Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

Müşteri Referansları


Uğur Uzunpınar / Ingiltere / 11-2016

Merhabalar;

Bugün Londraya geleli yaklaşık 1,5 ay oldu. Okula başlayalı 5.haftam Genel olarak beğendim.  Öncelikli olarak okul hakkında düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Kaldığım yerle okul arası epey uzak ama Londra ulaşımı bunu bir nebze olsun rahatlatıyor. Ben kuzeyden güney Londra’ya gitmem 1,5 saati buluyor.
Okul eğitim itibariyle beklentimi şuan tam olarak karşılamadı. Bunu söylemek erken mi bilmiyorum ama şu ana kadar maddi olarak eğitimi karşıladığını düşünmüyorum. Bunu başka uygun bir okul tercih etsem de karşılayacağını düşünüyorum. Mesela okul bize özel olarak ders kitabı vermedi! Bence bu büyük eksiklik online olarak internet siteden takip yapabiliyoruz ders kitabını fakat sınırlı olarak.
Okul iki farklı yerden oluşuyor bu da ortak öğrencilerin buluşma noktasını kısıtlıyor benim ders gördüğüm yerde öğrenci arkadaşlarla ortak konuşabileceğim alan yok bunlar eğitim açısından önemli görüyorum. Etkinlik faaliyetleri var fakat genel olarak iyi işletilemiyor katılım çok az oluyor. Hafta da iki gün ek ders veriliyor lakin bu derslere tüm öğrenciler katılabiliyor ben de katıldım ama kendi açımdan pek fayda göremedim eğitmen sınıf kalabalık olduğu için ilgilenme durumu çok kısıtlı. Hatta ben gerekli ilgiyi göremedim bu ders için değil sadece genel olarak.
Karya içinse şunları söyleye bilirim;
Gerekli olan ne varsa tüm işlemlerimi eksiz yapılmasın da bana yardımcı olan başta danışmanım Pelin hanıma teşekkür ediyorum. Buraya geldiğimde kendi arkadaşlarımdan benden yurtdışı danışmanlığı hakkında bilgi isteyenlere sizleri önerdim. Ayrıca Mehmet beye de çok teşekkür ediyorum.
İleri dönemlerde de izlenimlerimi sizlerle paylaşmak fikir alışverişinde bulunmak isterim. İyi çalışmalar diliyorum .


Diğer Referanslarımız


canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın