Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu

avustralya dil okulları uituit

Avustralya Dil Okulları

UIT


uit avustralya dil okulu
UIT Avustralya
Okul kapasitesi: 250-300
Sınıf sayısı: 22
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 18
Okul olanakları: İnteraktif tahtalar, kablosuz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı, merkezi lokasyon, üniversite danışmanlığı, kafeterya, öğrenci dinlenme salonu, multimedya odası.


Avustralya'nın büyük şehirlerinden biri olan Melbourne'de faaliyet gösteren Avustarlya kökenli UIT Melbourne, öğrencilerine dil eğitimi dışında mesleki sertifika ve diploma programları da sunar. İşletme, interaktif medya ve yönetim alanlarında mesleki diploma programları da bulunan UIT'nin dil kursları, her ayın ilk pazartesi günü başlayacak şekilde başlatılıp 25 hafta kadar sürmektedir. Mesleki eğitim almak isteyen öğrencilerin ders süreleri ise 26 hafta ile 40 hafta arasında olmaktadır.
Müfredatında mesleki eğitimler haricinde üniversiteye ve dil sınavlarına hazırlık kursları, genel ve yoğun İngilizce eğitimi ve iş İngilizcesi gibi dersler okutulmaktadır. Öğrencilerine dil eğitiminde de, mesleki eğitimde de profesyonel bir eğitim kadrosuyla hizmet veren okul, yerel olma özelliği ile de pek çok öğrencinin dikkatini çeken bir okul olarak karşımıza çıkmaktadır.
UIT kaliteli bir eğitim deneyiminin insan hayatındaki yerini bildiğinden öğrencilerin eğitim süresince karşılaşacakları her türlü zorlukta samimi ve profesyonel kadrosuyla yanlarında olmaktadır. Öğrencilerine yalnızca dil eğitimi değil hayat deneyimi de katma amacında olan okul, bunu oldukça başarılı bir şekilde yürütmektedir. Her yıl dünyanın birçok lokasyonundan okula gelen öğrencilerine her şekilde yardımcı olan okul konaklama konusuyla da yakından ilgilenerek öğrencilerine çeşitli alternatifler sunmaktadır.
Öğrenciler okul yönetimince seçilmiş Avustralyalı bir ailenin yanında kültürü çok daha yakından görerek ve öğrenerek yaşayabilme olanağının yanı sıra, öğrenci yurtlarında da kalabilmek ve farklı kültürleri tanımak imkanına da erişebilmektedirler. Bunun haricinde part-time çalışma imkanını bünyesindeki öğrencilere sunan Avustralya'da öğrenciler kendi evlerine de çıkabilmekte ve birkaç öğrenci bir arada da yaşayabilmektedirler.

Uit Dil Okulu Fotoğrafları


Uit Uit Uit Uit
Uit Uit


Avustralya Dil Okulları Hakkında Yazılar
Avustralya'da Yurtdışı Eğitim

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya

Avustralya dünyada eğitim alanında Onde gelen ülkelerinden biridir. Avustralya üniversiteleri ve kolejleri  dünya çapında bilinen ve saygın eğitim kurumlarıdır. Bu okullarda eğitimlerini tamamlamiş Oğrenciler iş hayatlarında diğer gakiplerinden bir adım Onde olmuşlardır. ...

Devamını Okumak için Tıklayın


Melbourne'de eğitim

Aslı Eren
Aslı Eren

MELBOURNE Melbourne yaşam şekli açısından Sydneyden daha sakin bir şehirdir. Kesinlikle Sydney gibi deniz şehri değildir. Modern ve kozmopolit bir şehir olan Melbourne Avustralyanın kültür merkezi olarak bilinmektedir.Hayat şartları ve pahallığı açısından Sydney ile aynıdır.İklim ...

Devamını Okumak için Tıklayın
Avustralya Tanıtım Videoları


Aipe Dil Okulu - Avustralya
Aipe Dil Okulu - Avustralya
canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın