkat çekmektedir.Ingiltere Dil Okulları Hakkında Yazılar
EC Cambridge Ingiltere Dil Okulu İzlenimlerim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

EC dil okulu , Cambridge'de bu sene itibariyle yeni binasına taşınmıştır.Eski okulla yeni okul binası arasında 10 dakikalık bir yürüme mesafesi vardır.EC dil okulunun Cambridge'deki yeni binası ünlü alışveriş merkezi Primark 'ın hemen yanındadır aralarında sadece bir bina bulunmaktadır.Okul ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Yurtdışı Eğitime Nasıl Hazırlanılır?

İlknur Bulat
İlknur Bulat

Yurt dışı eğitime nasıl hazırlanılır? Yurt dışı eğitime gitmeden izlenmesi gereken 5 adım 1. Tasarruf, Tasarruf! Yurt dışı eğitime gitmeden Once tasarruf yapmanın Onemi Oğrenciler tarafından yeteri kadar bilinmiyor. Cebinizde para olmadan bir ülkeden ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Ingiltere Tanıtım Videoları


İngiltere'de üniversite kabul şartları nelerdir
İngiltere'de üniversite kabul şartları nelerdir
Westbourne Academy Dil Okulu Ingiltere
Westbourne Academy Dil Okulu Ingiltere
Kaplan Oxford Dil Okulu
Kaplan Oxford Dil Okulu
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın