Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusu


Ukrayna Vizesi


Ukrayna Vize Başvurusu

Önemli Uyarılar:


Pasaportlarında uzun süreli Ukrayna vizesi bulanan ve pasaportunu değiştirmek zorunda kalan yolcuların eski pasaportlarında geçerli Ukrayna vizesi bulunsa dahi yeni pasaportları için mutlaka yeniden bir Ukrayna vize başvurusunda bulunup vize almaları gerektiğini her iki pasaportunu yanlarında bulundursalar dahi eski pasaportunda bulunan vizeyle uçamayacaklarını ve ülkeye giriş yapamayacaklarını önemle hatırlatırız!!

LACİVERT (Normal) pasaportlardan vize istenmektedir.

YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlara vize uygulanmamaktadır.

Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından imzalı olmasını, temdit süresinin seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 AY ve Pasaportta kayıtlı seyehat edecek kişi kadar boş vize sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. 

Vize başvuru formları Rusça veTürkçe olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı, büyük harflerle doldurulmalı ve pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır. 

Ukrayna Başkonsolosluğu tüm vize başvurularını Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 09.30-12.30 saatleri arasında kabul etmektedir. Vize başvuruları 4 işgününde sonuçlanmaktadır. Ukrayna Başkonsolosluğunda Expres vize uygulaması olup ücret farkı ödenmesi durumunda vizeler başvurudan 1 iş günü sonra verilmektedir. 

Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram, yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu vb. gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı olan bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

Ukrayna Vizesi Evrak Listesi


Vize danışmanlığı hizmetimiz dahilinde mesleğinize ve vize türünüze göre hazırlamanız gereken vize evrakları tarafınıza e-mail olarak ulaştırılmaktadır.

Ukrayna Vize Formu


Vize Danışmanlığı hizmetimiz dahilinde Slovenya Formunuz tarafımızdan doldurulmaktadır, gerekli tüm çevirileriniz yapılmaktadır. Slovenya Vize Formu Indirmek için sitemizde herhangi bir link yer almamaktadır.

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın