Ankara / Merkez
0 (312) 466 61 00 İstanbul / Taksim
0 (212) 293 72 00 İstanbul / Kadıköy
0 (216) 405 27 00
İzmir / Alsancak
0 (232) 465 16 00

YURTDIŞI EĞİTİM

Amerika Üniversiteler Rehberi

amerika üniversiteleri

Online Katalog

Karya International katalog

Öneri, İstek & Şikayetleriniz için lütfen bize yazın.

Karya International öneri, istek, şikayet

İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Karya International iş başvurusuUzakdoğu Dil Okulları


Uzakdoğu'da pek çok ülkede farklı dillerde eğitim veren dil okulları ile çalışmaktayız. Bu dil okullarımızda ülkeye ait dilin yanı sıra temel ingilizce eğitimi veren okullarda bulunabilmektedir. Daha detaylı bilgiyi okullar ile ilgili detaylı bilgi içeren sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Çin Dil Okulları


Çin Halk Cumhuriyeti, yüzölçümü itibariyle dünyanın üçüncü, nüfus itibariyle en büyük ülke. Güney Doğu Asya'da yer alır. Yüzölçüm 'dir. Başkenti Pekin olan ülkenin resmi dili Çince, para birimi Yuan'dır. Doğusunda Güney Kore, kuzeydoğusunda ve kuzeybatısında Rusya, kuzeyde Moğolistan, güneybatıda Afganistan ve Pakistan, güneyde Hindistan, Nepal, Butan, Birmanya Laos ve Kuzey Vietnam, doğusunda ise Büyük Okyanus ile çevrilidir.Çin'de eğitim olanaklarımız ile ilgili bilgiyi dil okulu sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Çin Dil Okullarımız


 

Güney Kore Dil Okulları


Doğu Asya'nın iş ve ticaret dünyasında sahip olduğu önemli yerin yanı sıra Kore her zaman için bir kültürel ve dinsel yaratıcılık kaynağı olmuştur. Bu nedenle, Kore'nin günümüz dünyasında, özellikle de ekonomi sahnesinde çok önemli bir rolü bulunmaktadır. dört mevsimin en belirgin şekilde yaşandığı bu ülkede Japonca, Çince ve İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Hatta Korece bile öğrenebilir, ilerideki iş hayatınıza önemli bir katkıda bulunabilirsiniz.
Geos Kore, Seoul şehrinin Myoung-Dong semtinde şehrin bütün hareketliliğini yaşabileceğiniz bir mevkide yer almaktadır. Güvenilir ve ucuz halk taşıma sistemleri okula çok yakın bir mesafede yer almaktadır. Kore dilini en iyi şekilde öğrenebileceğiniz esneklikte kurslar sunulmaktadır. Aynı zamanda alternatif olarak Japonca, Çince ve İngilizce eğitimi de verilmektedir. Dil eğitiminin yanı sıra Kore yaşamı ve kültürü hakkında da geniş bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Güney Kore Dil Okullarımız


 

Japonya Dil Okulları


Başkent olmasının yanı sıra bir iş ve kültür merkezi olan Tokyo her biri kendine özgü bir yapıya sahip gelişmekte olan küçük şehirleri içeren bir metropoldür. Yılın her anı canlı olan Tokyo'da yapılacak çok şey, gezilecek çok yer olduğu şüphesizdir.

Japonya Dil Okullarımız


 

Malezya Dil Okulları


Büyüleyici Malezya, ülkeyi ilk kez keşfeden ziyaretçilerden, her yıl aynı mevsimde buraya gelen müdavimlere kadar, herkesi sürekli şaşırtır. Selamat Datang ! Ülkenin resmi dili Bahasa Melayu dilinde "hoş geldiniz" anlamına geliyor. Yüzlere ve hareketlere yansıyan bu karşılama, Malezyalılar'ın sınırsız dostluğu, yürekten gelen sıcaklığı ve eşsiz misafirperverliği şeklinde kendini gösterir.

Bu içten selamlama, Malezya'nın ilginç dünyasına ilk adımdır. Malezya'nın farklı kültürleri gösterişli festivaller, görkemli giysiler, eşsiz sanat eserleri, danslar, yemekler, mimari, gibi çeşitli şekillerde yaşatılır. Birçok ırkın bir arada yaşamasının getirdiği bu çokrenkliliğin dışında Malezya, her yıl binlerce turist çeken nefes kesici deniz ve orman manzaralarına sahiptir.

Malezya'da zaman içinde milyonlarca yıl geri gitmeye ya da gelişen modernizm içine dalmaya hazır olmalısınız. Ülkenin tropikal yeşilliklerle çevrili doğal cenneti, ağaçlarla kaplı dağları, kat kat dökülen şelaleleri ve buz gibi düdenleri fotoğraf meraklıları ile doğa çılgınlarını kendinden geçirir. İlkçağlarda oluşan ve 130 milyon yıl boyunca balta girmeyen yağmur ormanları çok sayıda bitki ve hayvana evsahipliği yapar. Bakir yağmur ormanları üzerinde yükselen kesintisiz dağlar, kaçırılmaması gereken nefes kesici manzaralar oluştururlar. Bu bölgeler kuş gözlemi, treking, nehir raftingi, mağaracılık, dağcılık ve kamp yapmak için mükemmeldir.

Malezya Dil Okullarımız


Singapur Dil Okulları


Ekvatorun yalnızca bir derece kuzeyinde yer alan Singapur, Asya ve Avrupa kültürlerinin egzotik bir karışımını sunan modern ve kozmopolit bir şehirdir. Yıl boyunca hava sıcaklıkları 27 -30 derece arasında değişmektedir. Singapur, Tayland ve Malezya'dan Sonra güney Asya'nın en çok ziyaret edilen üçüncü turizm merkezidir.

 Her yıl ülkenin belli başlı festivallerinin kutlandığı tarihlerde sokaklarda gece ve gündüz devam eden danslar ve sokak performansları sergilenir. Okul şehrin alışveriş merkezi olan Scotts caddesinde bulunmaktadır. Pek çok otobüsün yanı sıra MRT (Mass Rapid Transit – Toplu Hızlı Taşımacılık) sistemi sayesinde Singapur'un istediğiniz bölgesine götürecek çok zengin ulaşım olanaklarına sahiptir. Singapur' un konumu sayesinde hem Asya hem de Avrupa'dan gelen öğrenciler sınıfların zengin ve ilginç olmasını sağlamaktadır. Uzman eğitim ve idari kadrosuyla okul çok iyi bir İngilizce eğitim merkezi konumundadır. Bunun yanı sıra dileyen öğrenciler Japonca dersleri alabilmekte, çok zor bir dil olan Japoncayı kaliteli hocalar kontrolünde rahatlıkla öğrenebilmektedir.

Singapur Dil Okullarımız


 

Tayland Dil Okulları


Gülümseyen ülke Tayland, kültürlerin benzersiz karışımına ev sahipliği yaparken, çevresindeki görülmeye değer güzellikler için de bir geçiş noktası olma özelliğine sahiptir. Dünya standartlarıyla, ultra modern standarttaki şehir, otelleri, yöresel mutfağı ve çeşitli eğlencelerle taçlandırılan gece hayatıyla “Thais as Krung Thep” yani halk arasında tanındığı gibi “Melekler Şehri” Bangkok olarak adlandırılmaktadır.

Tayland Dil Okullarımız


Uzak Doğu Dil Eğitimi ile ilgili Yazılar


 Bu konu ile ilgili mevcut yazı bulumamaktadır. 

canlı destek
  • Canlı Destek
  • beni arayın